Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

1 hour ago, Sara said:

Propustila sam komentare Tijaninog tate, zna li ko cime je zasluzio da ga tako cesto pomenu? 

Twitter ne može da preboli što je Tijana pobedila, pa su došli do teorije da je njen ćale kao profesor na DIF-u imao veze u produkciji i pravio poligone po njenoj meri :D

  • Haha 4
Link to comment

Uverljivije bi bilo da su rekli da je bogatunka i platila svoje učešće u programu, a onda i protivnicima da gube protiv nje.

  • +1 2
Link to comment
Posted (edited)

Twitter kad ima favorita pa to je da ti se smuči ta osoba ni kriva ni dužna. Postave je na oltar, učitavaju nepostojeće osobine i besomučno pljuju njegove/njene rivale daleko preko granica dobrog ukusa. Ne smem da pomislim kako bi razapeli pravog Stefana da mu je u finalu protivnica bila Nađa a ne Milica.

 

Misterija Tijaninog tate: u jednom razgovoru je pričala kako nikad nije bila dobra sa loptom i kako je to izluđivalo njenog oca koji je baš sportski tip čoveka itd. Zato se usmerila na borilačke sportove jer tamo nema lopte.

Posle na video pozivu joj je tata dobacio "vežbaj gađanje" - svi su se smejali ukućani, nije joj pretio kaišem niti išta slično.

Kad je bio gost u emisiji, rekao je da joj je to definitivno slaba tačka ali da se popravila i da mu je drago zbog toga. Inače deluje kao normalan čovek, pristojan, nikakva sirovina.

 

Sveukupno gledano, ona zaista nije ostavila loš utisak niti nezasluženo pobedila. Od prvog dana je tamo, odlična bila na poligonima a i sa ljudima, vaskrsla u četvrtfinalu, u duelu izbacila Ognjena a potom dobila potvrdu kroz Veće da ostali smatraju da je worthy finala. 

U finalu je uspela em da drži korak sa žutom munjom em da iskoristi njegovu slabost i da pobedi. Za nekog od samo 21 godine - malo li je.

Nije mi bila favorit kroz takmičenje ali nije mi nimalo žao što je pobedila, a ponajmanje mislim da je nekome nešto otela ili na mufte uradila.

 

Što kaže @Sokrat, rado bih se danas odjavila sa ove teme zauvek, ali svi znamo da neću, pogotovu ako bude neki All Star (ali pravih stars, a ne nekih pažnje željnih nesrećnika). Nekako sumnjam da će to da se desi.

 

 

Edit, gledam spisak profesora na DIF-u, nema nikakvog Jeremića. Mislim da je njen tata samo završio DIF, što je insinuirao Mitar prilikom davanja glasa njoj za finale.

Edited by Valkyrie
  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
Posted (edited)

Ali rekla je za Varju da je trebalo da se prijavi za najvećeg gubitnika! Ako to nije ultimativni dokaz da je najzlobnija od svih najzlobnijih zmijurina koje treba zatući kamenom uglavu, ne znam šta jeste :furious::rolf:

 

Dok je bila ona rekapitulacija sinoć, palo mi na pamet da negde do sredine sezone i nije bilo tako loše, onda se samo strmoglavilo.

Mislim da ima dosta veze sa odlaskom Jakoba i Uroša, jer smo ostali bez dva super jaka igrača u inače očajnoj konkurenciji. Plus se bez Jakoba potpuno promenila dinamika u plavom plemenu i upali su u totalnu žabokrečinu gde se se znalo da se Alex i Nensi izglasavaju no matter what, što je postalo još izraženije kad je i Martina izašla.

Inače mi nije jasno kako to da je u sezoni sa nikad lakšim poligonima bilo nikad više težih povreda.

 

Plus što produkcija kao da je negde u tom periodu bankrotirala, pa su ad hoc sklapali poligončiće od 5-6 istih elemenata koje su im Turci udelili.

Edited by Halvard
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Halvard said:

Ali rekla je za Varju da je trebalo da se prijavi za najvećeg gubitnika!

Rekla je apsolutnu istinu. Varja ni fizički ni mentalno nije Survivor iako ona voli da misli da jeste. Ukanalila je i sebe i pleme i nastavila je sa tom ulogom žrtve i daleko posle ispadanja. Drago mi je bilo što je Katarina onako lagano otresla pitanje o njoj u S+ rečima "jao kako je to bilo davno, još na početku Survivora, ko se toga više pa seća" - dakle nebitna si, Vaki Top, ćao kiss.

Čak je Tijana i rekla da ako se za nešto kaje, to je da što nije bila manje gruba prilikom nekih izjava, moguće je da je aludirala na komentare o Varji.

  • +1 2
Link to comment
Posted (edited)

Varja apsolutno nije za Survivor, ali tu je najviše kriva produkcija koja ju je na silu forsirala onim javnim nominacijama drugog dana i uterivanjem krivice ostatku plemena zbog navodnog fat shaminga. Da je sve išlo po redu™, izglasali bi je odmah jer bi izgubila sve igre i to bi bilo to, jesi najslabija, jesi, aj ćao. Ovako se agonija produžila bez potrebe, kapiram da im je bio cilj da dobiju novu Nađu.

 

Ali vala nije ni za Najvećeg gubitnika, oni ljudi tamo bi bili srećni da izgledaju kao ona. :D

Meni je ta Tijanina izjava bila bezveze, ali daleko od toga da je treba zato razvlačiti 3 meseca ili da zbog toga nije zaslužila da pobedi.

Edited by Halvard
  • +1 1
Link to comment

Ja isto tu izjavu ne vidim kao previše zlobnu, već manje-više činjeničnu. Ribo, ako si htela u rijaliti (a očigledno si htela), onaj drugi je bio bolji izbor za tebe.

 

Može da zvuči i da se tumači drugačije, ali to je više bio realan komentar situacije, jer je u tom momentu stvarno bila očajna.

  • +1 2
Link to comment
42 minutes ago, copkillah said:

Može da zvuči i da se tumači drugačije, ali to je više bio realan komentar situacije, jer je u tom momentu stvarno bila očajna.

To i jeste bilo nakon nekog fijaska gde je Vaki izdominirala al otpozadi i ubila ih u pojam kompletno. To je Tijana ispalila u frustu, a naravno da je produkcija pustila "saft" ne bi li boostovala svoju agendu o jadnoj debeloj žrtvici i zloj popularnoj devojci.

Link to comment

daj, bre, kakva više zajebancija oko varje, prvo, otkud njoj ideja da survajvoriše, a drugo, otkud ideja usranoj produkciji da je puste?!?

kakvo više sviranje kurcu, likuša je zadrigla, gledao sam epizode iz '09- '10, sve mršave žilave žiške

Link to comment

Da sam ja izbornik™, ovo bi bile postave za all star:

 

Plavi

Muškarci: Goran, Rubi, Denis, David, Leo, Luka. Rezerva: Alex

Žene: Nevena, Nika, Tena, Tonka, Sanja, Mihaela. Rezerva: Marina

 

Crveni 

Muškarci: Stefan I, Vladimir, Lazar, Uroš, Stefan II, Ognjen. Rezerva: Marko

Žene: Milica, Maša, Anja, Nataša, Draga, Tijana. Rezerva: Anđela 

 

Jakoba nema na spisku, jer je odustao, i time pokazao da nije pravi survajver™. Isto važi i za Hrvoja (koga bih možda stavio pre Alexa) i Kristijana.

 

Naravno, gledaćemo one koji više u Survivor +, znači Kalu, Nikolina, Stevan, Bojan... 

 

Nađa je rekla da ne bi više učestvovala, pretpostavljam da joj je dosta hejta, zna se od koga :fantom:

 

Link to comment
1 hour ago, Sokrat said:

Nađa je rekla da ne bi više učestvovala

A inače je za All Star :fantom:

Može, sa Nikolinom i Nensi, recimo. Ink Marijom isto. Srednji ešalon midžeta.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...