Jump to content

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Hajde malo da se igram đavoljeg advokata: očigledno je vajb u plemenu bio takav da će biti izglasani ili Vlada ili Maša. Ako nominovana bude Maša, 99% gubi u duelu s kim god bila i Nađa time ne dobija ništa. Najgore što može da uradi je da pošalje Milicu na nju, pa se ova vrati iz duela i usere joj se u život. S druge strane, Vlada je jak takmičar, može protiv bilo koga, onda bolje da ne rizikuje Mašinu nominaciju i pošalje Vladimira na Stefana koji joj je očigledno protivnik u svakom smislu jer ovaj ima realne šanse da ga izbaci. Na kraju je igra više legla Stefanu i jbg. 

Da je "lepo", nije, da je u duhu Survivora, jeste. Mislim, OK, realno su joj šanse za pobedu 0,1%, ali ako je već stigla do ove tačke against all odds, zašto da ne pokuša da se nekim čudom dokopa i do finala. 

Samo jedno malo drugačije viđenje stvari :happy:

 

Ne mogu da ne primetim da prilično nezapaženo prolazi i da je Stevica nominovao Vladu, a ovaj je pola sata pre toga pričao da je siguran da od njega neće dobiti glas. I onda mu ovaj objasni neke stvari i izgrliše se kao rod najrođeniji. Ovaj definitivno baca neke mađije na njih. 

  • +1 1
Link to comment

Jasno je da su za survivor bitnije socijalne veštine. Ako si dobar u tome, sa nekim ipak podrazumevanim fizičkim nivoom koji ne mora da bude spektakularan, eto te daleko.

Vlada je i sam rekao da je bio mnogo tih, naročito s početka.

Za razliku od njega, Stevica ima "to nešto". Neverovatan je podatak da jedino on, od oba plemena, nije nikada niti jedan glas za ispadanje dobio. Banfićku i Viktora ne računam.

  • +1 1
Link to comment

jel gledao neko hrvatsku verziju sinoc?

Zivo me zanima dal su prikazali neki "plavi uticaj" na Nadju?

 

A i svaki dodatni Sumeja momenat je dobrodosao :rolleyes:

Link to comment
7 hours ago, Halvard said:

Hajde malo da se igram đavoljeg advokata: očigledno je vajb u plemenu bio takav da će biti izglasani ili Vlada ili Maša. Ako nominovana bude Maša, 99% gubi u duelu s kim god bila i Nađa time ne dobija ništa. Najgore što može da uradi je da pošalje Milicu na nju, pa se ova vrati iz duela i usere joj se u život. S druge strane, Vlada je jak takmičar, može protiv bilo koga, onda bolje da ne rizikuje Mašinu nominaciju i pošalje Vladimira na Stefana koji joj je očigledno protivnik u svakom smislu jer ovaj ima realne šanse da ga izbaci. Na kraju je igra više legla Stefanu i jbg. 

Da je "lepo", nije, da je u duhu Survivora, jeste. Mislim, OK, realno su joj šanse za pobedu 0,1%, ali ako je već stigla do ove tačke against all odds, zašto da ne pokuša da se nekim čudom dokopa i do finala. 

Samo jedno malo drugačije viđenje stvari :happy:

 

Ne mogu da ne primetim da prilično nezapaženo prolazi i da je Stevica nominovao Vladu, a ovaj je pola sata pre toga pričao da je siguran da od njega neće dobiti glas. I onda mu ovaj objasni neke stvari i izgrliše se kao rod najrođeniji. Ovaj definitivno baca neke mađije na njih. 

Da se nadovezem i kazem i ja koju...

Nadjin potez je najtakmicarskiji i najtakticniji potez do sada u Survivalu.

Hipoteticki, na sledecem plemenskom crvenih (koji ce verovatno biti poslednji, ako ga uopste bude bilo), ogrlicu osvaja neko ko nije Nadja i Masa. Nadja, naravno, od ostatka plemena biva nominovana u prvom krugu. Da li ce taj sa ogrlicom imati herca da joj na mengdan posalje bilo kog drugog a da nije Masa? Pa nesto nisam siguran. Ulazak u finis, oni jedno drugo vide u borbi za finale... Znaci, najgori scenario za Nadju je da Masa osvoji ogrlicu za plemenski imunitet i da verovatno posalje Stefana na dvoboj. Da je Masa sad ispala (a tu je Stevan zajebo, niko drugi), Nadjine sanse da se dokopa finisha bi bile daleko manje, ko kod da joj se na sledecem plemenskom namesti na dvoboj. 

 

I da, Nadja ima prava da se nada pobedi, nista manje od svih preostalih takmicara.

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, Halvard said:

Samo jedno malo drugačije viđenje stvari :happy:

Koje je toliko prenategnuto u pravcu Nađine neke suvogenijalne taktike da ga se ni sekta ne bi postidela :lolol:

Bukvalno je prva ustala i glasala, nije mogla ni na osnovu raspoloženja na Savetu da prelama nešto, nego prosto je glasala za njega jer ga se ne boji. I onda poslala Stefana na njega, što bi reko Rokica legenda FALA IN! 

2 hours ago, Milošica said:

Reci Valk.

Je li Jovy bila onoliko popularna i pre Survivora ili joj je hype naduvao pratioce na IG? Prosto mi neverovatno. 

Link to comment

Stevan juce: znas brate, ako me neko tipa takticki nominuje, jer sam ono tipa jaci kao igrac, ne volim sustinski to.

Steva danas glas za Vladu.
Pizda.

Poslato sa Casio digitrona pomoću Tapatoka

  • +1 4
Link to comment

evo premotah na hrvate od sinoc, utisci:

- celo plavo pleme razglaba direkt posle Nadjinog LI i svi ocekuju da ce sad Vlada biti izglasan, iako Nika tvrdi da "nece Nadja Vladu" (uvek je up to date sa svim insajderskim info :D). Isto Nika pita a Rubi se slaze:  A kako ce Vlada biti izglasan ako se 3 muska mogu dogovoriti da glasaju za zensko tj Masu? 

To i jeste kljucno pitanje, jer Nadja je delovala kao da  "zna" da ce Vlada dobiti najveci broj glasova , zato mu je svoj i dodala (sto mu je i objasnila kasnije...) Sve u svemu mislim da je Stevin glas presudio a Nadja ga samo podrzala (ili uz direkt dogovor sa Stevanom ili uz sugestiju plavih) + jos dala glas najjacem dodatnom kandidatu, da bi izbacila konkurenciju.

Sve to ide Stevanu na ruku, dvojica najjacih idu u duel tako da mislim da je tu bio neki dogovor njih dvoje. Ionako je rekao da je ona najbliza sa njim :rolleyes:

Uskladili su strategije + osigurao je da nece njega (naveo je da misli da mozda moze njega jer je to alibi glas uz navodno to da je najslabiji u igrama).

 

- Dosta je drugacije montiran deo sa Sumejom na plemenskom :unsure:, nista novo "sustinski" nije rekla ali su njeni komentari drugacije ubaceni, svi oni njeni komentari o dogovorima se desavaju kasnije a ne cim je usla, jer to je bilo cudno da toliko komentarise iako savet ne sme da prica sa ucesnicima...

onda tipa "ovo je sugerisano od plavih"  vidimo nakon sto Nadja ubacuje papiric u kutiju (ne vidimo za koga glasa), pa je malo razvodnjena poruka... 

Onda ona odmah kaze da je sve upakovano u kutijicu sa crvenom masnom (jasno se secam da je boki pitao a koje je boje masnica? Isuse, kako glupo pitanje ?! )

 

i tako... 

 

EDIT : e, da neposredno pre glasanja na savetu, Rubi kaze da je za njega licno draze da Nadja ne glasa strateski da izbaci jake kandidate, vec da on voli da licno odmeri snage pa nek ostane bolji! Lepo sroceno, ne znam koliko je tacno, mada on ima - sto na um to na drum inace...

 

Edited by lostfanforever
  • Hvala 1
Link to comment

Ako je neko uticao na Nađinu (ponoviću u capsu za nojeve: NAĐINU) odluku da glasa za Vladimira - to je Maša a ne Stevan. Za divljenje je trud da se ovaj njen shit potez svali na nekog drugog, a fala bogu "Stevica" je dežurni krivac. 

 

 

I niko se ne iščuđava što je nominovala Stefana, to je najmanje što je mogla s obzirom da je on nju glasao od prvog dana, osim kad je nosila ogrlicu. Samo, tu da ponovim pitanje koje joj je Vlada uputio - zašto nisi u prvom krugu? 

 

 

[quote]iako Nika tvrdi da "nece Nadja Vladu" (uvek je up to date sa svim insajderskim info :D) [/quote] 

Nikača legenda

Edited by Valkyrie
  • +1 1
Link to comment
58 minutes ago, Valkyrie said:

Je li Jovy bila onoliko popularna i pre Survivora ili joj je hype naduvao pratioce na IG? Prosto mi neverovatno. 

Nije bila ovoliko popularna. Jeste vise od prosecne IG devojke, ali ne ovoliko.

 

Inace, moja drugarica je sa njom na bioloskom faksu. Kaze da je okej lik :D

  • Hvala 1
Link to comment

Pa sta bi znacio njen glas u prvom krugu? Izgubio se u bespucu drugih glasova... (1 Stefan, 3 Vlada, 2 Masa?)  Ne znaci prvi glas= first choice a drugi glas drugi izbor, vec obratno drugi je siguran duelista!

 

Ovako ako se nameracila na Stefana (skroz legitimno) prosto kaze ok, moj drugi ide na njega dakle on sigurno ide u duel!

Btw meni je delovalo da za Vladu ipak vise navija u tom duelu, dakle Stefana vise zeli van iako je njemu dala " drugi glas"

 

Btw Masi ne dajem dovoljno kredita da je mogla da jace preokrene neku Nadjinu odluku. Uopste ne vidim tu neku vezu... po meni na nju su pre uticali plavi ili stevan

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, lostfanforever said:

Pa sta bi znacio njen glas u prvom krugu? Izgubio se u bespucu drugih glasova... (1 Stefan, 3 Vlada, 2 Masa?)  Ne znaci prvi glas= first choice a drugi glas drugi izbor, vec obratno drugi je siguran duelista!

 

Ovako ako se nameracila na Stefana (skroz legitimno) prosto kaze ok, moj drugi ide na njega dakle on sigurno ide u duel!

Btw meni je delovalo da za Vladu ipak vise navija u tom duelu, dakle Stefana vise zeli van iako je njemu dala " drugi glas"

 

Btw Masi ne dajem dovoljno kredita da je mogla da jace preokrene neku Nadjinu odluku. Uopste ne vidim tu neku vezu... po meni na nju su pre uticali plavi ili stevan

Pa šta joj je značio glas za Milicu? Tad je glorifikovana što je pokazala petlju (slažem se s tim i podržavam) a sad glasa taktički za nekog ko je, navodno, jedini podržava i hrabri. Što nije glasala za Stefana, onda bi bilo 3:2:1 i Vlada bi svakako bio izglasan a ona bi mogla da kaže "ostajem pri svom glasu s kartona, šaljem Stefana u duel" i tako se ne obruka glasom za Vlajka. 

 

Vlada je sam rekao da se on povezao samo sa Stefanom dok je Steva dobar sa devojkama. To onda i baca drugo svetlo što S nije napisao Mašu, bolji je s njom. Zašto je nije napisala Nađa, pa nek bude javno glasanje? 

 

Btw, ne mislim da je Maša uticala u smislu "e, aj glasaj za Vladu, spasi mene" nego prosto su blejale non stop i pričale i Maša i Milica su dovoljno lukave da joj ubace bubu. Plus plave žene, naravno, to smo od starta znali (hvala Rubi) 

Link to comment
5 minutes ago, Milošica said:

Kako ih Stevan sve vrti, do pobede Stevo!

Mozda ih ne vrti nego je jednostavno dobar i dopadljiv ? 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...