Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Ma pustio je bre, ispod časti mu je da se takmiči sa Nađom a i ne vraća mu se u pleme koje ga je odjebalo iako imaju dva povređena muškarca. 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, dùda said:

 

Ne verujem da je baš toliki džentlmen.

 

A možda i jeste ljut na svoje, biće najpre da je to.

Meni deluje da je i  jedno i drugo. 

  • +1 3
Link to comment
4 minutes ago, Valkyrie said:

On je glasao za nju mnogo pre Jovaninog dolaska. 

 

Kristijan je pustio. 

Htedoh reći da mu nije verovati da ume da proceni žene

Link to comment
Just now, Halvard said:

U svakom slučaju sledeći treba da ispadne onaj ko je napisao "Nađja" :fantom:

Haha 🤣.

Nisam ispratila, ko je to bio ?

Link to comment

Jel moze bez najava sta ce biti? Ako vec jedva uspem da prebacim pre no pocne najava na tvu.

Interesantna sezona iako su igre na isti fazon, a ambijent rasinsko-moravski. Odlican kasting.

Link to comment

Plavi će sad morati da nominuju neku od devojaka ako dođe do toga, najpametnije bi im bilo da izaberu Sumeju jer su dueli obično igre izdržljivosti i koncentracije, a ona je tu vrhunska.

Sudeći po najavi, kod naših je došlo do nekog ozbiljnog raskola između Milice i Ramiza, to bi moglo dosta da utiče na dinamiku plemena i nominacije. Ono što je izvesno je da za Stevana neće glasati taman izgubio svaku igru do kraja. 

Link to comment

Pa to je baš rizik, nominacija na taj način.

U tom slučaju bi, po meni, ključno bilo da se taj nominovani složi, tj da ide dobrovoljno, a ne da bude kao sa Kristijanom na kraju.

Link to comment

Imate li procenu posle ovih mesec dana ko su favoriti? Moje mišljenje je da Stefan, Goran, Milica i Nika idu do kraja, mada zbog manje pažnje koje se posvećuje plavima nemam baš jasnu sliku o njihovim takmičarima. 
 

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, dùda said:

Pa to je baš rizik, nominacija na taj način.

U tom slučaju bi, po meni, ključno bilo da se taj nominovani složi, tj da ide dobrovoljno, a ne da bude kao sa Kristijanom na kraju.

 

Naravno, podrazumevalo bi se da se ona složi s tim. 

Realno su oni u problemu, nemaju više neku preterano slabu kariku, ko god da ispadne, falio bi. A ne smeju sebi da priušte da izgube još jednog muškarca. 

Mislim da su bili prilično sigurni da će se Kristian vratiti iz duela, to im se obilo u glavu jer verujem da im nije oprostio nominaciju. Iskulirao se kasnije, ali sećam mu se face odmah nakon brojanja glasova, bio je potpuno šokiran.

 

Roko baš loše izgleda, nadam se da ga nije zadesila moja sudbina. :sad:

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...