Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Od prvog dana Sanja jede govna na Marinin račun, neki smo to ukazivali ali je Smrda vrlo brzo kupila pleme deleći svoju porciju a njima, osvajajući poene, rmbajući po kampu.. 

Jedan od prvih Filipovih intervjua je bio komplet na Marinu usmeren, tipa ona mnogo odbacuje od namirnica a može se od toga juhica skuvati (evo sad im Saki kuva juhicu od očiju ribljih, proceđenu kroz smrdljivu krpu). 

 

Jako je smešno dodatno Tonkino obrazloženje glasa za Marinu, lošija si nešto na poligonima, u trenutku kad Sanja ima tri vezana poraza a Nora ni ne zna mnogo šta je poen. 

 

Marina ostavila u Splitu jedno dete a u Dominikani dva, kud ona prođe tu siročad raste :cry:

Link to comment
5 minutes ago, Valkyrie said:

neki smo to ukazivali ali je Smrda vrlo brzo kupila pleme deleći svoju porciju a njima, osvajajući poene, rmbajući po kampu..

 

što bi rekla živkina kolegica, lako je tako. aj da je vidim kako će da osvoji sveopšte simpatije plemena gubeći poene i ladeći dupence u plićaku.

  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, omiljeni said:

 

što bi rekla živkina kolegica, lako je tako. aj da je vidim kako će da osvoji sveopšte simpatije plemena gubeći poene i ladeći dupence u plićaku.

Nije dovoljno lepa, slatka, fina, tiha i šeprtljava, a nema ni nešto nasty životnih priča. 

Link to comment

Moj najcesci komentar kad je Marina u pitanju bio je “kakve lepe oci ova zena ima”

no sad sta da se radi, koga nema bez njega se mora”

ovo ispadanje je fakat u korist crvenih. I dalje mislim da je Denis ispao veliki glupan zbog nominacije Filipa, a produkcija da se nosi zbog izbora igre 

Link to comment

Videli smo na Neveninom primeru koliko je teško biti pridošlica u plemenu. Mrtva bolesna im osvoji odlučujući poen za jebeni izlet u Santo Domingo, na sledećem plemenskom "Jbg, moramo tebe u duel, zadnja si došla". Pored žive i raspale Sumeje.

Tako da je ovo što Sanja radi jedini način da ima kakvu-takvu šansu.

Što se čistoće tiče, jasno je da je žena u nekom svom filmu, ali teško mi je da poverujem da je neko baš TOLIKO štrokav i smrdljiv, a da 6 osoba nema baš nikakav problem s tim. Bar mi Antonia i Leo deluju kao ljudi kojima bi to smetalo.

Link to comment

Filip i Denis se ne mogu bukvalno od iskrcavanja na ostrvo. Neko je na tw kačio nekakav klip gde se vidi da je  Denis kao  gurnuo Filipa a i sam Filip je pričao o tome. Totalna glupost u svakom slulaju, a pogotovo da se na tome osnuje takvo neprijateljstvo. Ali, valjda malo toga vamo, malo tamo, nešto sa Denisom nešto sa Marinom i eto.

Od plavih mi definitivno David nekako najpozitivniji lik. Lepo vaspitan dečko. I čist. Što Sanju, prljavušu, nervira :D

Sanjin bukvalno prvi intervju je bilo pljuvanje Marine.

Dakle, osim Davida, niko od plavih mi se ne dopada.

 

Od crvenih mi je Anja skroz kul lik. Bojan, nezanimljivi , mi je simpatičan skroz.

Za Dragu i dalje imam zrno simpatije, ne znam ni sama zašto, možda zato što je u odnosu na ostale malo više koloritna.

I to bi bilo to.

 

Od ponedeljka sam u BiH, gledaću mislim Cro verziju, pa izveštavam :D

 

 

Edited by dùda
Link to comment
3 hours ago, Halvard said:

Videli smo na Neveninom.. 

Uh, dobro je, nisi pomenuo Nevenu par dana, uplašila sam se da si bolestan :lolol:

 

Mašite loptu za Denisov glas, on nije mogao da pretpostavi kakva će igra biti. Do sad je uvek u izbacivanju bio u pitanju balans, a Filip je u tome katastrofalan, nikad nije bio ni blizu ogrlice za LI  za razliku od Marine i Davida. Filip je objektivno slabiji takmičar od oboje i bila je dobra prilika da ga se reše SAD jer taj neće biti izglasan od plemena a ne može se uvek ni računati da će postojati prilika za direktnu nominaciju.

 

Kako god, draga mi je Marina ali mi je benefit Crvenog plemena draži tako da ☑️

Link to comment

Pa Neve = Survivor, to je prosto tako :happy:

 

Za Filipa bi bilo poniženje da izgubi od Marine i Davida, Denis je na to i računao, ali upravo zato bi ovaj zapeo da ne izgubi kakva god igra bila.

Nora bi bila sigurica u svakom slučaju.

Link to comment

Verovatno će već u ponedeljak biti prikazana Denisova izjava ili razgovor sa Davidom gde će obrazložiti razlog. 

Nora out bi zapravo bio najlogičniji potez i jačanje tima, ovako su izbacili takmičarku koja im je donela onoliko poena i pobeda. Jedva čekam da se vaskrsli Dragan ustremi na Noru umesto Marinu, što je do sad bio običaj.

Samo da plavi vežu par poraza, pa da se pogledaju u oči bez đakonija i praznih stomaka :evil:

  • +1 1
Link to comment

Jedino što mi još pada na pamet mi je da mu je Marina nagovestila da joj je već dosta svega i hoće ić ća, pa je izabrao Filipa da se malo preznojava.

Link to comment
2 hours ago, Sara said:

@HalvardMislim da su pobedile niske strasti, Denis toliko ne podnosi Filipa da je odigrao emotivno umesto strateski. Sad ce biti na listi za odstrel do ujedinjenja. Ako ispadne, sam je kriv.

A inače ne bi/nije bio? :lolol:
meni je baš super što su Denis i David izabrali da rade i govore šta hoće, odlučili su da odu with a blast.

Relaxed Mad Men GIF

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...