Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

1 hour ago, radisa said:

Ovaj sa mačevima? :lolol:

podseća me na zastavu Konfederacije :lolol:

 

Ivona odmah zgrabila ovu novu da budu BFFs, pošto je skopčala da se dosadašnje drugarice ‘lade od nje.

 

plavi tim mnogo ogovara crveni, crveni zauzet međusobnim pičenjima stalno pa ne stiže 

Link to comment

ma ne mogu da mu uhvatim nit. 

banfarica je bila štogod svojevremeno, aj ako mu je sad prezrela, ok. al onda mu ni maša ne valja. 

nije neka lepotica al valjalo bi se pohrvati malo. 

Link to comment
14 hours ago, Valkyrie said:

Minu mi je tuga gledati.

možda je i simpatična devojka ali totalno je bangava, nije mi jasno njeno učešće

 

meni je tuga gledati kako MIlica izgara za svaku igru i daje svoj maksimum čak i kad je očigledno uzalud, a onda nastupi ostalih 60% njenog tima u stilu "prijatelju, lako ćemo" Tu mi je Stevan trn u oku.

 

Ova nova se spajtala sa Ivonom, odmah sam je stavila ispod crte.

što reče NIsam ja Pazarac već na infuziji :mellow:

Crveni treba da pošalju pismo izvinjenja NIgoru , zaslužili su frizera i da jedu kokos do kraja

  • +1 2
Link to comment

Mina mi deluje kao stvarno OK lik, ali za Survivor je potpuni promašaj, mislim da bi jedino Banfićku mogla da pobedi. Žao mi Nađe, jako je malo nedostajalo da pobedi Sumeju, ali prošli put kad su igrale bilo je obrnuto, šta da se radi. 

Stevan standardno tragičan, nisam siguran da bi protiv Nike ili Tene mogao da prođe. 

 

BTW, Tena je stvarno :wub:

Link to comment

Možda samo zbog montaže ispada tako, ali ovi plavi su neverovatne babe tračare. Imam utisak da bolje znaju šta se dešava na suprotnom ostrvu od samih crvenih. 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, nisam ja said:

ma ne mogu da mu uhvatim nit. 

banfarica je bila štogod svojevremeno, aj ako mu je sad prezrela, ok. al onda mu ni maša ne valja. 

nije neka lepotica al valjalo bi se pohrvati malo. 

Ma Maša je zs hrvanje i vise nego prihvatljiva, samo nek ne prica i sve ok...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...