Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Ne kapiram sta je da Dragom, ne bih pomislila za nju da nije borac i da ce tako da klone 

 

 

Luka komentarise Lazara, ma daaj 

 

 

Leo se malo pravi tosha,  kao nema pojma sta se desava

 

 

Edited by Sara
Link to comment

Crveni, baksuzi koje je stigla očekivana malodušnost. Draga opasno krizira i ponaša se baš destruktivno, Luku su za mnogo manje nominovali onomad.

Sve što je on rekao danas je u pravu, pa i to za Lazara. Ja sam gledala gde je mali i zašto Marko ide ponovo, posle čujemo da nije hteo jer mu nije zanimljiv poligon :wacko:


Nora me nervira i baš mi je krivo sad što ne ispade ona a ne Jelena. Sanja insistira da se oko vatre priča šta kome smeta i žao joj što sad ona kao treba da kuva juhu a ne sme njima da nosi :lolol: (David approves this message)


Gde su i šta rade crvene kokoške?

Link to comment

Sanja je na momente čak bila lepa u ovoj epizodi :blink:

 

Meni je skroz OK ovo što su Nataša i Luka pričali, njih dvoje stvarno uvek daju sve od sebe, što se baš više ne može reći za sve ostale. 

Draga je potonula gore nego Maša prošle godine, što je najgore, uvlači i druge u svoj mrak.

 

I dalje mi nije skroz jasno oko čega su se plavi toliko poklali.

 

 

Link to comment
47 minutes ago, Halvard said:

Sanja je na momente čak bila lepa u ovoj epizodi :blink:

Denver Broncos Sport GIF by UCHealth

 

 

Poklali su se jer Trojka ne želi više da jede ručak sa Sanjinim pikantnim šmekom i tražili su podelu namirnica pre kuvanja kako bi sami sebi spremali onako kako žele. David je najviše komentarisao da više ne može da to jede i da mu se gadi. E onda su Anđela i Nora počele da ih podjebavaju i dobacuju svašta, tu se Denis i džapao, onda je otišlo predaleko. 

Verovatno si video da je Nora dosta ogoljena kao neko ko laje, podbada i provocira. Antonia je pokušavala da smiri situaciju, međutim sumnjam da će se tu izgladiti bilo šta. 

 

Na kraju svega se pojavio Leo, kao ne zna šta se dešava, promaklo mu, pa da ga kao David informiše. Ovaj sve istrtlja, uključujući i svoju opservaciju Sanjinog osećaja za higijenu. Leo ćuti na to, naravno, ali nešto se mislim da će se setiti toga ako bude trebalo da lobira Sanju da se nominuje David. 

  • Hvala 1
Link to comment
22 minutes ago, Milošica said:

Ovoj Sanji jedan kroz jedan dođe nešto Stipe Miočić.

 

@omiljeni

 

Trebalo bi, a? :D

100%

 

večeras sam gledao epizodu od četvrtka. bili kod matoraca za praznike, a tamo mi ćale nonstop gleda svecko u snookeru nemoš doći do daljinca nema trika a ima premotavanje samo 1h unazad. sutra ću pogledati petak, kasnim par epizoda i nemam pojma kako ću to nadoknaditi a još vi ovde spoilujete pa ne mogu ni čitati :lolol:

  • +1 1
Link to comment

Moram ponovo da pogledam to komentarisanje Lazara od strane Luke koje se meni nije svidelo. Luka mi je na skali nesimpaticnosti sad na prvom mestu, tako da moguce da sam mu nesto ucitala. Koliko sam ja razumela 1momak je morao da pauzira, zasto to ne bi bio Lazar, narocito posle one pogibije od prekljuce. 

Sto se Natase tice, ona je sve vreme u uzlaznoj putanji, i to u uslovima kad je niz poraza i bez hrane, za to svaka cast.

 

 

P.S. Realno, bolje sto je rekao da je razlog neigranja dosadan poligon nego da mu je dosta da gine za tim luzera koji jedino sto ume je da kuka nad svojom zlom srecom. Osim toga nagrada je bila kucni video , nisam iznenadjena da nije bio motivisan, alo, setite se torte od avokada🥺

Edited by Sara
Link to comment

Mislim da protivnicki tim bira ko ce pauzirati u drugom timu, kada je nejednak broj muskih tj zenskih takmicara

Bilo bi potpuno logicno da izbegnu da izaberu najboljeg od ovih nasih nesrecnika

A lazar je relao da nazalost danas nije dobio priliku na poligonu pa onda dodao da mu nesto bas i nije bio inspirativan :happy:

Link to comment
2 hours ago, Sara said:

Moram ponovo da pogledam to komentarisanje Lazara od strane Luke koje se meni nije svidelo. Luka mi je na skali nesimpaticnosti sad na prvom mestu, tako da moguce da sam mu nesto ucitala. Koliko sam ja razumela 1momak je morao da pauzira, zasto to ne bi bio Lazar, narocito posle one pogibije od prekljuce. 

Sto se Natase tice, ona je sve vreme u uzlaznoj putanji, i to u uslovima kad je niz poraza i bez hrane, za to svaka cast.

 

 

P.S. Realno, bolje sto je rekao da je razlog neigranja dosadan poligon nego da mu je dosta da gine za tim luzera koji jedino sto ume je da kuka nad svojom zlom srecom. Osim toga nagrada je bila kucni video , nisam iznenadjena da nije bio motivisan, alo, setite se torte od avokada🥺

Morao je da pauzira u prvom krugu jedan, u drugom krugu ide igrač/ica sa klupe, tako je do sad uvek bilo osim ako ne postoji neki razlog da ne može.

Nisi fer za ovo na kraju, i njega je tim luzera hranio i izdržavao nedeljama u kampu dok prstom nije mrdao. Nije on tamo solo igrač a oni Crveno pleme + Lazar, pravila obavezuju sve igrače a ako neće da igra -> kući.
Ne znam šta Luka sad radi pogrešno, meni je ok atm, trudi se na poligonima i korektan je u međuljudskim odnosima. Sad mu je Draga preuzela titulu mračnjaka s klupe.

37 minutes ago, gone fishing said:

Mislim da protivnicki tim bira ko ce pauzirati u drugom timu, kada je nejednak broj muskih tj zenskih takmicara

To u prvom krugu jednog isključe tako što ga niko ne izabere a ni on ne istupi da bira.

Ja sinoć mahinalno pomislih Davidu ostao Lazar, tek će David “Kalu”, zaboravila sam da to ptiče i postoji :isuse:

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...