Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

2 hours ago, borris_ said:

Zavisi na kojoj poziciji igra. Ako je tu da gura protivnike u onom grupisanju (kako li se to na nasem kaze?) onda mu ne treba motorika. Treba samo da zastiti usi.

pa nije to americki fudbal, svi igraju manje vise sve.

al ajd, nek igra zatvaraca recimo, jebem ti zatvaraca koji poklekne pod 130 kila, zene koje igraju tu poziciju ne bi imale problema.

 

ne znam fakat lika, i realno serem po obicaju, al bih se kladio da nije previse uspesan u ragbiju, cak ni u nasim okvirima.

Edited by ToniAdams
Link to comment

ovo su ti slike prve linije igraca u ragbiju 

 

Nekada

 

Pascal Ondarts :« 1,45 m, 60 kg, et on avait peur ! » - L'Équipe

 

Sada

Pourquoi les rugbymen ont-ils souvent les oreilles abimées ?

 

I ne igraju svi manje vise sve.

 

prva linija mora da bude jaka. Oni su tu da guraju u mele, da podignu igraca kada se izvodi aut i da pociste protivnicke igrace u grupisanju (stiteci svog igraca koji ima loptu). Ovi moderni igraci mogu i da potrce ali obicno to smijesno izgleda naspram ostalih "gazela" oko njih.

Link to comment
16 minutes ago, ToniAdams said:

jebem ti zatvaraca koji poklekne pod 130 kila

jesi gledao tu epizodu, Toni, ili stvarno kenjaš sporta radi? :)

Link to comment
Just now, Valkyrie said:

jesi gledao tu epizodu, Toni, ili stvarno kenjaš sporta radi? :)

Ma u pravu je Toni, jbt, ja sam ovako kljakav u mladosti radio serije čučnjeva sa većom težinom nego što je on trebbao samo da drži na leđima... Sportista, ragbista... Meni je to baš onako, jbt...

Link to comment

dobro, ja priznajem da nisam dizala tegove nikad, ali ono kako su mu stavili vreće, sa opterećenjem isključivo na levom ramenu, stvarno ne mislim da je bilo kako treba.

Link to comment
6 minutes ago, Valkyrie said:

dobro, ja priznajem da nisam dizala tegove nikad, ali ono kako su mu stavili vreće, sa opterećenjem isključivo na levom ramenu, stvarno ne mislim da je bilo kako treba.

Moguće da je to bio problem, da su mu suviše nakrivili, ali meni nije izgledalo baš tako strašno, no nisam ni ja nikad dizao baš nebalansirano...  Moguće da i mali disbalans napravi problem, ali nisam baš siguran u to...

 

Inače, meni je Mica juče bila hit sa "motaš mu se među nogama"... Ako naši izgube, neće Mina biti nominovana, nego motačica™, siguran sam...

Link to comment

Pa ako glasaju kao što kažu za najslabiju kariku onda je to Mina, ova nova jeste iritantna, ali pobeđuje u igrama.

Ipak, možda crveni pobede, pa plavi idu na plemenski savet.

  • +1 1
Link to comment

gledo sam, jesu malo losije postavili, al dajte, o santimetrima se bukvalno radi a ne o teretu "iskljucivo na levom ramenu", lako je izracunati momenat ko zna u mnozenje.

i da je bilo savrseno namesteno ne bi dugo izdrzao.

 

  

24 minutes ago, borris_ said:

Ovo su pozicije igraca u mele:

 

200px-Scrum.svg.png

 

Igraci sa brojevima 1, 2, 3 su prva linija i oni su najnabijeni igraci ekipe.

hvala ti, bukvalno nikad nisam gledao ragbi, niti igrao svojevremeno.

Edited by ToniAdams
Link to comment
9 hours ago, ToniAdams said:

opet malo gledo, cekajte, ovaj uzasno nabildovani lik je ragbista???

to je onda vrv najbesmislenije gradjeni ragbista kog sam video, jbt ragbi je sav u motorici i promeni pravca, ovaj dasa se krece ko robokap sa ovim nagruvanim misicima a pritom ne moze da nosi 130 kila na ledjima, jbt znam ribe koje rade sa vise od toga. 

inace deluje poprilicno zatupast.

 

sevnulo par guzicetina, moram samo da povatam koja je cija.

skoro sve imaju dobra dupeta, a Jovana ima i dobre sise

  • +1 4
Link to comment

Random thoughts:

 

- Pola sata priče o Jovani među Stevinim nogama je previše čak i za Big Brother

- Jovana je glupa k'o noć, ali je prilično fizički spremna, možda ne bi bilo loše da je zadrže bar još neko vreme

- Stevanovo zalaganje u igrama je sramotno i stvarno mislim da je pitanje da li bi bio ovako omiljen u plemenu da ne izgleda kako izgleda

- S druge strane Mina se jadna stvarno trudi al nume

* Ivona je zbog ovakvog nastupa zaslužila direktno izbacivanje, a ne nominaciju

- Go, Nika, go :wub:

  • +1 1
Link to comment

jbt, plavi će ovo dobiti iako su se praktično predali pre igara. 

crveni su genecki neorganizovani. 

problem je što ne postoji alfa, već samo jedan kvazi alfa.

trebali bi proglasiti matrijarhat i dati hijena kraljici da ih vodi. 

pošto su izbacili nigora koji je bar kao dvorska luda izbliza video kako se ponaša kralj. 

 

Screenshot-20220401-145339.jpg

 

  • +1 1
Link to comment

Inače, vidi se da ne prate biatlon :happy: Tu je poenta da usporiš pre dolaska na strelište, jer džaba ti sva prednost koju napraviš skijanjem ako posle ne možeš da pogodiš metu.

Ovde su sve igre manje-više na istu foru i X puta se desilo da neko ko u početku zaostaje i dolazi laganijim ritmom na kraju prvi ubaci lopte ili šta već jer ima više snage i koncentracije.

Juče su Milica i Vladimir izgubili svoju drugu igru jer su zapeli kao sivonje i onda nisu mogli da se sastave kad je trebalo ubaciti diskove. 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...