Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Sad će i ovo troje međusobno da se pokolju :jerry:

Mislim da će David da menja klan, sa Denisom je nemoguće opstati.

 

I dalje ne kapiram kako su se ovoliko raspali nakon onakve pobede :huh:

  • -1 1
Link to comment

ma ja bih rekla da tu Filip muti vodu lagano i od početka. zajedno sa njim i Antonija

Nora i Anđela su povodljive , hm, ne preterano pametne, Sanja je luuuuda, a pokazuje se i prljava,hm, to mi je malo bio biljaks komentar od Marine nejasan mi je Leo, da li ni njega ne krasi neki naročit intelekt, ne znam

 

Marina meni od početka deluje dosta ok, mada mi i dalje nije jasna ona majica sa njenim likom :lolol:

Denis ima kratak fitilj i nije za ove zakulisne radnje, iskren je, zato ne može da podnese Filipa ni ove ćurke oko njega

David, mukica, šta reći, on je čini mi se lepo odgojeno i negovano dete, njemu najteže pada što štrokava Sanja kuva, ali jbg, ako skine maramu sa glave i kroz tu istu maramu cedi supu, pa fuj, ne znam kome to ne bi smetalo

 

iako su 3:6, ja sam tim MDD :D 

 

Ed 

Vraćam se na onu Marininu izjavu o Sanji.

Da li oni tamo imaju neki sapun i da li neko može biti čist i od čega to zavisi ?

Marina istina deluje dosta uredno.

Ne znam, to oko higijene mi nije jasno.

Edited by dùda
Link to comment

Neki ljudi po prirodi smrde, nije valjda taj slucaj ovde.

Imaju more, sunce... Trebalo bi da bude dosta al izgleda da nije, Filipova kosa je horor.

 

Leo je trenutno u strateski najboljem polozaju.

Nisam vise sigurna da je Antonija zlica i smutljivica, nema onu energiju sa pocetka, Denis uspeva da je rasplace redovno. Iskreno mi nije jasno sto se toliko navrzao na nju.

Link to comment
2 hours ago, Halvard said:

Tonkaaaaaa :heart: Ovo su bili Nevena vibes, odličan nastup.

 

1 hour ago, Halvard said:

Tonka heroina večeri :wub:

Postaješ ozbiljno naporan :dry:

ne smem da se logujem na forum na dan kad Tonka™ ispadne, bolje da kukom šaram po Dunavu da te vadim.

 

 

Za Sanju ću samo reći: :hail: Marina, bukvalno se iz aviona vidi da je S štrokos koji mnogo voli da se znoji i da tera na prirodno.

ipak moram reći da sam ostala šokirana kad David reče ono za ceđenje supe kroz smrdljivu maramu sa glave, bukvalno je i Antonia ostala bez teksta.

 

sve u svemu kvalitetan pičvajz kod Plavih, Crveni se do sad u svoj onoj bedi najjače popičkali oko par kokosa :lolol: ali ovako daleko nikad nisu otišli (ni prošlogodišnja plemena takođe). Filip je najgori manipulator tamo, ubedljivo.

 

Crveni imaju no brainer za narednu nominaciju. Ne znam kako ne zadave Nikolinu, zaista.

Link to comment

Pretpostavljam da je izbor učesnika u štafeti isto bio automatski™, bukvalno nikakvog smisla nije imalo da idu Denis i Nikolina.

 

Ovo za Sanju i ceđenje supe kroz maramu ne znam ni kako bih komentarisao. :huh:

Link to comment
31 minutes ago, Halvard said:

Pretpostavljam da je izbor učesnika u štafeti isto bio automatski™, bukvalno nikakvog smisla nije imalo da idu Denis i Nikolina.

Nije, dogovarali su se. Znaš da je posle Luka rekao Lazaru da su se zajebali jer je htela Nataša da ide a oni kao, nek ide Nina, sad je sveže prošla plus dobila poen pa je dobila boost samopouzdanja.

Lazar i Denis su najbrži takmičari i naravno da su izabrani da idu.

  • Hvala 1
Link to comment
8 hours ago, Valkyrie said:

Nije, dogovarali su se. Znaš da je posle Luka rekao Lazaru da su se zajebali jer je htela Nataša da ide a oni kao, nek ide Nina, sad je sveže prošla plus dobila poen pa je dobila boost samopouzdanja.

Lazar i Denis su najbrži takmičari i naravno da su izabrani da idu.

Thanks, propustio sam to. Onda su se stvarno zeznuli, ako su je planirali samo za poligon, trebalo je Nataša da ide. Nikolini je to već bio treći put, a nije baš ni da je prethodna dva pokidala, ona pobeda je više bila zbog neočekivano lošeg Sanjinog izdanja.

Kod plavih sam mislio da bi išao Leo, Denis baš i nije imao svoj dan.

Mislim da je Twitter bio spreman da venča njega i Antoniju posle štafete, a onda se dogodila nuklearna eksplozija. :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...