Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

1 hour ago, Dali_man said:

Koliko li tek sad crveni pizde, nakon povratka, kad vide koliku podrsku Nadja ima u Srbiji :D

ima podršku degenerika na Ig i Tw koji ostavljaju komentare da se ispovraćaš po profilima ostalih učesnika. koliko njeni obožavaoci govna valjaju po Milici, čudo je nije Pionir spalio na lomači pre neko veče.

 

@Halvard gde gledaš?

Link to comment

  

21 minutes ago, Valkyrie said:

 

@Halvard gde gledaš?

 

 

 

Kapiram da ovo nije bilo u našoj verziji.

Kako je Nika konsternirana :D 

Za Nevenu mislim da se i po nekim frazama i izrazima može zaključiti da je :ss1:

Edited by Halvard
Link to comment

Što se komentara tiče, Milica može večeras mirno da spava, Mina je preuzela palicu. Do sutra, kad će verovatno neko drugi biti na udaru. :D

 

Ipak su mi najjači komentari za Sumeju gde joj masa sunarodnika poručuje da je osramotila Bosnu i Bošnjake :isuse:

Link to comment
12 hours ago, J-♣ said:

Kakvo zlo kulja iz Sumeje, ne mora ništa da zucne, lice joj sve govori.

stob reko andjus, ima nesto u nauci o imenima.. prezime shejto.. shejtan, pametnom dosta:fantom:

Link to comment

Sad mi je najviše žao što je Ivona krenula da pravi sranja na samom početku, da se malo iskulirala, ona kreatura ne da ne bi dogurala do velikog veća već bi odavno bila u BG-u.

Nikina reakcija nakon njenog nebuloznog izlaganje je SVE. 

 

6i7c5c.gif.479cc6f6865c6c6e31e71b40f3791950.gif

 

I neka priča šta ko hoće, Maša je pala u depresiju nakon što je izgubila poslednju igru i shvatila da ide u duel iako joj niko jednu ružnu reć nije rekao, Nađi je to četvrti put, doživela je da je javno ponižava osoba kojoj baš ništa nažao nije učinila, naprotiv, jednom ju se zamalo spasila na svoju štetu, svejedno se pribrala, pobedila i nastavila dalje. Ova igra se zove Survivor. 

 

Link to comment
12 minutes ago, Halvard said:

Nađi je to četvrti put, doživela je da je javno ponižava osoba kojoj baš ništa nažao nije učinila,

 

Ako kažeš za Vladu, stvarno misliš da ona Vladi nikada ništa nije nažao učinila?

Link to comment

Mislim na Minu, Kad se na plemenskom kad je Mina nominovana lomilo između nje i Nađe, Mina je nominovala Nađu da nije ni trepnula, dok je ova rizikovala da ode u duel jer htela da napravi statement pa je nominovala Milicu. 

 

Razumem da se Vladimir oseća povređeno (mada mi je fascinantno kako ga njegov drug Steva lako obrlatio da je sam kriv što je glasao za njega), ali onakvo javno obraćanje ga baš i nije učinilo većom osobom. Ali to mi je makar donekle razumljivo, za razliku od gore pomenute. 

  • +1 1
Link to comment

I naravno, kriv je Stevan za sve :lolol:

Daj molim te, oni su sve troje bili u klanu zajedno i izbacili su najpre Ramiza pa Jovanu a onda je počelo da se osipa brojno stanje i kad su počeli i oni da ispadaju glasanjem između sebe jer su, logično, ostali u manjini - kriv lik koji nije ni u jednom klanu. 

 

Ovo je bukvalno bio rant nevezan za konkretno Vladino ispadanje već su im 100% neke situacije otkrivene i saznali su za "atmosferu linča" u kojoj je produkcija predstavila da Nađa živi.

Interesantno je da stariji brat Branko nije ni beknuo nego se Nikača utrpava gde joj mesto nije, vazda zalađena i nema pojma ni šta se u njenoj avliji dešava ali zna da neko preko puta nije fer :lolol:

Link to comment

Pa Stevan je "kriv" za Vladimirovo ispadanje taman koliko i Nađa, oboje su mu dali po glas koji nije očekivao. Onda mu Steva objasni da je glasao za njega jer je bio suviše introvertan i nije se isticao i ovaj to prihvati kao Bibliju, a Nađa je neiskrena zla veštica i kako se usudila. 

 

Produkcija svakako jeste naduvala "atmosferu linča" preko realne granice, ali tamo se nešto svakako dešavalo čim je Nevena pizdela zbog tretmana koji Nađa dobija od svojih, a bila je na licu mesta i nije joj servirano na TV-u. 

  • +1 2
Link to comment
49 minutes ago, radisa said:

Ako kažeš za Vladu, stvarno misliš da ona Vladi nikada ništa nije nažao učinila?

A šta mu je nažao učinila ?

Što ga je glasala ? Pa nije bila jedina.

 

Nema opravdanja za Minu i Vladu, za onakav istup na plemenskom.

To i ako misliš ali imaš trunku mozga u glavi, ne smeš da kažeš ni za koga, pogotovo ne u javnosti. Čuj, ne želimo je u plemenu ali ni ovde, da nam ne kvari idiličnu atmosferu :isuse:. Dno dna.

 

Šta njima tamo daju da jedu i piju, stvarno mi nije jasno. Kontakt sa javnošću svakako nemaju, jer da imaju, ne bi se tako ponašali.

 

  • +1 4
Link to comment

I da, ono što je pisala @Valkyrie za reakcije po tviteru, istina, to nije ni za komentar , to su vrv neki totalno nevaspitani klinci i potpuno je neprihvatljivo i za bljaks. Mislim da niko ko ovde piše nije ni blizu tog nivoa. 

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
23 minutes ago, Halvard said:

Onda mu Steva objasni da je glasao za njega jer je bio suviše introvertan i nije se isticao i ovaj to prihvati kao Bibliju

Ovo mi je promaklo ako je bilo stvarno, čudno pošto prilično pažljivo gledam. Ja sam videla Vladimira da je i pre nominacije pričao sam za sebe da mu je falio socijalni aspekt sopstvenog delovanja u plemenu i da se povezao samo sa Stefanom.

 

Nevena možda nije gledala na tv ali nije im se ni astralno projektovala u kamp pa da zna šta se sve tamo dešavalo, sto puta su naglasili svi da imaju veoma površnu sliku šta se dešava kod ovih drugih. Ono gde je bila prisutna, to su tendenciozna pitanja voditelja i vrtenja cele crvene priče oko Nađe, to je veoma sugestivno i ne verujem da je Nevena ostala imuna na to.

Link to comment

Nevena je prvi put reagovala (da znamo) posle one štafete kad se Nađa okliznula i crveni izgubili odlazak u bioskop. Tad je očigledno došlo do neke drame, Stefan je vrlo burno reagovao zbog poraza, Nađa je potpuno psihički prsla i Vladimir je tešio (pa je posle lobirao da je nominuju), neka gadna situacija je svakako bila. Nevena je te večeri ogorčeno komentarisala u kampu kako nije u redu da se Nađi greške tako zameraju, a drugima ne, uglavnom ono što i gledaoci komentarišu. Tako da opet kažem, produkcija jeste napravila sapunicu, ali ne bi to mogli da urade da nije bilo baš nikakvog materijala za to. 

 

Ja stvarno nisam video da je Nađa svesno od sebe pravila žrtvu, kao što je sinoć rekla, svaku nominaciju i svaki duel je prihvatala sportski i nije pravila dramu oko toga. 

Da je taktiku imala, svakako jeste, okretala se kako vetar duva, u početku je bila deo onog ženskog klana, onda kad se to raspalo nastankom Stefanove velike petorke uglavnom je glasala za one koji su u tom trenutku bili najviše ugroženi poput Jovane i Ramiza - opet, osim kad je izglasana Mina, a svi su znali da su šanse između njih dve 50/50. Ova joj se sinoć lepo zahvalila za to. 

Možda takva taktika nije časna ili lepa, ali u takmičenju poput Survivora je potpuno legitimna, naročito ako znaš da nemaš nikog ko će ti čuvati leđa. Iskreno, ne vidim zašto bi to bilo manje ispravno nego da izabereš x ljudi koje ćeš da guraš do kraja bez obzira na sve. 

Edited by Halvard
  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...