Jump to content

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

21 minutes ago, dùda said:

Ova igra nije za Vladimira.

I to kao pohvala.

 

A sad vidim da konkretno mislis na igru za ispadanje, ja mislio generalno Survivor u smislu manipulativnih igrica :D

Edited by Milošica
Link to comment
2 minutes ago, PavleV said:

Ja sam stekao sasvim drugačiji utisak, niti je dobar u igrama, a i suštinski brate mnogo nešto pametuje.

 

Ni ja ne vidim "to nešto", ali eto, da im kaže da skoče u bunar, uradili bi to, tako da "to nešto" verovatno postoji, šta god bilo.

  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, msv said:

 

Išli bi prvo na javno glasanje

da, u pravu si, zbunio me prethodni plemenski savet i to sto su na kraju dve +1 mogle otici u duel, ali to samo ako je egal posle javnog glasanja

 

btw da je dala masi glas i doslo do javnog, sta mislite ko bi isao u duel? 

 

tu se slazem da bi nadja sa ovom novom agendom slala milicu na masu a stefana na vladu. Win-win!

 

Link to comment

Ne znam kakve će biti individualne igre. Ako budu poligoni, Milica i Stefan su favoriti, ako budu kao za lični imunitet, šanse imaju svi podjednako.

Link to comment
52 minutes ago, Valkyrie said:

Ma rekao bre Rubi alapača Stevanu, da je plave huškaju na Stefana. to je naravno i njima u interesu, pobogu, od njega traume imaju.

Možda Tomica. Goran ga praši već neko vreme. Nema mi ovakav potez nikakve logike, lepo su joj mozak oprali plave. Ekipa koja ima Nađu, Mašu i Suštinskog teško će do pobede, mada ako kreću da igraju pojedinačno, ako u finale za vikend ide 4-4, onda je svejedno. Konobar mi je bio najbolji čovek od preostalih takmičara.

Sumejka je teška prsotina. Od početka mi nije jasno šta su videli u njoj. Dugo je plave pomerala kao figurice. Niko da joj kaže, nema ljutiš, najgori si igrač, ajde pali kući.

Link to comment
13 minutes ago, msv said:

igra za lični je bukvalno bila držanje tacne sa pićem :D

a duel igra držanje visoko ruke iznad glave sa nečim tečnim što leluja :lolol:

Link to comment
1 minute ago, Facundo Orellana said:

Goran ga praši već neko vreme

apsolutno netačno, dobio ga je juče jednu jer je zabio obruč iz prvog. sad će statističari, sad će.

Link to comment
Just now, Valkyrie said:

apsolutno netačno, dobio ga je juče jednu jer je zabio obruč iz prvog. sad će statističari, sad će.

Nisam zapisivao, ali Goran dobija češće u poslednje vreme. Npr. Vlada je poslednjih nedelja malo igrao, često gubio. Takođe, Stefan sada igra uglavnom dve, barem jednu gubi. Voleo bih da vidim sadašnje procente. Stefan i Vlada su ih svakako pokvarili. Ekipa crvenih ima možda 5-6 pobeda u poslednjih šest nedelja.

Link to comment

Vladimir jeste znatno loše igrao u poslednje vreme, ali svejedno je uz Stefana i Milicu jedini koji plavima realno može da donese neki bod ako se još igraju timske igre. 

 

Pih, baš sam se nadao da će ispasti Maša, od povrede se pretvorila u najobičniju zlobnu tetku. 

Link to comment

Vlada i Stefan su fizički propali načisto, gladovanje je uzelo danak, sad sam se šlogirala kad je bio Vladin tribute video. Jeste vitak dečko bio ali ipak s nekom masom, sad je bukvalno kost i koža. Mislim da se malo i mentalno zamorio pred kraj a možda postao i svestan da je pitanje trenutka kada će ga odstreliti, s tim što sam uverena da je mogao glavu na panj da stavi da to neće uraditi Nađa.

 

@Halvard crvenima.

i nemoj da hejtuješ Mašu samo jer joj se ne sviđa tvoja devojka.

  • Haha 1
Link to comment
7 minutes ago, Valkyrie said:

i nemoj da hejtuješ Mašu samo jer joj se ne sviđa tvoja devojka.

 

Busted :blush:

Ali nije baš samo zato :D

 

I mene je šokiralo koliko je Vladimir smršao. Isto kao i za Branka prošle nedelje, totalno sam bio zaboravio koliko je imao mišične mase na početku. 

Goran kaže da je izgubio 20 kg, ja baš i ne primećujem kod njega tako drastičnu razliku. Doduše, lakše se i primećuje kod onih koji nisu toliko masivni. 

Link to comment

Najmanje se primećuje na Milici i Nađi, zbog građe.

Kako je Goran mogao da zna da je na 85 kg, imaju neke doctor’s check ups nevezano za povrede?
 

gde li je @Milošica, treba mi da ga nešto pitam kao connoisseura.

Link to comment

Mislim da sam ukapirao zašto je Sumeja tako besna - istripovala se da su se udružili da je pošalju u duel s Nikom jer protiv nje ima manje šanse nego protiv Tene. Zato je ljuta i na Nevenu iako je ova 3 puta glasala za Niku na plemenskom; rekla je da se raduje što vidi samo jednu osobu iz plavog tima, a to je Nika, izjavila je u nekom intervjuu posle izlaska da je ona najbolja osoba kod plavih. 

Ona je stvarno umislila da je toliki faktor da moraju da se prave zavere da bi se ona izbacila :ajde:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...