Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

zamislite kako bi ih pocepala ivana španović kada bi ušla u survivor :D zato je i milica uglavnom pobeđivala u igricama, 25 godina ozbiljnog treninga a ne poziranja po teretanama :happy:

  • +1 2
Link to comment

cenim da ona sunđerčina ozbiljno smeta plus onakav teret je teško pravilno rasporediti, naročito ako nema snage za to. trebao je branko umesto vlade i stefana da bude asistent. 

al to ne bi ništa promenilo. svaka čast stefanu na njegovom pokušaju. 

Link to comment

ma znam. uvek pizdim kad moram da sklanjam to sa šipke. 

 

mada aj da kažemo da za ovaj izdržaj treba da postoji nešto, al kontam duplo tanje, jer ovako mi se čini da je šipka odbijena dosta nazad. 

  • +1 1
Link to comment

Stevan je bio okidač sloma morala crvenih. Njega kao ubedljivog favorita dobio narcis Kristijan, posle toga narednim crvenima se nije nešto cimalo da ulažu 100% u duel.

Logično, kad je rmpalio izjavio da neće da rizikuje povredu nakon predaje, što bi to isto rizikovali ostali kad je najjači među njima "cvikao".

 

Trpeće Stevana još malo bar dok se ne prepolove, a oni što ostanu ukapiraće da im nije potreban neko ko jede za trojicu, a gubi u duelima sa plavcima, a daje sve od sebe za lični imunitet kao ovaj novi frizer.

  • +1 3
  • -1 1
Link to comment
42 minutes ago, J-♣ said:

Stevan je bio okidač sloma morala crvenih. Njega kao ubedljivog favorita dobio narcis Kristijan

Taj Kristijan je opasan igrac, u svakom smislu.

Link to comment
1 hour ago, nisam ja said:

ma znam. uvek pizdim kad moram da sklanjam to sa šipke. 

 

mada aj da kažemo da za ovaj izdržaj treba da postoji nešto, al kontam duplo tanje, jer ovako mi se čini da je šipka odbijena dosta nazad. 

I žale se da klizi. 

 

@J-♣ ništa se ne slažem 

 

@nisam ja Ramiz bi to odradio najbolje, čovek je u treningu s tegovima i ima osećaj za to, najgora opcija je bio Vladimir 

 

Edited by Valkyrie
  • +1 1
Link to comment

Ona nova Nevena me je prilično iznenadila, devojka je očito jaka kao crna zemlja, pobedila je naše najveće adute Mašu i Milicu. Pritom je u drugoj igri namestila šipku taman da slomi vrat i svejedno je izdržala.

 

Naši su se juče spektakularno samoubili, imali bismo kakvu-takvu šansu jedino da su Stevan i Maša dobili svoje duele, a baš njima su najgore postavljali tegove. Generalno imam osećaj da crveni suviše često igraju bez ikakvog plana i razmišljanja, za razliku od plavih.

Link to comment

Ma večeras ih gazimo 100% 😁

Je l' zna neko zašto su im ukinuli nazive plemena i vratili na crvene i plave?

Niggor imao koračnicu: "Mi smo pleme Mao, Mao... 😁

Link to comment

Nigor je bio koristan, kreativan i u igrama motivisan. Nece sve igre biti test snage i brzine, trebalo bi da bude i kefalica. Ne mogu da im oprostim sto je izleteo pre Ivone i Mine. Ali to je gotova prica. 

 

Sto se Stevana tice ne znam sta bi taj covek do kraja survivora mogao da uradi pa da popravim misljenje o njemu. Ako mu to podje za rukom, javicu.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...