Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

crvenima ostaje samo da mole boba da se nekako dovuku onako smoreni, do ujedinjenja, tu će se onda valjda i najesti  :D

 

mada, nešto koliko se sećam, i kada se ujedine, opet se bore kao plavo i crveno pleme, ma sve sam zaboravila

 

i prošle godine su plavi u drugoj polovini survivora uglavnom razvaljivali crvene i kupili sve nagrade

i opet neko ko je radio kasting, više gleda na to da ljudi budu zanimljiviji za neku dramu i prave zadrugutm, nego dobri igrači :isuse:

ti likovi da daju ostavku i iduće godine da se pametnije bira, jbt, u plavom plemenu Marina i Sanja, obe mogu u zubima da nose Nikolinu

 

a Kalu mučenik, iz aviona se vidi da je dečko nesnađen u vremenu i prostoru, pa valjda se za survivor biraju mentalno i fizički jake ličnosti

jer ovo što crveni stalno gube, to je sada njihova mentalna slabost, više nego fizička, mada ni fizička nije zanemariva

 

i po meni su se Luka i Nataša popravilil, Lazar je egocentričan lik, to je valjda jasno, ne čudi me njegovo ponašanje ali ga svakako ne odobravam, iako je smoren, ipak bi trebalo da se daje maksimalno i za sebe ali i za pleme

Draga mi nije delovala kao takav mentalni patuljak, sada vuče na dole i Anju, čini mi se

 

toliko mi je zasmetalo ono njihovo bajanje da plavi jedu buđav kokos, eto im sada, karma je čudo

Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

 

Ja sinoć mahinalno pomislih Davidu ostao Lazar, tek će David “Kalu”, zaboravila sam da to ptiče i postoji :isuse:

 

Kao što rekoh prošle nedelje, zaboravili su i crveni. :D Nije on tupav, pametno se pritajio sad kad su drugi na tapetu, manje smatra i žali se kako ga je ko pogledao, a na poligonima je za nijansu manje tragičan.

Draga će povući i Anju za sobom ako se izvuče iz ove melanholije.

 

Kod plavih mi je jasna hronologija raspada, samo me čudi kojom brzinom je to sve eskaliralo. Osvojili nagradu, jeli, pili, uživali, Marina čak komentarisala kako su joj svi dragi; sledeća scena vade oči jedni drugima.

Izgleda da se tu vuče dosta repova od ranije, a slabije smo ih pratili, pominju se nesuglasice oko toga da li treba kuvati nakon dobijene igre za nagradu (tu su Filip i Antonia štekare), pa onda ovo Denisovo hronično nezadovoljstvo što se njegov doprinos plemenu ne uvažava dovoljno... Nismo baš bili u toku s tim, na kraju krajeva nismo ni videli oko čega su to Marina i Tonka prvobitno zakrvile i tako otpočele čitav ovaj cirkus.

 

Edited by Halvard
Link to comment

@Valkyrie Rekla bih da Lazar i dalje u plemenu ne radi ništa, osim kad ga neko šutne u guzicu, ali on jedini nije u minus statistici i donosi poene. I kad je na poligonu daje svoj maksimum, u svim okolnostima.

Pobede su jedino što Crvenima zaista može da popravi život tamo. 

Mislim da Lazarovo razmišljanje ide u pravcu da od tima nema ništa i da treba čuvati snagu za individualne borbe, glasovi "drugara" su ionako bezvredni jer nagradu odnosi onaj ko bude najbolji na poligonu.

(Milica je prošle sezone po opštem mišljenju, čak i simulirala povrede)

Deluje mi kao da se tom logikom vode i odbegli Plavi, ostatak plemena će glasati za njih u svakom slučaju, borbe u duelima su im neminovne, dakle nema razloga da trpe ljude koji im ne leže zbog neke strategije. 

 

Pitam se dal Crveni uopšte jedu išta sem obavezne šake pirinča, peca verovatno samo Luka, možda Bojan, i pitanje sa kakvim uspehom.

Luka mi je postao nesimpatičan sam po sebi, mic-po-mic, ne nekim spec delom.

 

hvala bobu pa smo pregrmeli epizode sa porukama lične prirode, od sad samo igre.

Edited by Sara
Link to comment

Mislim da David nema problema sa ostatkom plemena, jedino mu smeta smrdljiva Sanja. :D E sad, lako je manipulativan i ima edipovski kompleks, pa ga je Marina preuzela pod svoje da bi ojačala svoj klan. Mada i dalje mislim da im je on slaba karika i da lako može da promeni stranu.

 

Neka bude da sam pristrasan, ali stvarno ne mislim da Tonka vuče konce u Klanu, deluje mi da joj je zaista neprijatno zbog ove situacije. Filip se više i ne krije, a Nora se razbahatila neviđeno, i što je najsmešnije, postavlja se kao da je nad njom načinjena neka strašna nepravda.

Edited by Halvard
Link to comment
38 minutes ago, dùda said:

 

Draga mi nije delovala kao takav mentalni patuljak, sada vuče na dole i Anju, čini mi se

 

Auh bre dudo, al si stroga :D

 

Link to comment
35 minutes ago, dùda said:

crvenima ostaje samo da mole boba da se nekako dovuku onako smoreni, do ujedinjenja, tu će se onda valjda i najesti  :D

 

mada, nešto koliko se sećam, i kada se ujedine, opet se bore kao plavo i crveno pleme, ma sve sam zaboravila

 

i prošle godine su plavi u drugoj polovini survivora uglavnom razvaljivali crvene i kupili sve nagrade

i opet neko ko je radio kasting, više gleda na to da ljudi budu zanimljiviji za neku dramu i prave zadrugutm, nego dobri igrači :isuse:

ti likovi da daju ostavku i iduće godine da se pametnije bira, jbt, u plavom plemenu Marina i Sanja, obe mogu u zubima da nose Nikolinu

 

a Kalu mučenik, iz aviona se vidi da je dečko nesnađen u vremenu i prostoru, pa valjda se za survivor biraju mentalno i fizički jake ličnosti

jer ovo što crveni stalno gube, to je sada njihova mentalna slabost, više nego fizička, mada ni fizička nije zanemariva

 

i po meni su se Luka i Nataša popravilil, Lazar je egocentričan lik, to je valjda jasno, ne čudi me njegovo ponašanje ali ga svakako ne odobravam, iako je smoren, ipak bi trebalo da se daje maksimalno i za sebe ali i za pleme

Draga mi nije delovala kao takav mentalni patuljak, sada vuče na dole i Anju, čini mi se

 

toliko mi je zasmetalo ono njihovo bajanje da plavi jedu buđav kokos, eto im sada, karma je čudo

pa rešenje za dominaciju je prosto, lepo pošalješ po 2 rukometaša od 190-195 cm i dve rukometašice od po 180-185 cm, pa da vidiš kada bi plavi dobili neki poligon, kada se 3/4 igara na kraju svodi na to ko ima bolju koordinaciju oko - ruka, a ne na brzinu ili koliko zgibova mogu da urade ili koju težinu dižu po teretanama

- pa čak i u igrama snage bi rukometaši dominirali, jer je to guranje, povlačenje i držanje prosto deo tog sporta :D

- ovi fitnes-šmitnes bi mogli da popunjavaju broj i lepo izgledaju na tv-u, jer izgleda nisu igrali ni za između 2 vatre :happy: dok bi ovi profi sportaši, makar i sa šlaufom donosili pobede

  • +1 2
Link to comment

i mene je Draga iznenadila, očekivala sam da će da lomi palme po ostrvu od besa kad izgubi , a ne da plače ko neka strina:D

 

 

to sa rukometašima  ko ono kad su španci slali lažne invalide na paraolimpijadu, nećemo valda dotle stići:D

 

Link to comment
2 minutes ago, Sara said:

i mene je Draga iznenadila, očekivala sam da će da lomi palme po ostrvu od besa kad izgubi , a ne da plače ko neka strina:D

Mislim da je njoj Venera u Raku. Možda Merkur.

Edited by Milošica
Link to comment

Leo je ispao bezveze sinoć u razgovoru sa Davidom onim "nisam ja odavde stavom". 

Mislim da je napravio istu grešku kao Nevena prošle godine kad se kao pridošlica priključila trenutno dominantnoj struji. Po Neve se to dobro završilo jer su međuljudski odnosi bili zdraviji, Goran nije bio zlopamtilo i prešao je preko one nominacije, a i ona je odmah shvatila da se zeznula.

Leo pak sad tu gde je i mora da čuti i pliva kako najbolje zna i ume, a mislim da mu nije svejedno.

 

Link to comment
6 minutes ago, Halvard said:

Leo je ispao bezveze sinoć u razgovoru sa Davidom onim "nisam ja odavde stavom". 

Mislim da je napravio istu grešku kao Nevena prošle godine kad se kao pridošlica priključila trenutno dominantnoj struji. Po Neve se to dobro završilo jer su međuljudski odnosi bili zdraviji, Goran nije bio zlopamtilo i prešao je preko one nominacije, a i ona je odmah shvatila da se zeznula.

Leo pak sad tu gde je i mora da čuti i pliva kako najbolje zna i ume, a mislim da mu nije svejedno.

 

meni je to čak izgledalo kao nevešti pokušaj da u tor vrati zalutalu ovčicu

  • +1 1
Link to comment

jeben šou zaista. jerbo ima samo onoliko uloga i klanova u koje možeš ući. pritom si gladan i imaš šugu i lepru. 

fascinantno. nije čudno što originalni se emituje bez prekida već ~40 godina. 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...