Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Zanimljivo obrazloženje Nađe pri nominaciji,  "nisi timski igrač"  (u najavi sledeće emisije)

 

:unsure:

cenim da je napisala Stevan

 

Spoiler

 

 

  • +1 1
Link to comment

Naš ženski dream team se poprilično izblamirao ovde, ajde što su ih Nika i Nevena razbile, nego su i protiv Sumeje i Tene bile nemoćne.

 

Što se dileme Mina vs Nađa tiče, mislim da je Nađa toliko neprimetna da većina njih nije ni svesna da je zapravo solidan igrač. Mina se mnogo više nametnula, socijalno je dominantnija, više učestvuje u plemenskim aktivnostima... Videćemo, ja bih voleo da Nađa ostane. 

  • +1 3
Link to comment
4 minutes ago, dùda said:

Sad ovi iz produkcije mogu maltene da šteluju rezultat. Tačno se vidi u čemu su plavi nadmoćni.

 

Nisu izbalansirani timovi, plavi su u mnogo većoj prednosti kad se traži čista snaga, naši su bolji u brzini i motorici. A još je dolaskom Nevene plavi tim dobio ogromno pojačanje.

 

A štelovanja će izvesno biti, neće dopustiti da jedan tim postane desetkovan. 

 

Link to comment

Čini mi se da se u najavi za sutrašnju epizodu vidi ko je dobio lični imunitet (ima ogrllicu oko vrata)... Jedan od kandidata za ispadanje :)

Edited by Velocipede
  • +1 1
Link to comment

meni dosadno ovo. Mina je toliko iritantna ovim histeričnim bodrenjem, otprilike vi crkavajte da ja nastavim da smrdim.

sad sam na BrankoRamiz Vs HrvojeKiki

Ramiz skinuo rukavice.

  • +1 4
Link to comment
4 minutes ago, Valkyrie said:

Mina je toliko iritantna ovim histeričnim bodrenjem, otprilike vi crkavajte da ja nastavim da smrdim.

 

 

Surovo ali istinito :D 

  • +1 1
Link to comment

plavi kad slušaju Gorana, ide im sve.

on im je sugerisao svima kako da stoje, drao se da ukopaju noge u pesak i telo pod uglom u nazad. kristijan i hrvoje su bili savršeno sinhronizovani dok naši vuku i bacakaju se prilično haotično.

 

ali Milica je najbolja :lolol:

  • +1 1
Link to comment

Nađa vs Kristijan pa koliko tu treba da se šteluje

Nadam se da je neće izglasati

Em je najmlađa, em borac, em odrasla bez majke... Ko bude glasao za nju ide mi ispod crte

Link to comment
Just now, marez said:

Samo me zanima kako je Mina dobila na igri za vlastiti imunitet i jedva čekam to da vidim kako je kad je ona najbolja 

O, nou😭

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...