Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

13 minutes ago, nisam ja said:

jeben šou zaista. jerbo ima samo onoliko uloga i klanova u koje možeš ući. pritom si gladan i imaš šugu i lepru. 

fascinantno. nije čudno što originalni se emituje bez prekida već ~40 godina. 

Ima i neki što ih načisto gole izbace u neku bestragiju pa kako im bude, to je tek pakao

  • Haha 1
Link to comment

naked and afraid :D

jedan čovek i jedna žena i preživljavanje sa po 1 predmetom koji smeju da ponesu sa sobom i gratis loncem od produkcije da mogu da prokuvaju vodu za piće, na diskaveriju ide ponedeljkom uveče :happy:

Link to comment
1 hour ago, Sara said:

@Valkyrie Rekla bih da Lazar i dalje u plemenu ne radi ništa, osim kad ga neko šutne u guzicu

Nakon Marijinog ispadanja bio nešto podilkanio pa se grabio da radi, nudio se, tražio od Luke da mu prepusti kuvanje i spremanje hrane, kao on želi to da bude njegova uloga, ovaj ga gledao zblanuto, kao wtf otkud to :lolol: 

58 minutes ago, Halvard said:

Mislim da David nema problema sa ostatkom plemena, jedino mu smeta smrdljiva Sanja. 

Nema u komunikaciji problem ali itekako je svestan (što je naglas i rekao) da ima problem s tim što bez obzira koliko ko donosi pobeda ili pridonosi u kampu - postoji spisak, redosled kad ko ide vani i tu ne može ništa da promeni. Što i da ne popizdi čovek kad šeprtljava glasa za njega “vaspitno” a on im uredno donosi 85% presudnih poena za pobedu. Ovo za Tonku mogu da se složim samo zato što je pametnija od Nore (od Anđele da ne pričamo) i ne provocira direktno. Zato je uvek tu kad treba poklopiti nekog, upasti u reč, umešati se u tuđu raspravu.. ali ima baby face i onaj osmeh na dugme pa to može da zavara.

51 minutes ago, gone fishing said:

pa rešenje za dominaciju je prosto, lepo pošalješ po 2 rukometaša od 190-195 cm i dve rukometašice od po 180-185 cm, pa da vidiš kada bi plavi dobili neki poligon...

Mislim da pričaš o nekom takmičenju između reprezentacija Hrvatske i Srbije pa gde je red da se biraju najbolji u datom sportu. Gledanost bi bila negde između odbojke na pesku i kriketa.

Link to comment
19 minutes ago, Valkyrie said:

Nakon Marijinog ispadanja bio nešto podilkanio pa se grabio da radi, nudio se, tražio od Luke da mu prepusti kuvanje i spremanje hrane, kao on želi to da bude njegova uloga, ovaj ga gledao zblanuto, kao wtf otkud to :lolol: 

Nema u komunikaciji problem ali itekako je svestan (što je naglas i rekao) da ima problem s tim što bez obzira koliko ko donosi pobeda ili pridonosi u kampu - postoji spisak, redosled kad ko ide vani i tu ne može ništa da promeni. Što i da ne popizdi čovek kad šeprtljava glasa za njega “vaspitno” a on im uredno donosi 85% presudnih poena za pobedu. Ovo za Tonku mogu da se složim samo zato što je pametnija od Nore (od Anđele da ne pričamo) i ne provocira direktno. Zato je uvek tu kad treba poklopiti nekog, upasti u reč, umešati se u tuđu raspravu.. ali ima baby face i onaj osmeh na dugme pa to može da zavara.

Mislim da pričaš o nekom takmičenju između reprezentacija Hrvatske i Srbije pa gde je red da se biraju najbolji u datom sportu. Gledanost bi bila negde između odbojke na pesku i kriketa.

ma kakvi najbolji, dovoljno bi bilo da se pošalju bivši poluamateri, drugoligaški igrači koji nisu videli 1 ligu a kamoli reprezentaciju, da imaju 30-35 godina :D

edit batinašice poput marine iz plavog plemena

Edited by gone fishing
  • +1 1
Link to comment

Ali ponavljam, KO bi to gledao? Koga zanimaju dosadni neuspeli sportisti, bez nekih bože sakloni životnih priča ili makar psihičkih problema?

Link to comment

Realno, prošle godine su najveći problem bila predosadna glasanja, uglavnom se znalo ko ide, plavi imali listu čekanja za izlazak + Rokicu i Nevenu po potrebi, crveni Nađu. Jedino zanimljivo je bilo kad su plavi pokušali da svrgnu Gorana i onaj cripple fight između Mine i Ivone na početku.

Zato je izglasavanje Sumeje sve to nadoknadilo, ali do toga je došlo samo zato što se produkcija najotvorenije umešala i zaštitila Tomislava na koga je tad bio red. 

Klan bi morao da računa na taj faktor, sigurno im neće dopustiti da tek tako vode svoju igru do kraja.

Link to comment
42 minutes ago, Valkyrie said:

Ali ponavljam, KO bi to gledao? Koga zanimaju dosadni neuspeli sportisti, bez nekih bože sakloni životnih priča ili makar psihičkih problema?

ih pa barem to ne bi bio problem naći, ko u ovoj zemlji nije izgubio živce u zadnjih 30 godina, taj stvarno nije normalan :happy:

Link to comment

svim plavcima sve jasno šta će biti na nominacijma  :rolleyes:  ono, da će Marina biti nominovana, a koga će Denis direktno

 

mada Denis poručio Marini da pošto će izvesno biti nominovana da mu predloži za direktnu nominaciju onog/onu koja joj najviše odgovara

Link to comment

Koje kurvanje Lea.

Čuj "stavljen" je u jedan deo :isuse:.

Odmah ga prozvao Boki, pa se ovaj posle nespretno vadio.

A ja mislila da je Leo neki džek, a on pilićar,  pih.

Jedan je Špaleta Goran :fantom:

 

 

Edited by dùda
Link to comment

Ma, bio je na plazi😂

 

sanja, veceras, samo za vas, u dzaku 

 

Denis je cirkus 

ni ja ne mislim da su prepustilli

 

”Fica kad je poludio na reci Cavon”😂😂😂

Edited by Sara
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...