Jump to content

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Ali daj, jbt, kako je moguće :isuse: I još je Nađa skoro imala Tenu na meč lopti, ova se opet provukla u svom stilu, pa dokle jebeno više :frust:

 

Nevena se stvarno pojavila samo da bi napakostila Milici :D

  • +1 1
Link to comment

bravo, Nađa, pravi odgovor! ovo mi je stvarno nešto najjadnije što su mogli da im prirede nakon svega

Edited by Valkyrie
  • +1 2
Link to comment
Just now, Valkyrie said:

bravo, Nađa, pravi odgovor!

Ma daj bre, prvom prilikom će je opet napenaliti 

Ovo se sve preozbiljno shvata

  • +1 1
Link to comment

lepo od njih što su pozvali mišicu koja im je izbacivanjem kelnera umesto maše sa dve leve omogućila ovu pobedu :happy:

 

  • +1 1
Link to comment

@duda

zadnje vreme došlo kad si ti zagovornik burn it all taktike.

 

ovo je test časti, sigurno neće propasti za jedno veče kad ionako idu svi za sedam dana tamo.

Edited by Valkyrie
Link to comment
Just now, Halvard said:

Pa ići će svakako tamo za nedelju dana svi zajedno, ne treba sad da se prave nekakve dodatne tenzije. 

Ma kakve bre tenzije.

Ja zbilja ne kapiram da oni ovako razmišljaju pred sam kraj priče.

Link to comment
2 minutes ago, gone fishing said:

lepo od njih što su pozvali mišicu koja im je izbacivanjem kelnera umesto maše sa dve leve omogućila ovu pobedu :happy:

 

al što joj brižne plave žene čine uslugu, svaka čast. da su neki džekovi, rekli bi “u znak poštovanja prema Stefanu, najboljem protivniku kojeg imamo, zovemo njega”

 

nego zovu nju jbt, agendica šljaka

Link to comment

Na EONu nalogu u Srbiji, Nova HR otključana.
Može da se gleda Survivor sa Mlinarićem

Poslato sa Casio digitrona pomoću Tapatoka



Link to comment
Just now, Valkyrie said:

@duda

zadnje vreme došlo kad si ti zagovornik burn it all taktike.

 

ovo je test časti, sigurno neće propasti za jedno veče kad ionako idu svi za sedam dana tamo.

ma jasno, naravno, nego meni malo smešno sad to neko insistiranje na zajedništvu, koje em je upitno totalno, em uskoro završava i ide svako za sebe 

ali ovo je svakako bila lakša odluka za Nađu, nije ona iz priče da uradi nešto tako otkačeno

Link to comment

ja kažem iz ugla Nađe i njenog morala a ne što mislim da je dužna crvenima da s njima neka govna jede. bitno je da čovek zbog sebe ostane čist i moralan, a ne drugih.

 

drago mi je što je tako odlučila.

  • +1 1
Link to comment

a evo, meni je recimo bilo trulo ono njeno glasanje za Vlajka u prvom krugu 

to mi je  gore od toga da je danas otišla sa plavima 

 

Link to comment

Realno su plavi bolji tim, sem Stefana koji je bolji od Tomislava. Svi ostali su egal ili gori. Nije bilo realno da naprave seriju 6-1, uz dva Nevenina poraza, tako da se na kraju sve vratilo na svoje. Mogu crveni da kukaju, ali realno su slabiji...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...