Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

8 minutes ago, nisam ja said:

naš muški dođoš najgora statistika, njiov najbolja. 

Nepravda pa to ti je

Al, na kraju ce pobediti 1crveni i 1plavi, tako da u zbiru svejedno

Link to comment
12 minutes ago, nisam ja said:

naš muški dođoš najgora statistika, njiov najbolja. 

E, ali Kalu i dalje se bavi samo tim ko se njemu kako obratio, kako ga je pogledao, koliko mu se puta osmehnuo itd. Reč nema o tome kako se pokazao na poligonima, koliko doprinosi u kampu, tabula raza faca.. 

 

Nadam se da @Halvard nije video prljavi ples Lea i Tonke, dovoljno je što mu je Neve izmakla prošle godine. 

 

  • Haha 4
Link to comment

plavi su dva puta dobili ono za šta su se crveni izborili, sad crveni dobijaju nula

produkcija bi mogla malo da porazmisli o tome, vidim da se već i na twiteru to bistri

Link to comment

Crvenima treba jedno pravo pojačanje, ne Nina/Kalu tipovi. I prošle godine su plavi negde u ovo vreme bili u sličnoj situaciji, izgladneli i iscrpljeni, onda je Nevena upalila motore i sve se okrenulo.

 

Ne vidim ko u ovoj postavi crvenih može toliko da povuče, Lazar je odličan koliki god psiho bio, ali ima ko među plavima da mu uzme meru. Luka je paljevina, jednostavno pregori prerano i onda mu džaba šta uradi na poligonu. Od žena tek nema vajde.

Link to comment

luka nema brzinu. trom je prilično. 

ispada da je bodove uzeo na snagu/izdržaj i igra pre te za izbijanjem onih pehara sa tacni. tu ima nekih borilačkih skilova. ovo što čini većinu poligona, brzina, spretnost, preciznost... čist prosek. 

kalu je jednostavno smotan i bez samopouzdanja. 

nina je promašila šou, ovo nije za nju. preslaba je. 

dragu ne moš definisati. ima sve što joj treba, ali to ne funkcionira uvek. možda se previše loži. 

ja sam od anđele u startu video novu minu, kljakavu sa iks nogama i steznikom na kolenu, a ona takva ima bolje procente od svih naših. 

i kod muških filip od koga nemaš očekivanja velika a on opet uzima redovno. 

nema vladimira ko lrošle godine koji je na skilu bio siguran bod. 

Link to comment

Draga je kao masa od prosle godine, snazna brza ali avaj kada dodje gadjanje ima 2 leve :happy:

Natasa isti fazon, mnogo crvenima fali mica ubica pored vlade koji su imali superiorni koordinaciju oko - ruka :D

Edited by gone fishing
Link to comment
1 hour ago, nisam ja said:

ja sam od anđele u startu video novu minu, kljakavu sa iks nogama i steznikom na kolenu, a ona takva ima bolje procente od svih naših. 

Lička krv.

Link to comment

Ja sam tek kod saslušavanja šta će im značiti ako osvoje nagradu. 

Plaču svi, Bojan ih provocira maksimalno, sve za show, sve za gledanost, pu! 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...