Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Na forum.hr, poslednjih par stranica teme, neki nik frčkava mala iznosi insajd info. Tvrde da je to Jelena. Ima smisla.

Kaže za Davida da je bogato dete, tup ko daska :D. Tačno moja impresija . 

 

Ed.

Za Denisa kaže da je kamiondžija i da ga svi mrze a da je Marina prva sve zakuvala.

 

Edited by dùda
Link to comment

Ne znam.

Verovatno ne bi smela to da radi.

A možda i nije ona, možda je neko sa kastinga ko ih je tamo upoznao. 

 

Ed 

Čak nudi da joj se ljudi jave u inbox ako žele da znaju koje je sledeće dvoje ispalo.

Edited by dùda
Link to comment
39 minutes ago, Valkyrie said:

Samo da te upozorim da Tonka mrzi kad joj ubace J u ime, nemoj posle da bude niko ti nije reko :fantom:

 

 

Naravno da znam, samo joj menjam ime po padežima u skladu sa srpskim pravopisom :fantom:

 

Kumstvo je presmešno, ali imam razumevanja za tako prenaglašene emocije u tim specifičnim uslovima, pozitivne u ovom slučaju ili pak kad je neko baksuz poput Denisa :fantom:, negativne.

Link to comment
46 minutes ago, nisam ja said:

i oni opisi pored imena su ukinuti. 

imamo samo ime i godine. 

zapamtio sam da je filip ekonomist, 

anđela konobarica, ana je bila pandurka, anja isto neka bezbednost. 

kad antonije je stajalo plivačica ili instruktorka. 

ostali svi difovci/fitnes instruktori? 

Mislim da je Denis saobraćajni inženjer, Amer je zubar. Noru su predstavili kao "blogericu" :D

  • +1 1
Link to comment

Jeste Denis saobraćajni ing, čuj kamiondžija :lolol:

Je li, dudo, to isti izvor informacija ko onaj što reče da će Nataša da nominuje Anju?

 

Zaboravila sam da prokomentarišem da me Leo nešto malo smorio, a baš mi je bio fav. Mnogo se slizao ipak sa ekipicom, hoće uz pomoć njih da se reši konkurencije. Jedino što će da se preigra, jer kad bude ostao sam sa Fića-klanom zna se ko će da ostane kratak. 

Edited by Valkyrie
Link to comment

Leo je previse politicki korektan , nemoguce da je bas takav.

Pere sudove, razbija poligone, ume da plese, druzi se sa devojkama, ne svadja se ni sa kim, izgleda odlicno .... Nesto tu nije u redu😟

 

 

Ps. Juce je testerisao drva za oba klana ...

 

Edited by Sara
Link to comment
4 hours ago, Valkyrie said:

Jeste Denis saobraćajni ing, čuj kamiondžija :lolol:

Je li, dudo, to isti izvor informacija ko onaj što reče da će Nataša da nominuje Anju?

 

Zaboravila sam da prokomentarišem da me Leo nešto malo smorio, a baš mi je bio fav. Mnogo se slizao ipak sa ekipicom, hoće uz pomoć njih da se reši konkurencije. Jedino što će da se preigra, jer kad bude ostao sam sa Fića-klanom zna se ko će da ostane kratak. 

Pošto kupila, po to prodala :fantom: 

 

Leo je odavno u ekipici i da, slažem se da će prvi od ekipice da leti. 

 

Isto kažu da se Leo i Antonija poznaju od ranije, ima neki podkast koji ona vodi a gde je Leo bio gost.

Link to comment
6 hours ago, Valkyrie said:

Samo da te upozorim da Tonka mrzi kad joj ubace J u ime, nemoj posle da bude niko ti nije reko :fantom:

 

Inače me ovo totalno random podsetilo na onu sezonu regionalnog Velikog Brata sa Nemešom i pokojnom Marijanom, kad su se neki Zagrepčani bunili zašto voditeljica Antonija Blaće dopušta da joj voditeljka Marijana Mićić izgovara ime "po srpski", a nisu znali da je dotična Splićanka i da se u Dalmaciji njeno ime akcentuje kako gospod zapoveda, a ne kao u Zagrebu :fantom:

 

Ovo za poznanstva me ne čudi, tako se i prošle godine ispostavilo da se masa njih poznaje (Nevena i Stefan npr.), očito kasting odrade tako što obiđu dve-tri teretane. 

Edited by Halvard
Link to comment

Luka i Leo odigrali nerešeno. :huh:

 

pa u repesažu ipak Luka

 

edit: Nataša na strpljene sa dominama protiv Anđele za 3:3

 

Draga smotana protiv Marine za 3:5 (posle na klupi očajava :sad:)

Edited by J-♣
Link to comment

Kakav opet fijasko crvenih, ovo je sad već dosadno a i tužno za gledanje :cry:.

Em što su neki metiljavi em nemaju ni sreće.

Produkcija duradi nešto :mad:

Link to comment

Klasika od crvenih  :mellow:

 

prosto sami sebe pobede

 

ubi ih dekoncetracija i trapava ishitrenost, sad su već dosadni jer ponovo i ponovo na gotovo isti način greše.

poneko neočekivano bljesne, ali sve to nedovoljno

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...