Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

iako je stevan na tapetu jer ne provajduje, ja bih ga ipak pohvalio jer ima i najteži zadatak. 

praktično tera džon dira na plin iz upaljača, a nisam primetio da nešto krizira, ima neke lomove. ima dosta dobar mind set za sebe. 

za konačnu pobedu vlada favorit. 

kod hrvata goran u glavi, al će raspasti fizički, tako da osvaja nika životinja. 

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, nisam ja said:

izdržaj pod teretom mi deluje kao da je nacrtan za njih. 

stevan jedini poen. ostalo ide njima. 

Čini mi se da u najavi i Dabovićka osvaja poen.

  • +1 2
Link to comment
23 minutes ago, renne said:

pa što ne gledaš crni ti

Mora nesto da se gleda? Fala ti lepo, uskoro krecem na odvikavanje od ekrana u svakom smislu :grozan:

Link to comment
8 minutes ago, Lancia said:

Mora nesto da se gleda? Fala ti lepo, uskoro krecem na odvikavanje od ekrana u svakom smislu :grozan:

nećeš valjda da nas napustiš :cry: 

  • Tužno 1
Link to comment
13 hours ago, radisa said:

Kao da se folira i da mu nije ništa, valjda...

 

I još mu njegovi kažu da ćuti, a on kaže, naka namerno sam...

 

 

Apropo toga, imao je i Branko jedan neprijatan momenat prosle nedelje kada je insistirao da nasi nastave igru iako se Goran povredio.

 

Jeste Survivor, ali ipak...

Edited by Milošica
Link to comment
19 minutes ago, Milošica said:

Apropo toga, imao je i Branko jedan neprijatan momenat prosle nedelje kada je insistirao da nasi nastave igru iako se Goran povredio.

 

Jeste Survivor, ali ipak...

Jeste, tad smo pukli ko zvečka... Isto mi se nije dopalo šta je uradio... Ne volim takve likove...

  • +1 1
Link to comment

proslave su tu da jačaju timski/plemenski duh. ipak se u takvom okruženju vraćaju primalni instinkti. ja pak cenim da plavi kad to gledaju uvek žale što se nisu toga setili, a sad im truba da kopiraju. 

 

apropos povreda, to je po meni trebalo definisati pravilima, a ne puštati na volju, jer svi su različiti u pogledu, empatije, takmičarskog duha i sl. 

  • +1 1
Link to comment

Iako se u prvi mah činilo da su plavci baksuzni sa povredama, nije im to odmoglo u dualnim borbama. Upravo ti povređeni su baš retko dobijali pre povređivanja. Ostali koji su "preuzeli" duele izostalih nisu toliko gubili.

 

Uostalom, takav šou, kako budu otpadali verovatno će ostajati ovi "žilaviji", pa neće biti fokus na povrede i povređene.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...