Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Just now, msv said:

 

Opet se bore za plemenski i lični imunitet, pa glasaju za drugu nominaciju. Nakon toga dvoje nominovanih ide u duel.

pa to znači da može iz plavog a i iz crvenog da bude ta druga osoba ?

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, marez said:

Realno, Mina i Ivona su trenutno dve najtanje takmicarke.

 

Tačno, samo što je Mina realna i svesna svojih ograničenja, dok Ivona ima stav kao da je križanac Milice i Nike, a zapravo je miljama daleko od toga. 

  • +1 4
Link to comment

Kad se setim kako su onu mučenu Jadranku u prvom Velikom Bratu nominovali valjda 10 puta zaredom jer joj se ide kući, a gledaoci nikako da je izbace :D

Link to comment
Just now, Halvard said:

Kad se setim kako su onu mučenu Jadranku u prvom Velikom Bratu nominovali valjda 10 puta zaredom jer joj se ide kući, a gledaoci nikako da je izbace :D

jel to bila ona "zlatna" domaćica :D

Link to comment

 

2 minutes ago, dùda said:

crveni tim bi bio mnogo složniji kad bi izletila ona spletkašica ivona

Da, zato ćemo združeno da navijamo za Roka😂

  • +1 1
Link to comment

Ramiz krenuo da pobedjuje.

Ivona verovatno ispada.

Ova taktika plavih sa Rokom da ide u duel, može da desetkuje ove naše. 

Neki moj utisak, ako uzmem očekivanja s početka, Vladimir se najbolje pokazao, a Stevan najlošije (pa me čudi kako im je favorit za top 4), kod devojaka Milica ubedljivo prednjači.

Link to comment

Čini mi se da su plavi sada daleko više izbalansirani otkad su Banfićka i Sanja otišle, niko tu više nije unapred siguran bod za protivnika.

Kod nas su Ivona i Mina generalno beskorisne, Vladimir i Nađa su neupotrebiljivi u igrama gde je akcenat na snazi, a Stevan tamo gde se traži motorika, Biće zajebano dobijati u igrama od sada.

Link to comment
6 hours ago, PavleV said:

Ramiz krenuo da pobedjuje.

Ivona verovatno ispada.

Ova taktika plavih sa Rokom da ide u duel, može da desetkuje ove naše

Neki moj utisak, ako uzmem očekivanja s početka, Vladimir se najbolje pokazao, a Stevan najlošije (pa me čudi kako im je favorit za top 4), kod devojaka Milica ubedljivo prednjači.

Slazem se iako ne bih to nazvala taktikom posto se Roko sam prijavio, posrecilo se plavima. Covek je kupus.

Za Vladimira je i moj prvi utisak bio da je bezveznjak, totalno sam pogresila.

Stevan ima 0 motivacije, ili je omasio show ili je dosao da oslabi kao i Mina

  • +1 1
Link to comment

Kojom brzinom i tehnikom sam spremila i vrtićovala oboje dece do 8:15 s obzirom da smo se uspavali i digli u 7:56....

Dogodine u Survivoru!! :s_w:

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...