Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Moram reći da mi je Leo juče bio malo sumnjiv, ako se neko od plavih nije do kraja iscimao na poligonu, to je bio on.

Što bi se i uklopilo u njegov "ne bih se štel mešat, al znam kaj pravim" fazon.

 

Link to comment
20 minutes ago, Halvard said:

Dobro, ovo se ni meni stvarno nije svidelo.

 

Definitivno Marina odlučuje ko će u duel, a čini mi se da je sa Tonkom bar malo izgladila odnose, dok Nori nije oprostila izdaju, plus je realno najslabija, tako da pretpostavljam da će ipak nju.

S Tonkom se može razgovarati civilizovano, Nora je sada potpuna suprotnost sebi s početka šoua, provalili su je David i Denis odavno. Kao, sve tiha, mirna, ćuti a onda kad se ugnjezdila na sigurno otvorila usta i ne zaklapa. Sama i priznaje da uživa da ih pecka i započinje kavgu. Marina je na nju postala jako alergična i nevezano za izdaju, vidim da nju već duže potencira kao najnegativniju iz Klana.

Dobro je bilo Tonkino obrazloženje glasa za Marinu “nemam za koga drugog... a i nešto si lošija na poligonima” - pa lol :lolol: 

5 minutes ago, Halvard said:

Moram reći da mi je Leo juče bio malo sumnjiv, ako se neko od plavih nije do kraja iscimao na poligonu, to je bio on.

Što bi se i uklopilo u njegov "ne bih se štel mešat, al znam kaj pravim" fazon.

Ma ne, em je pao na startu preko onih kolica em svaki put kad je potrebno precizno gađanje on malo zatrokira pošto gađa snagom i onda poruši šta ne treba. Kao one police npr, ali to sve je i Davidova boljka. Svakako je glupo prozivati Klan za izgubljen meč a i Denis i Marina su izgubili bodove juče. Filip je dobro procenio da je pametnije da preskoči učešće a Antonia je šepala na plemenskom, izgleda da je bila povređena.

Link to comment

ma kakvi Antonija, ni pod razno, posle Marina ona je prva

Plus, za nju bi mogao glasati samo Denis kao lični mrzitelj, ne verujem da Tonka drugima ide na živce baš toliko, a Denis je rekao da će biti kako Mare kaže

Link to comment
4 hours ago, Halvard said:

Plus ipak treba biti racionalan, moraju da jedu, a Anđela i Antonija donose mnogo više bodova od Nore.

Malo i ne moraju više :dry:

Da ekipa broji ko donosi koliko bodova, ne bi Marinu nominovali nakon 10 dana, tako da slutim raspad klana tek kad izbace jake igrače i udari 1 Glad. 

 

Bukvalno ne smem da pomislim šta bi se do sad sve dešavalo na Plavom ostrvu da su obrnute uloge u osvajanju nagrada. 

Link to comment
8 hours ago, Halvard said:

O, jbt. Zašto?!

Bilo mi je simpatično što ti je žao što tek sutra pada odluka pa sam se zezao. Biće sutra emisija.

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...