Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Goran je pola tima plavih praktično, ako je ozbiljnija povreda biće čupavo za njih. Stevan ragbista je za sad najveće razočaranje, odrađuje borbe bez žara, kako neko reče, a jak je kao bik, doduše spor. Ne znam da li je skorije dobio neku borbu. Milica je prgava i pravi takmičar, a Mina i Ivona nisu za ovu priču... 

Link to comment
3 minutes ago, Ivo Petović said:

Hrvatski tim je zilion puta simpatičniji od srpskog.

 

Ovo je i moj utisak. Uhvatio sam sebe da sam čak i navijao za njih večeras, čisto da se malo podignu ovako osakaćeni povredama...

  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, Michael Krueger said:

Goran je pola tima plavih praktično, ako je ozbiljnija povreda biće čupavo za njih. Stevan ragbista je za sad najveće razočaranje, odrađuje borbe bez žara, kako neko reče, a jak je kao bik, doduše spor. Ne znam da li je skorije dobio neku borbu. Milica je prgava i pravi takmičar, a Mina i Ivona nisu za ovu priču... 

mi imamo ili full combat ljude (Milica, Stefan, Maša itd) ili ove neke nasukale brodolomnike tipa Mine i Ivone kao i ludog Robinzona kojeg su našli na ostrvu nakon 30 godina (Niggor)

Hrvatski muški deo tima nema slabu tačku, osim Rokove povrede.

Oni su uštekali bodove jer im se nije takmičila Ivana sada, nju je pokrivala Nika i to je bilo kao da ti neko pozajmi hammera umesto tvog fiće koji je na popravci. Pitanje je samo kad će se i ona zamoriti.

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

Čini se da Stevan osim sirove snage nema baš mnogo toga da ponudi, motorika, koordinacija, brzina, sve je to slabo, za većinu ovih igara to nije dovoljno. 

Nigor katastrofa u ovoj igri, slobodno su mogli da unapred predaju sve dvoboje u kojima je učestvovao i sačuvaju energiju. 

 

Tena je vrhunski iskulirala ono razvlačenje po pesku, svaka joj čast, da se to desilo nekom u našem plemenu letelo bi perje na sve strane. 

Link to comment

Nas tim je bas simpa. Plus pri igrama oni imaju "srece". Palice svaki put iskopase za sekund, nasi kopaju pola metra u dubinu. Nasi otkljucaju dva puta 5 kolutova, a njihovi dva puta 3 koluta. Povredjuju se non stop, pa uskacu jace zamene. Bas su simpa.

Link to comment
3 hours ago, Halvard said:

Tena je vrhunski iskulirala ono razvlačenje po pesku, svaka joj čast, da se to desilo nekom u našem plemenu letelo bi perje na sve strane. 

ne znam o čemu je reč. 

Link to comment

igrice su takve da favorizuju, okretnije i explozivnije takmičare, nemaju tu 40+ šta da traže, ko želi pobedu treba da pošalje cure od 20 i momke od 25 godina, to su godine kada je elastičnost i brzina u idealnom spoju sa fizičkom snagom :happy:

Link to comment

možemo naći i 20-ogodišnjake koji su manje spremni od nigora a i spremne matorce. 

stevan će realno postajati bolji kako bude gubio višak mase. 

treba im coach ko što je njima goran. ovi timove sastavljaju na fazon da se neko ne uvredi. tako se čini. 

pazi, ivona radi poslednji krug i vuče onu zastavicu bez da prvo podigne na gore, kao da je prvi krug. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...