Jump to content

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

 Rubi radio Mileva [emoji3]
to smo sve vec prezvakali i slozili se svi, cemu screenshotovi opet?
 
Za one koji su taj deo prespavali.

Poslato sa Casio digitrona pomoću Tapatoka

Link to comment

ja sam napisala ono referišući se na crveno pleme, ko je iz CP uticao na nju da ne glasa za Mašu.

a ako čitaš sve, video si da sam u bar dva posta napisala da su plave žene veoma sugestivne kod Nađe.

 

 

”one koji su prespavali”

:ajde:

Link to comment

Godina je 2013. inače. Pojma nisam imao da se poznaju toliko dugo, a kamoli da su se zajedno i takmičili. Nekako mi onda malo bezveze što su ih obojicu doveli u show. :unsure:

 

Hvataj2.PNG

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

totalno bezveze. ogromna je to prednost! 

 

Edit: I to je ofirao Rubi proslu,

/pretproslu epizodu " Sad cu za Gorana glasati, znam coveka 10 g jedva ga se cekam resiti" :D

Ja mislila neka zajebancija, kad ono...

Edited by lostfanforever
Link to comment
1 hour ago, Halvard said:

Godina je 2013. inače. Pojma nisam imao da se poznaju toliko dugo, a kamoli da su se zajedno i takmičili. Nekako mi onda malo bezveze što su ih obojicu doveli u show. :unsure:

 

Hvataj2.PNG

Nisu krili, ovo je bila priča sigurno i onda kad je izvaljeno da se Mario Mlinarić i Viktor ne samo znaju već i zajedno drže teretanu.

Jbg, teškoe naći ko se ne zna, Zagreb je mali grad, mali grad, mali grad. 

Ovo je njima i + i - 

Link to comment

Odgledah sad deo nekog lajva sa Jovy, Rokom i Sumejom :isuse:

 

Ladno je ludi Rokica napujdao Sumeju na Tenu i ostatak plemena, što sam negde i pretpostavio. Razočarao se u Tenu, pravi prijatelj ne bi tako postupio :violina:

Jovy hejtuje Stevu i Milicu, za njega misli da ničim nije doprinosio plemenu, za nju tvrdi da je izlobirala njenu nominaciju na plemenskom, a onda glasala drugačije da zavara trag. Ponavlja da je Vladimir maltretirao Nađu.


Roko je pušač i u trenucima krize je skupljao opuške od ekipe na setu, provalili ga da to radi, pa mu je onda Nika donosila :rolf:

Link to comment

Jovy menja ploču iz dana u dan u zavisnosti kako duvaju vetrovi na socijalnim mrežama.

Rokica ima te neke nepreležane dečije bolesti, meni je vrh bio kad je napao Gorana (kad su ga nominovali) da ga je RAZOČARAO što se nije dobrovoljno javio da ide u duel umesto neke devojke (wtf), kao, on bi da je mogao (bio ranjen 6362736-i put). Glumi nekog viteza, šta li. 

 

Kako lupa Jovy za Milicu, pa nju je izbacio tad klan Mina+Nađa+Vlada+Branko a ne Milica koja je otvoreno govorila da u trenutku kad su ona i Maša povređene mora muškarac napolje i lično je glasala za Branka. 

Edited by Valkyrie
Link to comment
1 minute ago, Valkyrie said:

Rokica ima te neke nepreležane dečije bolesti, meni je vrh bio kad je napao Gorana (kad su ga nominovali) da ga je RAZOČARAO što se nije dobrovoljno javio da ide u duel umesto neke devojke (wtf), kao, on bi da je mogao (bio ranjen 6362736-i put).

 

NIJE dobrovoljno i NIJE sam da se javi, nego Samoinicijativno :happy:

 

Vise puta je Rokica naglasio, ne sam nego samoinicijativno!

  • Haha 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...