Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

10 minutes ago, dùda said:

ako ova ludača nominuje Anju (kao što se nešto šuška)

Dokle više s ovim, jbt.. 

Nataša jeste njanjava i plitka ali nije Harley Quinn i ne verujem da postoji i % šanse da nominuje Anju. 

 

@Halvardnije srao po Bojanu što ga smatra da je loš igrač (a propos poena) već što on lično misli da bi taj duel s Markom bio zabavan (dakle Lazaru zabavan jer je on savršena publika za Džerija Springera, znaš kako uživa kad je Plavo pleme na tapetu) 

Dakle Lazar je psiho i to nije ništa novo, ali ja i dalje mislim da ga moraju trpeti još neko vreme. 

 

Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

 

@Halvardnije srao po Bojanu što ga smatra da je loš igrač (a propos poena) već što on lično misli da bi taj duel s Markom bio zabavan (dakle Lazaru zabavan jer je on savršena publika za Džerija Springera, znaš kako uživa kad je Plavo pleme na tapetu) 

Dakle Lazar je psiho i to nije ništa novo, ali ja i dalje mislim da ga moraju trpeti još neko vreme. 

 

Jasno, ali taj čovek je spasio i njegovo dupe jer je jasno kako Lazar stoji u plemenu trenutno i da bi i te kako bio ugrožen na veću. Daj se onda uzdrži od javnog iskazivanja želje da ga vidiš u duelu.

Nepodnošljiv je.

 

Nataša je nominovala Ninu ne zato što je najslabija već zato "što su zbog nje izgubili našu Mariju". Nemam sumnje da bi se rado rešila i Anje, ali ne verujem da ima muda da to uradi javno.

 

Link to comment

Ono bacanje kletve na totem/plave mi nije bilo ni malo simpaticno.

 

Lazar je frik ali je poceo da me zasmejava,  cirkus sta sve taj istrabunja.

Ne smeta mi da ostane sto duze.

Link to comment

Već je teško u crvenom plemenu sa samo 4 žene tj 3+Nikolina. Mislim da će Nataša da nominuje Marka. 

 

Klan će izglasati Jelenu a Marina će onda da vidi koju od Tri Suđaje Jelena može nekako da pobedi. 

Link to comment

Ali Sanja :hail: 

 

Pa ta žena je počela ozbiljno da me uveseljava :lolol: 

 

Ed.

Mislim, isključivo kao fešn ikona :fantom:

Edited by dùda
  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...