Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Kako to mislis?

Andjela je glasala za Noru koja je iz njenog klana, dakle nestrateski, ona im je najslabije karika i leti prva cim eliminisu Denisa i Davida

Leo je glasao za Davida, sa kojim je dobar, dakle strateski.

 

Dajem prednost strategiji do ujedinjenja, posle samo poligon 

Link to comment

Anđela bi glasala za Davida 1/1 da nije bila sigurna da već ima dovoljno glasova, ovako je htela da umanji šanse da Denis nju nominuje.

 

Leo ne samo da je do guše u klanu, već ima ambicije da ga preuzme.

  • +1 1
Link to comment

Slazem se za Lea.

Palo mi na pamet da je Andjela cak i u dogovoru sa ostalima dala nebitan glas Nori, da ne bude jednoumlje sto je zamereno Plavima kad su ono glasali za Aleksu. U fazonu da se Vlasi ne dosete.

Nekako mi Andjela ne izgleda kao karakter koji ce da pliva uzvodno, za razliku od Denisa i Davida.

Moguce da gresim, imamo malo uvida u desavanja narocito kod Plavih, plus rezija.

Najgore sto sam kao zadnji pacenik pokusala da se informisem kod komsija al naisla samo na 'ovaj video nije dozvoljen za prikazivanje u vasoj zemlji'😂

Link to comment

Nisi gledala Survivor+ očigledno, Jelena je to lepo objasnila. Kaže nema šanse da Anđela nije znala da već ima spremnih 5 glasova za Davida. Ovo je uradila da bi sebe predstavila kao objektivnu, u slučaju da se krene s glasanjem za nekog iz Klana, da odbije od sebe glasove Davida i Denisa. 

Link to comment

Pa rekla je prilikom obrazlaganja glasa "ovo tebe neće nikako ugroziti a ja ću ti objasniti što sam glasala ovako" 

 

Znači zna broj glasova za Davida.

 

Svakako mislim da će sledeći scenario biti taj da će David i Denis grčevito morati da se bore za lični imunitet bukvalno svaki put, pa kad ubodu - uboli su. Biće zanimljivo gledati D&D kako kuvaju sebi, mada verujem da će Denis to preuzeti na sebe, deluje sposobnije svakako. 

Edited by Valkyrie
Link to comment

Al realno je Sanja teška budala, jedno 16 x mu je spočitala da nije u hotelu s pet zvjezdica, kao da je on zahtevao ne znam kakve specijalne uslove a ne elementarno poštovanje neke higijene. Baš je smorila, umislila da je stvarno zaboravljeni redov u nekoj džungli Vijetkonga a ne u tv showu. Kao da je a must da se porazboljevaju ili fasuju neke parazite, da bi sve bilo "autentično" :wacko:

U svakom slučaju deluje da joj je baš ubo živac, popizdela je. Da sam David, spavala bih na drvetu. 

 

Edited by Valkyrie
  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...