Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

13 minutes ago, Halvard said:

Nikolini je to već bio treći put, a nije baš ni da je prethodna dva pokidala, ona pobeda je više bila zbog neočekivano lošeg Sanjinog izdanja.

Kod plavih sam mislio da bi išao Leo, Denis baš i nije imao svoj dan.

Baš zato što joj je bio treći put, valjda su mislili da joj je p dim da ga pretrči u smisli naučila ga jebemu. Ali ona se izgleda mnogo uznela pa mozak na livadu. 

Leo je sporiji od Denisa, muškog takmičara nisu planirali za gađanje a on je i izgubio jednu od Bojana. 

Nebitno, procena je bila takva i mala je sjebala stvar, u najgorem trenutku po sebe. 

Lazar je juče bio fenomenalan, spasio gotovo "mrtvu loptu", bukvalno za dlaku da izvuče stvar. Onda poludi, izbesni se u pola minuta, i udari svoj ™ psiho kez, kao nema veze, idemo dalje. Svaka čast na samokontroli, lepo reče Marija u S+ da je rođen za Survivor. 

  • +1 3
Link to comment
11 minutes ago, Valkyrie said:

Lazar je juče bio fenomenalan, spasio gotovo "mrtvu loptu", bukvalno za dlaku da izvuče stvar. Onda poludi, izbesni se u pola minuta, i udari svoj ™ psiho kez, kao nema veze, idemo dalje. Svaka čast na samokontroli, lepo reče Marija u S+ da je rođen za Survivor. 

potpisujem za Lazara, nego. ne videh to njegovo bešnjenje :D

a lik je zbilja ili psiho pa ga živo zabole za sve ili ima nenormalno dobru kontrolu

kakogod, svuda se doživljava kao hodajuća pakost, te se ljudi masovno vajkaju što je Lazaru uskraćen takav užitak da gleda svađu plavih :lolol:

 

Nikolina, ne znam šta da mislim, da li je toliko pogubljena ili je jadna pregorela u želji da pokida, ne znam, već sam jednom rekla, žao mi je nje po malo, nesposobna je u svakom smislu, mislim, tako je ispalo, ali se pitam da li je u rl baš takva ili joj se ovde samo ''uznedalo'', kakogod, ispala je nesnađena u svim kategorijama

 

Denis mi je ipak enigma, osim sa Sanjom, ni sa njim ne bih smela da zanoćim negde u blizini :D. slabo ja ipak pratim ovaj šou da bih sudila o ljudima i premalo mi vidimo, generalno.

ko tu radi, ko ne radi, ko spletkari, ko ne, teško je to reći, produkcija može tu svašta da prikrije ako želi

 

e sad, verujem da će se produkcija potruditi koliko može da što duže zadrži ovu trojku, ali teško će to da im uspe, trojka je u  apsolutnoj manjini. verujem da je to i presudilo da se ovako otvoreno sukobe, nema tu više šta da se krije, njima je jasno da su prvi za odstrel, šta god i kakogod radili

 

a Luka i krštenje :unsure:, mica mala, za toliko godina života nije stekao prijatelja, ali evo, tu je sada Nataša :fantom: i neće biti pozvani Bojan i Marko, leleeeee, koji nezreli likovi bokte, ko neki dečji vrtić

plavi su trenutno daleko zanimljiviji :D

  • +1 1
Link to comment

ma prolazila je nikolina ko šilo kroz poligon, al džaba kad je u glavi loše prespojena. da nije bilo greške dobili bi crveni sa ogromnom marginom. 

 

eto zašto su poligoni dosadni, proddukcija pukla svu lovu na psihologa koji će izabrati sve likove sa dijagnozom, al da niko nikog ne rokne. 

  • Haha 1
Link to comment
20 minutes ago, dùda said:

 

a Luka i krštenje :unsure:, mica mala, za toliko godina života nije stekao prijatelja, ali evo, tu je sada Nataša :fantom: i neće biti pozvani Bojan i Marko, leleeeee, koji nezreli likovi bokte, ko neki dečji vrtić

plavi su trenutno daleko zanimljiviji :D

ma to je samo lukav plan da ostanu u kontaktu i napolju, zvanično pokriveno kumstvom, da njen puž ništa ne posumnja :D, već ih vidim kako razmenjuju poruke:

gde si kumo

oš na kaficu,

kući sam kumiću

dođi kumi da

poližeš kli*u

:happy:

 

  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, nisam ja said:

ma prolazila je nikolina ko šilo kroz poligon, al džaba kad je u glavi loše prespojena. da nije bilo greške dobili bi crveni sa ogromnom marginom. 

Ma nije, izgubila je prvu igru od Antonije iako je ova tad pogrešila i morala da se vraća, doduše ne onoliko.

Stvarno nigde veze da nju šalju, ali eto sad imaju još jedan razlog da je se reše.

Link to comment

Samo da te upozorim da Tonka mrzi kad joj ubace J u ime, nemoj posle da bude niko ti nije reko :fantom:

 

@dùda

Kad je Antonia nabacila poslednji obruč, on je svoj tresnuo o zemlju, zgrabio pesak, bacio u vazduh, proleteo pored svojih vidno ispižđen, oni ga kao jure da ga teše a njemu para na uši. Nisam videla da se na nekome iskalio ali da je pošandrcao jeste, ko ne bi.

 

Luka i Nataša su ipak dosta povezani, posebno od neuspele zavere, jedino veruju jedno drugom i to je sasvim dovoljno da im se izmeni svest, ne bih tu ništa zamerala što se tiče prenaglašenih emocija. Imao je Srđan Dinčić u S+ odlično objašnjenje u kakvom stanju uma budeš tamo nakon xy dana gledanja istih ljudi, krajolika i uslova. 

  • Hvala 1
Link to comment

i oni opisi pored imena su ukinuti. 

imamo samo ime i godine. 

zapamtio sam da je filip ekonomist, 

anđela konobarica, ana je bila pandurka, anja isto neka bezbednost. 

kad antonije je stajalo plivačica ili instruktorka. 

ostali svi difovci/fitnes instruktori? 

Link to comment

sanja smrdi ko puma, cedi supu kroz maramu s glave. treba kroz gaće da procedi, šta fali. 

ali david koji sigurno ne zna kako se to našao u izgnaničkoj grupi. wtf!?

 

:laugh:

  • Haha 1
Link to comment
9 minutes ago, nisam ja said:

sanja smrdi ko puma, cedi supu kroz maramu s glave. treba kroz gaće da procedi, šta fali. 

ali david koji sigurno ne zna kako se to našao u izgnaničkoj grupi. wtf!?

 

:laugh:

Tek sad gledaš a mene stalno zezaš što kaskam :lolol:

Marina kad reče "mislim da ni beskućnici ne smrde toliko", htela sam da mrem! 

Sad zamišljam kako bude prvom muškarcu koji se zezne pa joj priđe da čestita poen, ona ga redovno naskoči :wacko:

Link to comment

to već ne bih znala, ta pošast me mimoiša, pecam se samo na ove pustinjake:D

 

Lazar je razbio poligon kao što uvek i radi.  Jedini od crvenih zaslužuje da pobedi.

Edited by Sara
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...