Jump to content

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Još nešto iz jučerašnjeg lajva, Roko se ljuti na priče da je folirao povredu, kaže da se raspadao od bolova i noćima nije mogao da spava. Imao je i ozbiljne stomačne probleme. "Ono što mu se desilo u Splitu" = krvava dijareja. Bio je pod pritiskom produkcije da se takmiči iako se nije osećao spremnim i pozilo mu je za vreme one igre u blatu.

Što je sve OK, verujem da jeste istina, ali onda nekog sa tako ozbiljnim zdravstvenim problemima lepo spakuješ i pošalješ kući da se oporavlja. To što su njega i Viktora držali tamo na banjskom lečenju toliko dugo je jedan od najvećih failova ovogodišnje produkcije.

 

Stiče se utisak da je nešto ljut na plavo pleme, pominje neke dogovore "o kojima još ne sme javno da govori" (def je on napunio glavu Sumeji), što mi nije baš jasno jer su ga oni tetošili i tretirali kao maskotu dok ih je on otvoreno zajebavao, crveni bi ga nogirali posle prve "hoću kući, neću kući" epizode. Ali, ko će znati šta je Rokici u glavi. 

 

I Roko i Sumeja tvrde da su Kristian i Hrvoje sami tražili da izađu, Kristian je navodno zaključio da je postigao ono zbog čega je došao i da ne vidi sebe dalje tu, dok je Hrvoje shvatio da show nije onakav kakvim ga je zamišljao. Kažu da Kristianovo ispadanje uopšte nije bilo tako dramatično kako je prikazano na TV-u. 

  • +1 1
Link to comment

Otkud sad priča o dramatičnosti ? 

Meni ni jedno od tih ispadanja nije bilo dramatično. Svašta.

Videlo se da je čovek pustio i to je to.

Hrvoje već, rekla bih da se borio, ali ni tu ništa dramatično nije bilo.

  • +1 1
Link to comment

Pa bila je priča da se Kristian naljutio na pleme zbog nominacije (ruku na srce, na TV-u je to stvarno tako i izgledalo), ali oni kažu da uopšte nije tako i da je on to i tražio i očekivao.

E da, kažu da je hteo da ide ali nije hteo da javnost zna za to i tražio je od njih da ne govore o tome. 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, nisam ja said:

a jasno vam je da je to sve namešteno, nadam se. 😀

bas sam o ovome razmisljala ovih dana, cak i uz onu staru produkciju dobar deo toga je delovao namesteno od prica koje nam guraju do pobednika.

sa ovom poluamaterskom produkcijom gde se pola ucesnika ne samo poznaje unapred, nego su u nekakvim zajednicim poslovnim poduhvatima  ne znam sta mozemo da ocekujemo?

otprilike kasting nisu ni imali (reklama se vrtela triput par dana pred pocetak snimanja), 90 odsto ucesnika je iz Bg/Ns/Zg bez da su šarali ili zaista trazili neke karakteristicne likove...Da ne pricam da se pravila ugre ne znaju unapred nego smisljaju u hodu 🤣

Pojedini ucesnici se tretiraju kao da su dosli u resort a ne u survivor!

Kapiram da je pobednik ili davno ugvoren ili da ce biti fazon - ko da vise! 

  • +1 1
Link to comment

Ja zaista nikad ranije nisam pratio Survivor, pre neko veče odgledah par klipova iz američke verzije, iznenadilo me koliko svi učesnici izgledaju, pa, normalno, u smislu da su bukvalno ljudi koje zaista možeš da sretneš na ulici, nikakvi fitnes treneri, modeli, influenseri i slično. Doduše, to je bila neka stara sezona, možda se sad i tamo to promenilo. 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...