Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Ubačen je Survivor u VOD.
katalog Nova S

Trenutno je prvi i kad se uđe u sve kataloge.
Mada, tu je samo 10 epizoda, fale dve.
Videćemo kojim tempom će dodavati.

Link to comment

Ubiše se plavi da sami sebi objasne kako se, eto, crveni smorili jer su se taman "rešili" Igora a onda im uleteo ovaj Deda. Kad se njihova baba povredila bilo je jao koji bedak, nedostajaće nam njena pesma, baš smo oslabljeni.. Licimuri3

 

Edited by Valkyrie
  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, nisam ja said:

iako je stevan na tapetu jer ne provajduje, ja bih ga ipak pohvalio jer ima i najteži zadatak. 

praktično tera džon dira na plin iz upaljača, a nisam primetio da nešto krizira, ima neke lomove. ima dosta dobar mind set za sebe.

Ma samo ga Sara ne voli. 

Da, bukvalno gladuje a ćuti i trpi, dok mikro-Nađa i Maša kmeče non-stop. 

 

Ja ne verujem da će Vladimir da pobedi, neće svaka igra biti stvorena za krakate učesnike poput njega. Sad nešto verujem da ga je Branko nominovao iz ljubomore, osetio je da mu je Vladimir veća konkurencija za mesto u čoporu i hteo je da ga se na vreme reši. Nešto se nije baš ni radovao kad su svi grlili Vladu. 

 

Goran ako se full oporavi, mislim da je sveukupno najkompletniji učesnik. Jedino može da mu bude minus ako se nastavi zamerati ekipi što ih grdi pa se urote protiv njega. 

Link to comment
14 hours ago, PavleV said:

Ne znam da li imaju pravo odmah da nominuju ove nove, ali Ramiz je favorit za izbacivanje, jedino ako se sutra ne pokaže u držanju onog tereta.

Ne moze Ramiz pre Ivone. Nek ceka red!

  • +1 1
Link to comment

Što se Milice tiče, jeste ona zasad ovde super i sve, i nadam se da će nastaviti da osvaja poene u igrama, ali ja ona njena ranija ludovanja i sabotiranje tima u kom joj igra rođena sestra nikako ne mogu da svarim, i nadam se da neće na kraju pobediti.

  • +1 1
Link to comment

Ne znam za taj deo, i nije mi nesto bitno, kao ni carsijske price.

Navijam za Milicu

Od crvenih dopadaju mi se

Stefan

Vladimir

Nadja

 

Od plavih:

Goran 

Tena

 

Ostali mi ili idu na zivac ili ne znam ni kako se zovu.

Link to comment
3 hours ago, Sara said:

Ne moze Ramiz pre Ivone. Nek ceka red!

Videćemo, možda se na nju već navikli 😁, a neko mora van, pa im je lakše nekog od novih izbaciti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...