Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

4 minutes ago, Halvard said:

Ona je valjda bila "neutralna" i onda kad se lomilo između Marine i Antonije, izgleda je njoj to ™.

Kakogod, pokazuje da ima svoju volju i svoju pamet, što svakako cenim više od ovih kurvanja i besmislenih opravdavanja.

Link to comment
10 minutes ago, Halvard said:

Leo zaštitnik Sanje kao Luka Nataše :D

Al se ispolivao po Davidu jbt a kad je “došao s plaže” kao priča s njim i David mu sve te primedbe koje ima kaže u lice, on ćuti, prima k znanju, da bi sad kao to njega povredilo što je pričao na plemenskom. Wtf

 

 

Antis, pa da, Anti Smisao

Edited by Valkyrie
Link to comment

Marina je u startu imala pogrešan pristup jer se previše nametala, glumila Milicu Dabović i htela da bude majka plemena. Samo, ovogodišnji plavi nisu prošlogodišnji crveni i ne treba im mama. Osim Davidu. :D Verujem da je to mnoge živciralo.

Plus je sujetna i težak karakter koji loše prihvata kritiku. Ovo sranje je počelo zato što se zakačila s Tonkom oko neke gluposti i umesto da to izglade, ona se durila, drugi se zakačili za to i krenula je lavina.

Mentalno se nije oporavila od one prve nominacije.

 

Po učinku na terenu svakako je zaslužila da dogura daleko, ali da se samo to gleda, Stevan prošle godine ne bi video ujedjnjenje.

Link to comment

@Halvard ponavljaš već koji put da je sve počelo kad se Marina zakačila sa Antonijom oko nečega, ja to ne znam, verovatno mi je promaklo. Po meni sve je krenulo od Filipa i njegovih potuljenih komentara oko kuvanja ali sve začinjeno onim "ali neću tu ja ništa prićat" - dok naravno sve vreme priča iza leđa. On je prvi ubacio Anđeli bubu da Marina stalno kuva jer hoće da bude nezamenljiva u plemenu i nedodirljiva a da za to vreme drugi nemaju priliku da se iskažu. Sledeća scena - Anđela "diplomatski" traži kutlaču da i ona dospešuje

And then there's the avalanche... 

Link to comment

Zato što nama nije ni prikazano šta se konkretno desilo, ali sećam se da je negde pred onaj plemenski kad je Marina prvi put izglasana nastala rasprava o tome i da se ispostavilo da to tinja već neko vreme. Tonka je tad rekla da je htela da odmah iskomuniciraju™, a da je Marina iskulirala. Jbt, to se dogodilo u vreme kad su crveni još osvajali nagrade :D

Slažem se da Filip vuče konce, samo mislim da je iskoristio taj incident da počne da plete mrežu oko Marine i privlači ostale devojke na svoju stranu. U početku to nije bilo toliko vidljivo i mislilo se da je Antonia tu glavna, zato se i jedva provukla na dva uzastopna plemenska, sad je svima sve jasnije.

Onda je sve prešlo na sledeći nivo kad se pojavila Sanja i bukvalno preotela Marini ulogu glavne kuvarice. Iz nekog razloga se dosta potcenjuje njena uloga u Marininom padu, a njoj je to bio cilj od početka i ništa nije krila.

Link to comment

Sanja je od samog starta nasrnula na Marinu, da li samoinicinijativno ili podstaknuta da zastiti “ugrozene” koji cute I trpe, ko zna . Lako je moguce da joj je neko punio usi na finjaka. Ne secam se da je ikad glasala za nju.
Mene je Marina od pocetka nervirala ali kako je vreme prolazilo sve manje.

Realno za vecinu zena na ostrvu ona je pojam sposobnosti.

Zap mi je jedino ako joj je motiv da ucestvuje bila lova, pa je sad pukla 

 

Edited by Sara
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...