Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Sinoć Maša kuka kako je to gadan osećaj biti nominovan, a izgleda da su oni svi pritom zaboravili da je Nađa glasana ni manje ni više nego četiri puta. Ali, Nađa u duelu, to je valjda nešto drugo nego kada su nominovana njihova visočanstva.

 

Ja uopšte nisam iz priče da Nađa treba da bude pobednik, ali bogme, kako su se i ostali pokazali, ne vidim ja tu materijala za pobednika. Ali neko će svakako biti.

 

Plavi su neka druga priča. Ako ništa, rekla bih,onako idokativno, da u proseku imaju više godina škole, a svakako bolje kućno vaspitanje.

  • +1 2
Link to comment

U 13. epizodi, Nađa je prvo glasala za Jovanu, a Mina i Ivona su imale po pet glasova. Na javnom glasanju Nađin glas je bio presudan i poslala je Ivonu u duel, a Minu spasila. Ova joj se sinoć lepo "zahvalila".

  • +1 2
Link to comment

Stvarno me zanima šta im rade u tom veću da tako pomahnitaju kad dospeju tamo. Što reče Duda, sigurno nemaju pristup internetu jer se definitivno ne bi ovako ponašali, videli smo kako je je Jovy Tomy odmah potrčala da pokopa svoje velike prijatelje Micu i Steeeevu čim je videla kako stvari stoje napolju.

Počinjem da mislim da im produkcija namerno plasira neke poluinformarcije kako bi se međusobno zakrvili i stvorili dodatne konflikte. 

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Halvard said:

u takmičenju poput Survivora je potpuno legitimna

Sve bi moralo da bude legitimno u Survivoru ako mene pitaš, pa i da nastaviš da trčiš ako ti rival padne jer to je upravo to, u pravoj džungli sporijeg će pojesti krokodil a ne bržeg. Znam da nije fer plej ali za to ću da gledam Katar 2022.

1 hour ago, Halvard said:

Počinjem da mislim da im produkcija namerno plasira neke poluinformarcije kako bi se međusobno zakrvili i stvorili dodatne konflikte. 

Ovo. Ili u dogovoru sa ispalima kreira neku psihotičnu atmosferu kako bi dodatno uzdrmali preživele u plemenima i dizali tenziju. 

Show must go ONE, što reče Rokica. 

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Halvard said:

Stvarno me zanima šta im rade u tom veću da tako pomahnitaju kad dospeju tamo. Što reče Duda, sigurno nemaju pristup internetu jer se definitivno ne bi ovako ponašali, videli smo kako je je Jovy Tomy odmah potrčala da pokopa svoje velike prijatelje Micu i Steeeevu čim je videla kako stvari stoje napolju.

Počinjem da mislim da im produkcija namerno plasira neke poluinformarcije kako bi se međusobno zakrvili i stvorili dodatne konflikte. 

prepili

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...