Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Bilo bi zanimljivo videti u doigravanju duel Ivone i Mine. 😁

Stevan me podseća na napadača, za koga klub pukne veliku kintu i onda mu pruža priliku iz utakmice u utakmicu i očekuje: sad će da proradi, sad će da proradi i tako prodje cela sezona i ništa ne uradi.

Link to comment

Paradox je da Ivoni odgovara da pukni njeni crveni, što dovodi do toga da je realna nominacija Mine.

Upravo protiv Mine ima neku šansu u borbi za ostanak, a ako bi joj rival bio neko od plavih (skoro pa bilo ko), male bi šanse imala, ma kakva god bila odlučujuća igra/izazov.

 

Link to comment

opet malo gledo, cekajte, ovaj uzasno nabildovani lik je ragbista???

to je onda vrv najbesmislenije gradjeni ragbista kog sam video, jbt ragbi je sav u motorici i promeni pravca, ovaj dasa se krece ko robokap sa ovim nagruvanim misicima a pritom ne moze da nosi 130 kila na ledjima, jbt znam ribe koje rade sa vise od toga. 

inace deluje poprilicno zatupast.

 

sevnulo par guzicetina, moram samo da povatam koja je cija.

Link to comment

Zavisi na kojoj poziciji igra. Ako je tu da gura protivnike u onom grupisanju (kako li se to na nasem kaze?) onda mu ne treba motorika. Treba samo da zastiti usi.

Link to comment
11 hours ago, renne said:

Nismo nikad videli stevin ples

jesmo, ruši ih na pod, pobeđivao je par puta. duh Sare ušao u tebe!

 

ja tek sad gledam, zaostala ko Steva.

Edited by Valkyrie
  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, borris_ said:

Zavisi na kojoj poziciji igra. Ako je tu da gura protivnike u onom grupisanju (kako li se to na nasem kaze?) onda mu ne treba motorika. Treba samo da zastiti usi.

mele

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...