Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Iskreno, Mina mi je bila malo iritantna danas. OK, trudi se koliko može, daje sve od sebe, ali brate, pitanje je da li bi pobedila Banfićku sa sve slomljenom nogom, a ovo je ipak takmičenje. I još onda onolika euforija oko osvojenih sendviča čemu nimalo nije doprinela. Smanji malo doživljaj.

Nađa bi trebalo da se aktivira malo, kao duh je tamo. 

Edited by Halvard
Link to comment

a stvarno se trudi riba. 

kako se bacala u onaj čamac, dobro je da ništa nije slomila. 

mislim svakako je prva za odstrel. 

nađa mi je pala u očima. 

od sve hrane ona bi jela picu s goveđom kod bucka. 

:cry:

  • Haha 1
Link to comment
13 minutes ago, nisam ja said:

valkira će oko tri da pusti reprizu. 

Stigla sam do Sumajinog ranta :lolol::lolol:

 

Roko je insistirao da niko nije varao, a Goran reče "bolji su". Maša smara sa ženskim problemima, koga boli uvo za to u 21. veku. 

Link to comment

ništa mi nije bilo jasno to kukanje na varanje crvenih. 

a nije mi takođe jasno kako možeš imati ženske stvari tri puta u 20 dana. 

Link to comment
1 hour ago, Halvard said:

Čini mi se da je Nika najviše potencirala to varanje, a i sva je bila nešto nadrndana konstantno. 

nije mi jasan trip inferiornosti kod plavih devojaka, kao, “one (M&M) biraju slabije”?!

jbt, pa sve ukupno su slabije od Comi, šta treba, da bira Hrvoja?
jedino što sam skontala da od sad neće da stoje i čekaju da ih neka od ove dve naše uzme već će istupati i birati Minu pa posle Nađu. 

  • +1 3
Link to comment
5 minutes ago, Valkyrie said:

nije mi jasan trip inferiornosti kod plavih devojaka

Ovo mi je bas bio WTF momenat dok nisam nastavio da citam :D

Link to comment
9 minutes ago, Valkyrie said:

nije mi jasan trip inferiornosti kod plavih devojaka, kao, “one (M&M) biraju slabije”?!

jbt, pa sve ukupno su slabije od Comi, šta treba, da bira Hrvoja?
jedino što sam skontala da od sad neće da stoje i čekaju da ih neka od ove dve naše uzme već će istupati i birati Minu pa posle Nađu. 

 

Da, ovo je bilo skroz čudno i nelogično, valjda su se iznervirale što su izgubile, pa prezupčile malo. 

Maša konstantno bira Niku koja je najjača, evo Jovana bira Nevenu a obe su dobri igrači, Tena i Sumeja su tu negde i svakako nisu kljakava Mina pa da je to unapred upisan bod, tako da je svejedno koga će Milica birati. Tu me je i Milica malo iznervirala kad je ono veče spočitavala Jovani da bira slabije protivnike, nema tamo više slabih otkad su otišle Banfićka i Sanja.

Nisam siguran da je Sumeja svesna koliko joj je taj stav izgledao luzerski i koliko je Nikina "podrška" zapravo bila patronizirajuća. 

Link to comment

ma trenutak slabosti, Sumi je inače baš lafčina.

no, ona ima slabu tačku - ima problem da podigne svoje telo na platformu. to se videlo već nekoliko puta, a recimo i juče i danas je bio taj momenat izvlačenja sebe iz vode (na plato odnosno čamac). tu ona izgubi prednost i posle je sve stvar sreće. 

gladni su i iznureni, potpuno razumem trenutke gubljenja živaca. bog zna da ja tamo ne bih potrajala ni dva dana.

 

 

sad mi je sinulo. neće više one lično da gube, hoće poene za ekipu ali i za sebe jer ne žele nominaciju zbog konstantnih poraza (pa makar i od Mice Ubice)

Edited by Valkyrie
  • +1 1
Link to comment

Da, oni baš imaju problema sa hranom, što do sada baš i nismo registrovali jer ih generalno slabo pratimo. Zato mi sad i nije jasno zašto su onako flegmatično pristupili borbi za namirnice u fazonu "Pa dobro, nema veze i da izgubimo, imamo krumpira": 

Očito im bolje funkcioniše Goranova gvozdena disciplina od lažnog zena.

 

Mada neće biti zanimljivo ako sutra izgube jer 99% nominuju Roka. Ako naši izgube, bojim se da bi se Nađa mogla naći na tapetu umesto Mine jer je suviše neprimetna.

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Valkyrie said:

sad mi je sinulo. neće više one lično da gube, hoće poene za ekipu ali i za sebe jer ne žele nominaciju zbog konstantnih poraza (pa makar i od Mice Ubice)

 

Mislim i da su ukapirale da im je taktička greška da prepuštaju svojim muškarcima inicijativu da biraju jer je tu konkurencija izjednačenija, dok kod crvenih devojaka ima slabih tačaka koje bi se mogle iskoristiti. 

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...