Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

2 minutes ago, Milošica said:

Mislim da si kačio neki tvit gde piše da je Luka Vaga, a Nataša Škorpija.

 

muškarci vage, pakao, je l tako?

 

Link to comment

ako se ja pitam, jadna Nataša, ludak joj se navrzo i ne može da ga se reši

Ona je em bolja u igrama, em se bolje slaže sa plemenom, od čega li je umislio da je štiti, čovek živi u nekom filmu koji je možda vestern

 

 

Edit: al što reče Val , sačekajmo kontekst

Edited by Sara
Link to comment

pa edipovština neka urla tu. lukica je dobar samo sa curkama, dok je sa muškima sa svima u zavadi, osim možda sa lakicom koji tračara ko ženetina pa prolazi. 

zato je i slao one signale ultimativnoj kevi survivora. 

ako poživi do ujedinjenja marina ima da doji dečaka svako veče. 

  • Haha 2
Link to comment

Ko bi rekao da će baš Nikolina postati penicilin za Sanju :lol:

Šteta što se onako prosula na prošlom plemenskom, poslednjih dana definitivno nije najlošija u igrama. Da se nije onako hvatala za jebeni kokos, mislim da je ne bi nominovali.

Kaluov doprinos je nikakav u svakom smislu i on treba da ide, iako će Boki i unucima pričati kako je ovaj jednom zaobišao Davida.

Edited by Halvard
  • +1 1
Link to comment
44 minutes ago, Sara said:

od čega li je umislio da je štiti, čovek živi u nekom filmu koji je možda vestern

a neeee, on živi svoju bajku bre

a kako od čega je štiti, pa od svegaaaaaaa :D

on umislio da je Herkul a Nataša Jelena, ooops, ne, on Sasmon a ona Dalila, jer je zasro stvari s kumstvom pa veza mora da ostane planktonskatm :fantom:

 

i još jedan biser večeri, Anđela za sebe izjavljuje da je  ''curica od 22'' :rolf:, dakle, umirala sam pola sinoćnjeg cirukusa

 

i još samo ostaje da parafraziram nekog postera sa tw, da mi kaže neko da li ovo sada liči na zadrugu , da počnem sama da se polivam govnima :lolol:

Link to comment

A dobro, mislim da je Zadruga ipak next level, ne može ovo da se poredi s tim. Realno je većih klanja bilo i po Velikoj Braći.

 

Može Valkira da minusjednuje do sutra :fantom:, ali Denis mi ništa nije bolji od Klana. Lik je težak mračnjak i paranoik, on je ubedio sebe da će ovi namerno pustiti igru i to je u njegovoj glavi jednostavno tako bez obzira na sve iako apsolutno ništa ne ide u prilog njegovoj teoriji - svako u njegovom klanu je izgubio po poen, bez toga je bilo 3-2 za crvene, od čega su dva boda otišla na Nikolinino nenormalno dobro gađanje. Anđela jeste svakakva, ali verujem joj da ni rođenoj sestri ne bi pustila igru, plus mi pije vodu njeno objašnjenje zašto je brzala sa gađanjem u poslednjoj igri jer joj to bila jedina šansa da parira Nini koja je očigledno namestila ruku. 

Ovo da se ova smejela, ona stiskala pesnicu itd. - pa, pa, paranoja :whistle: Realno, da moram da biram da li bih radije provodio vreme s njim ili sa Anđom, Filipom i Norom, ne znam šta bih rekao.

 

David mi nekako postaje najcool lik, iako mi i dalje ide na živce to što je pustio baksuza da pobedi. 

Link to comment

ma jok, kakva zadruga daleko bilo ...

 

a momenat kad tužna Sanja kaže "mi, iz 1države, pa tako :cry:"  :D:D:D

mada, nije se lepo smejati tudjoj nesreći:laugh:

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, dùda said:

 

i još samo ostaje da parafraziram nekog postera sa tw, da mi kaže neko da li ovo sada liči na zadrugu , da počnem sama da se polivam govnima :lolol:

U Zadruzi su mnogo prostiji. Mnogo psovki, neka tuča. Hajde eto i seks (ispod pokrivača) da pomenem, mada ako se već zove rijaliti...

 

U Survivoru je ljigavo što ima više "zakulisnih radnji" nego u Zadruzi, manje su direktni, ali jbg svakako mi je Survivor neuporedivo zanimljiviji. Plus što pobednika ipak u značajnom delu odrede poligoni dok u Zadruzi na plasman često dosta utiče ko napravi veću aferu/skanal. Ja koliko se sećam, Stefan i Nevena su se u Survivoru predstavili kao prilično korektni van igara, dok su u igrama bili odlični.

 

@copkillah

 

Ne smem da kažem ništa za muške Vage, jedan od najboljih drugara je to :D

 

Edited by Milošica
Link to comment
2 hours ago, Halvard said:

Može Valkira da minusjednuje do sutra :fantom:

 

David mi nekako postaje najcool lik, iako mi i dalje ide na živce to što je pustio baksuza da pobedi. 

Stavila sam ti thumbdown jer bi "tebi popio direktnu nom" dečko što je pustio igru, baš ovaj dečko što ti postaje najcool lik. 

 

Njegova stvar i izbor, to se tebi samo ne sviđa zbog Tonkice™. 

Btw, užasna je bila juče, jako je licemerna i proračunata i ne umišlja Denis baš sve. Kako je spektakularno istresla priču i spakovala kao da Denis ne ferma Marinu dok plače za detetom, bukvalno je servirala klupko zmijica umesto lopte tu. Ima samo problem što on ne prećuti nego sve raspravlja. 

 

 

A mislim i da se plašiš bez razloga, neće je Denis poslati na Marinu pošto ona nije siguran plen. Načeće Klan Norom, ona protiv Marine stvarno nema šta da traži. 

Edited by Valkyrie
Link to comment
22 minutes ago, Valkyrie said:

Btw, užasna je bila juče, jako je licemerna i proračunata i ne umišlja Denis baš sve. Kako je spektakularno istresla priču i spakovala kao da Denis ne ferma Marinu dok plače za detetom, bukvalno je servirala klupko zmijica umesto lopte tu.

Dobro, ovo se ni meni stvarno nije svidelo.

 

Definitivno Marina odlučuje ko će u duel, a čini mi se da je sa Tonkom bar malo izgladila odnose, dok Nori nije oprostila izdaju, plus je realno najslabija, tako da pretpostavljam da će ipak nju.

 

A to valjda tek sutra saznajemo. :vesala2:

 

 

Link to comment
1 minute ago, Halvard said:

 

A to valjda tek sutra saznajemo. :vesala2:

 

Tek u ponedeljak. Vidim da još nisu sklonili u šemi, ali sutra nema emisije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...