Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

sve kad se sabere i oduzme, plavi imaju Roka lufta, uvek mogu njega da se reše bezbolno.

tj, ako ikad više uopšte budu u prilici da nekog nominuju.

  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, msv said:

Milica računa da nisu ludi da je izbacuju zbog doprinosa u borbama. Što bi slušali Stevana kome nijedna igra nije po meri?

Pogresna racunica

 

Stevan mi u svakoj epizodi necim  digne pritisak,  sad je bilo nesto o polu bitnim likovima ( za razliku od njega bitnog). Ali vidis, njegov opstanak se ne dovodi u pitanje iako je 0 bodova.

 

Link to comment

Sta bi sa doslednošću, glasamo za najslabiju kariku?

Za sada Milica vodi igru, ima uz sebe 4 glasa (1+3 Mina, Nađa, Maša), samo da se ne preigra.

Link to comment

Mislim da je samo pitanje trenutka kad će Milica da pokrene priču o Stevanovom stvarnom doprinosu u igrama.

 

Šteta što toliko malo vidimo plavi tim, danas smo samo saznali da Nika baš i ne uživa u proklamovanom statusu wonder woman. 

  • +1 2
Link to comment

ja sam tu potpuno na Nika strani. izrabljuju je baš, iako je Nevena više nego korektno pojačanje. na kraju će se iscrpeti pre finiša (možda je to Goran i smislio, hmmm)

  • +1 1
Link to comment

crveni sapic treba da leti sledeci. koristan im je kao rasuti teret. pokazao se i na onim gurtnama i na tegovima... pali brate. pojesce im petla na spavanju jer je on gladniji od ostalih.

neupotrebljiva masa.

  • +1 3
Link to comment
11 hours ago, dùda said:

Pa čini mi se da je on ranije glasao sa minu, što bi sad promenio mišljenje ?

Zato sto se menja situacija. Mina napreduje. Ivona fizicki ne moze gore, socijalno sve gore i gore.

Link to comment

Pevca su nazvali Roko, pretpostavljam da se odnosilo na njega, ne znam koliko imaju kontakta sa pravim Rokom da bi mogao da ih iritira. 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...