Jump to content

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

2 minutes ago, Lezilebovich said:

Mozda ih ne vrti nego je jednostavno dobar i dopadljiv ? 

Ni tako se ne prave aeroplani :lolol:

 

 

@Milošica gledala sam je u par intervjua gde je snima normalna kamera. Lepo priča, definitivno je pametna devojka i elokventna i prirodno lepa. A onda joj vidim IG gde se provuče kroz 50 filtera i glumata nešto iritantno i prosto ne kontam da je takvo ponašanje prijemčivije negoli ovo koje bi zapravo trebalo da bude njena prava slika. 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

ma gde je dobar i dopadljiv :huh:

 

Lik nit smrdi nit mirise, trud i zalaganje u igrama na 30 posto svojih mogucnosti, sa svima je "dobar" i muskim i zenskim, i crvenim i plavim... metiljavac jedan!

 

Jedino sto mu priznajem sto ima neku stabilnost karaktera i sto nije toliko glup koliko bi se dalo naslutiti kad krenes da ga slusas...

 

Btw nisam redovno pratila u prethodnom periodu, za koga je on glasao proteklih nedelja? 

Da li je ikad imao glas za veliku petorku? 

 

Link to comment
2 hours ago, Valkyrie said:

Koje je toliko prenategnuto u pravcu Nađine neke suvogenijalne taktike da ga se ni sekta ne bi postidela :lolol:

 

E baš nije :bee:

Meni je skroz logično. Ima jedinistvenu priliku da izbaci Stefana koji em je otvoreno prezire od početka, em joj je najveći rival u borbama za lični (ako ih i dalje bude) i sličnim individualnim igrama koje slede. Jedini koji je imao realnu šansu da ga izbaci je Vladimir i to je to. Nemoguće je da nije znala da se glasanje lomi između Vladimira i Maše, toliki debil nije.

E sad, da je posle svega lepo rekla, da igrala sam igru, htela sam da izbacim Stefana i izabrala sam onog ko to može da uradi, ne bi to bila Nađa Erić. Da je takav karakter, ne bismo ni imali ovakvu sapunicu s njom.

Pritom, hajde da ipak ne pravimo od nje i Vlade neku BFF situaciju a la Tena i Sumeja, jeste se našao za nju u nekim situacijama i generalno se ponašao korektnije od većine ostalih, ali nije baš ni da se polomio da je zaštiti. A u svakom slučaju je kraj jako blizu i može da izdrži još tih 7-10 dana bez njegove podrške, ako dođe do toga da ispadne. 

Plus, Jovy tvrdi da je i Vlada nju maltretirao ("niste svesni šta joj je radio!!!"), pa eto i tu mali plot twist*

 

Uticaj Nevene i Tene sigurno nije izgledao tako da su joj došle i rekle "Aj izbaci Stefana", više mislim da su joj pričale vidi kako si jaka, dokle si dogurala, izbori se za sebe, uzmi stvari u svoje ruke bla bla bla. I ova je lepo sabrala 2 i 2 i to je to. Ponavljam, ako je već pleme smatra za idiota, ne moramo i mi na forumu.

 

* Da, svestan sam da je tvrdila i da joj je Nađa ukrala kupaći, tako da ne znam koliko je kredibilan izvor, ali eto :lolol:

 

A u svakom slučaju nije zaslužila da je se zbog ovog poteza naziva kurvicom. 

Link to comment

Nemam ti kad sad da pišem samo moram da istaknem da je ja tako nisam nikad nazvala i ne želim da se taj izraz povezuje sa mojim kvotom. 

Link to comment

Daj bre Valk, valjda ti je jasno da se to nije odnosilo na tebe i da ne mislim da si je ti tako nazvala. Ako si tako doživela, stvarno se izvinjavam, nije mi to uopšte bila namera.

 

Svejedno moram da se ispravim, nije nazvana kurvicom nego kučketinom. Nije baš toliko strašno, OK, ali i dalje mislim da nije primereno onome što je uradila. 

 

Da se razumemo, i meni sa neke ljudske strane nominacija Vladimira nije OK i voleo bih da se sve drugačije odigralo, ali iz perspektive učesnika Survivora to je apsolutno legitiman potez. Jer:

5 hours ago, Dali_man said:

I da, Nadja ima prava da se nada pobedi, nista manje od svih preostalih takmicara.

 

  • Hvala 1
Link to comment

Rokica snimio stori kako vozi po kiši i peva:

Moja je cura luda ko bura

i neće se buniti

što ćemo noćas ti, ja i ona

u troje se družiti

Tagovao Sumeju i Niku :lolol:

  • Haha 5
Link to comment

Sve mi se više čini da neće biti glasanja publike, valjda bi Nova već nešto objavila dosad, počeli sa reklamiranjem, a oni se prave mrtvi kao da se show ne završava za nedelju dana. 

 

Što se pobednika tiče, na Twitteru već danima kruži neki info da su to

Spoiler

Stefan i Nevena. Mogao bih da živim s tim :happy:

 

Link to comment

Koja crna publika da glasa, izglasali bi izbačenog Rokicu. 

Spoiler

Ima smisla da je Sumeja aludirala na svoju nepravednost kad je zajedno sa ostalima glasala za Nevenu samo jer je newbie. Iz ove perspektive kladim se da bi za Tenu, hnjohnjo

 

Link to comment




Ako je neko uticao na Nađinu (ponoviću u capsu za nojeve: NAĐINU) odluku da glasa za Vladimira - to je Maša a ne Stevan.
 
iako Nika tvrdi da "nece Nadja Vladu" (uvek je up to date sa svim insajderskim info biggrin.png)
 



56c85c1db1837a8fda56c72c807bb8d3.jpge741de962a9e4bf2904a71d374291994.jpg1c68ed75d25170ef4d7e493c6c3208c1.jpg8786efd6a444cd4bebe1d3834223a99a.jpg

Poslato sa Casio digitrona pomoću Tapatoka


Link to comment
16 minutes ago, svigirbor said:



 

 Rubi radio Mileva :D

to smo sve vec prezvakali i slozili se svi, cemu screenshotovi opet?

 

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...