Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

2 minutes ago, Halvard said:

Naravno, podrazumevalo bi se da se ona složi s tim. 

Realno su oni u problemu, nemaju više neku preterano slabu kariku, ko god da ispadne, falio bi. A ne smeju sebi da priušte da izgube još jednog muškarca. 

Mislim da su bili prilično sigurni da će se Kristian vratiti iz duela, to im se obilo u glavu jer verujem da im nije oprostio nominaciju. Iskulirao se kasnije, ali sećam mu se face odmah nakon brojanja glasova, bio je potpuno šokiran.

 

Roko baš loše izgleda, nadam se da ga nije zadesila moja sudbina. :sad:

Malo sam sinoć bacila pogled na Twitter #SurvivorHrvatska i dosta ljudi pizdi na Gorana kao da se pokazalo da je izmanipulisao nominovanje jakih muških takmičara (meni je wtf nominacija Kikija i Hrvoja ako samo gledamo igre) da bi raščistio sebi put do kraja. Komentari su na liniji koje razočarenje, a bio si mi omiljen, blabla. Premalo mi vidimo dešavanja kod Plavih. 

Usput sam se iskidala na memes sa Rokom :lolol:

 

A koja sudbina? Šta je njemu sad? 

  • +1 2
Link to comment

Da, vidiš, to je zanimljivo. Nije nemoguće, Goran se svakako pokazao kao opasan taktičar. Stvarno je šteta što je koncepcija emisije takva da je format praktično 2 u 1 i da toliko malo pratimo dešavanja u "suprotnom" plemenu.

Roko ima stomačnih problema, podseća me malo na ono što se meni dogodilo, a nije nimalo naivno. Ako postoji bilo kakva verovatnoća da se o tome radi, bolje bi mu bilo da se odmah vrati kući.

 

Inače, Ivona je bila teška trovačica, ali mislim da nije toliko pogrešila što se tiče Mine, tj. nije ona tolika dobrica koliko se trudi da svoje nedostatke u igrama kompenzuje socijalnim angažmanom u plemenu kako bi učvrstila svoju poziciju. Da se razumemo, i to je legitimna taktika. 

  • +1 2
Link to comment

i jasa malo gledala po tviteru i gledala Kristijana malo šta priča o nominaciji Nađe.

dakle dečko je zbilja kul lik, vidim da su se mnogi naložili da tek sada intenzivno prate i da dočekaju da se Kiki vrati i jebe mater Goranu :D

 

 

  • +1 1
Link to comment

Neće se Kristian vratiti, što bi odlazio namerno pa da se vraća. Dobar je put prešao od mizoginih do džentlmenskih komentara. Mada nije retko da neki muškarci misle da žene ne treba da budu lideri ali da im treba otvarati vrata od auta itd. 

Twitter ih već venčao (Kikija i Nađu), neprijatno za čitanje tek nešto manje od Nađinog IG profila koji vodi njen PR TEAM JEBOTE :lolol:

 

Malo humora:

IMG_20220409_121040.thumb.jpg.b7996aeb700855ec2d34c477897c2e3e.jpgIMG_20220409_122046.thumb.jpg.08b2d931f0c29cfeb3885c477d2f50f5.jpg

^ Roko u epizodi "Ništa ti nisam kuvala, moja Slavice"

IMG_20220409_122043.thumb.jpg.e19c8e5aaaa299bd71f8191754cd2c1d.jpg

  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, Spirit said:

podela timova na nacionalnoj osnovi. 

Ne bi bio ni upola tako gledan da nije. 

Plus imaju zabranu pominjanja Srb, Cro, gradova odakle su, nacionalnosti itd. 

Sumeja je iz Sarajeva, Niggor CG, posle njega su ubacili Novopazarca da bi održali neki diversity ali sve je no-no za komentarisanje. 

Da su mešani timovi, kreirali bi se klanovi na nac osnovi prilikom nominacija a to mislim da bi bilo daleko konfliktnije nego ovakav zdrav rivalitet. 

  • +1 2
Link to comment

Kristian me je iznenadio svojim uvidom u situaciju, potpuno je u pravu, Nađi nisu ni prižili priliku da se istakne. Kao što rekoh jednom, mislim da većina tamo nije ni svesna da je ona zapravo solidan igrač. S druge strane se ubiše bodreći Minu u stilu "Bravo, kako si super, uspela si da se ne udaviš plivajući do obale, svaka čast" :rolleyes:

Naravno, tu velika odgovornost leži i na samoj Nađi, nadam se da će joj ovo biti lekcija da više preuzima inicijativu u životu. Doduše, stvarno jeste presmešno što ima svoj PR tim :laugh:

  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, Halvard said:

. Doduše, stvarno jeste presmešno što ima svoj PR tim :laugh:

 

a zašto je to presmešno ? logično je očekivati da će biti u centru pažnje ovih mesec-dva, a pri tome ona ne može da odgovara ili da postuje ili šta se već radi. logično je da to nekome plati da radi, kako bi profitirala iz svega ovoga. alternativa je da to radi recimo brat/sestra/drugarica, a to sigurno nije dobra ideja

  • +1 1
Link to comment

Pa nema samo Nađa taj "PR tim", otvorite Mašin, Miličin ili Ramizov profil. Verovatno ga je ostavila nekoj drugarici, pa stoji tako da neko ne pomisli da imaju internet iza scene.

Link to comment
3 hours ago, Halvard said:

Naravno, tu velika odgovornost leži i na samoj Nađi, nadam se da će joj ovo biti lekcija da više preuzima inicijativu u životu. 

Niko joj ne brani da istupa i bira igrače nego ona ćuti i krije se pa na kraju ostane višak jer oni imaju jednu ženu manje. Zato joj i prebacuju da ne zaleže za tim. Meni je ona super s obzirom da je malena a drži se dobro u raznovrsnim igrama. Zato je još više krivim, što pušta da se Mina davi dok se ona pravi nevidljiva. Verovatno njoj nije namera da se provlači, nije taj tip, kad igra stvarno da sve od sebe - ali ne ume da iskorači i nametne se a to je izgleda u rijalitiju A Must. Dobro, sad se provukla pa da vidimo hoće li nešto promeniti. 

3 hours ago, renne said:

A dobro, ona je baš premlada

Godinu dana samo je mlađa od Tene a Tena je vođa svog plemena. 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...