Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Ja sam svoj Survivor za danas rešio, kolonoskopija pokazala savršene rezultate, sve top, doktor prezadovoljan.

 

  • +1 6
  • Wub 1
Link to comment

Džaba Stefanu brzina kad gađa užasno. "Iz bunara" u koš... I treba da izgubi... 

  • +1 2
Link to comment

OK, za ovo se znalo pre 15-ak dana *pretends to be shocked GIF*

 

Kakvo prsnuće uma na Tviteru :lolol:

 

Neve>Tonka>>>>>>Tijana=Nataša.

I to je tako.

  • Haha 1
Link to comment

Zasluzeno pobedila, nemam prigovor.

 

Stefan je snagator, a kad treba nesto finije i fokus, zakaze. Svejedno, on je najveca pozitiva ove sezone u oba plemena.

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)

Konačno dočekamo i famozni treći poligon u finalu, i surprise surprise, isti je kao i drugi :kecman:

Edited by Halvard
  • Haha 1
Link to comment
Posted (edited)

Bas euforija oko Lukine pobede😂

 

Jel ovi sto izgube u finalu dobijaju 0 dinara?

 

Boki nepodnosljiviji nego inace.

Edited by Sara
  • +1 1
Link to comment

Meni je samo žao što se Sveta Mihe povredila prošle sezone, jer bi inače ispala negde na sredini, više je se niko ne bi sećao i ne bismo morali da trpimo ovo smaranje.

S druge strane, da je tad ostala, bili bismo uskraćeni za prisustvo Lude Sanje, tako da ipak ne znam.

  • Haha 2
Link to comment
Posted (edited)

Pre 5 min komentarisemo isto, prosle godine Mihaela bi bila srecna da upadne u veliko vece

 

 

Ipak, zao mi je sto nije pobedila Luku, mozda ga je i pustila da mu ne povredi ego, ovako ce mozda da ga smuva

Edited by Sara
Link to comment
4 hours ago, Halvard said:

Kakvo prsnuće uma na Tviteru :lolol:

 

Neve>Tonka>>>>>>Tijana=Nataša

Ovo po simpatijama tvojim ili..?

Pošto bi Tijana razbila Tonku 50 puta u toku takmičenja, sve sam uverenija da si ti totalno propustio tu sezonu kroz ružičasti filter.

4 hours ago, Halvard said:

Meni je samo žao što se Sveta Mihe povredila prošle sezone, jer bi inače ispala negde na sredini, više je se niko ne bi sećao.

Ispala bi jer ona nije mentalni sklop za Klan već bi bila u statusu Marine, izbacili bi je Fićo, Norica i Tonka čim prije. E sad, iako je poređenje bivših i sadašnjih takmičara nezavidan posao, jedino što se makar sad razbistrilo je da je Pravi Stefan bog otac za ovog Lažnog. Bilo bi vrhunski posmatrati njihov duel.

 

Nisam nezadovoljna kako je ispalo na kraju. Tijana ga je zaista počistila pošteno, a s obzirom da je i tokom celog serijala konstantno doprinosila i donosila poene - nije ovo bio trenutak sreće i ludila kao kod Tonke koja je u odnosu na Denisa bila treća liga takmičara.

 

Sve u svemu, sva sreća pa se završilo jer Danijelu i njeno zavirivanje u tuđe krevete i gaće stvarno više ne mogu da podnesem.

  • +1 1
Link to comment

Slažem se sa Valk. Ne bih potcenjivao Mihaelu u sezoni u kojoj je 1 Nora bila u final 4, Tonka pobedila, a Anđela bila u velikom veću.

Zaslužena Tijanina pobeda. Stefan je i tokom plemenskih borbi pokazao da ume da se raspadne na gađanju i procenat pobeda mu je nizak u odnosu na brzinu kojom je prelazio poligone. Što se tiče plavih, tu sam bio potpuno ravnodušan, možda bi mi mrvicu draže bilo da je Mihaela pobedila.

Produkcija - ova sezona je najgora do sad isključivo zbog njih. Poligoni su bili takvi da su mogli komotno da ih preskoče i odmah gađaju. Ne možeš da propustiš na kastingu Vaki Top™, Vesnu, Katju i Megi pa da poligone prilagođavaš njima. 

Perić i Danijela su sramotni. Ovo više nije običan krindž, ovo je bruka za produkciju. Počelo je sa Katjom i Jakovom, a sa mamom i tatom™ su prevršili svaku meru.

Sve u svemu, sad ide onaj deo gde napišem da ću dobro razmisliti da li ću gledati sledeću sezonu, ali neću da lažem ni sebe ni vas :lol:

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Propustila sam komentare Tijaninog tate, zna li ko cime je zasluzio da ga tako cesto pomenu? 

Link to comment

ma ništa posebno, čoveka bio blam od ćerkinog gađanja na poligonima, pa se setio da joj daje savete kako da to radi sa 15 godina zakašnjenja :happy:

- inače ono juče je bio cripple fight dve munje sa po dve leve ruke, šok i neverica koliko ta deca nemaju koordinaciju oko - ruka, posebno na kraju kada su trebali da ubace odbojkašku loptu u koš na visini od 1m i udaljenosti 3m, gde je lažni stefan uspevao da to promaši po 5-6 puta zaredom...

- ja znam da on trenira ragbi ali da li je moguće da u osnovnoj i srednjoj školi nije igrao basket na fizičkom ili sa drugarima iz komšiluka na raspustu na obližnjem terenu....

  • Hvala 1
Link to comment
Posted (edited)

Stefan se raspao gore nego Denis prošle godine, dečko nije mogao da pogodi koš iz 10 pokušaja :huh:

Završni poligoni su katastrofa. Drugi finalni poligon je skraćena varijanta četvrtfinalnog iz prošle sezone kad je čini mi se Nora uspela da otkine poen Davidu. Nuff said. Uz one loptice i ne možeš da juriš ne znam kako brzo, pa onda na gađanju kako ti se zalomi.

 

U prvoj sezoni su finalni poligoni bili takvi da žena ima šanse samo ako je freak of nature kao Neve, jasno mi je zašto se to promenilo, ali nije moralo baš da se ode ni u drugu krajnost.

 

Inače naravno da Tijana ne bi oduvala Tonku, to je čist recency bias :happy: Tonka je u gađanju bila dosta konstantnija, a fizički peak joj nije slabiji od Tijaninog. Bile bi makar na 50-50. Ne zaboravimo da je Tijana u jednom momentu imala ozbiljan losing streak protiv Martine.

Ali jeste generalno nezahvalno porediti takmičare iz različitih sezona jer su se takmičili na drugačijim poligonima. Na poligončićima kakvi su bili ove sezone zaista ne bi bilo čudno da Nađa dobije Stefana I (naravno ne i da ga pobedi u seriji na 3 ili 5 dobijenih, da Valk ne skoči odmah :happy:); zato mi je krivo što Stefana II nismo imali prilike da vidimo na nekom normalnom poligonu.

 

I za kraj, ako ga bude bilo sledeće godine, ja bih Matei dao da vodi S+, pa nek ide život.

Edited by Halvard
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...