Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

12 minutes ago, hefaca said:

Najjaci su, logicno, jednom moralo da glasaju jedni za druge. Mogli su to i ranije.

Chek be, pa Micika licno proglasi celo pleme plavo ludim i nenormalnim, kad su onomad nominovali Gorana, jer izbacuju najjace, i onda shukne glas Vladi pored zive Mashe i Steve zato sto ga najmanje voli. Licimur :sleep:

 

16 minutes ago, hefaca said:

A ove fore, strahovi, ako se vrati, bice smak sveta u istoj recenici sa promislja sama - prosto ne idu. Zadruga publika zamislja Milicu kako ce tuci Nadju po Beogradu. Ona jeste neprijatna, ali ja ne videh nesto da se najebavala keve ikom. Jedino da histerija oko nominovanja i razvlacenja pite i stalnog propitivanja. Bolje da joj se usrala u zivot i zavrsila pricu, nego sto su na njoj istu izgradili.

Naravno da nece da vija Nadju po Bg-u. Al jbg. oni su tamo zajedno dva meseca 24h/dan. Izgrade se tu neki odnosi i neka hijerarhija. Ja Nadji najvise zameram beskicmenjastvo i preteranu snisishodljivost. Ne ocekujem da se otvoreno i ostrije suprostavi bilo kome tamo, al ne mora bas stalno da trazi oprost sto je tuku. Trebala je da pokaze vise karaktera.

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, Halvard said:

Jbt, oni stvarno snimaju dvaput iste scene :isuse: Hrvatska verzija pozivanja Nađe na izlet:

Mi smo videli nešto drugačije, pretpostavljam da je ovo prvo snimljeno. 

 

 

U našoj verziji je samo isečeno ovo većanje i ubačen Boki, ne vidim neku drugu razliku.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Dali_man said:

Chek be, pa Micika licno proglasi celo pleme plavo ludim i nenormalnim, kad su onomad nominovali Gorana, jer izbacuju najjace, i onda shukne glas Vladi pored zive Mashe i Steve zato sto ga najmanje voli. Licimur :sleep:

 

Naravno da nece da vija Nadju po Bg-u. Al jbg. oni su tamo zajedno dva meseca 24h/dan. Izgrade se tu neki odnosi i neka hijerarhija. Ja Nadji najvise zameram beskicmenjastvo i preteranu snisishodljivost. Ne ocekujem da se otvoreno i ostrije suprostavi bilo kome tamo, al ne mora bas stalno da trazi oprost sto je tuku. Trebala je da pokaze vise karaktera.

To je taj rezon! Nominuju slinu ergo tuku je. I nominuju onomad isto ko i sad kad su ostali najjaci. Ne bih da me zadrzavam, imam ja svojih problema. Sam bezim od zadruge, sam u nju upadam. Produkcija nek podvuce crtu i vidi gde je. Miljana Kulic je ceka 🏆

 

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, Lezilebovich said:

Steva rutinski do poena

Tek sam kod tog duela, mislim da je racionalno zaključio da manja šteta da kasnije stigne na gađanje (mr Preciznost je protiv njega) nego da upadne u vodu s onih merdevina i izgubi daleko više vremena u vraćanju na platformu.

Pretežak je i dalje za one mornarske lotre. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...