Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

4 minutes ago, Halvard said:

Slanje Stefana u duel je sasvim legitiman potez. Ali glasanje za Vladimira koji se jedini tamo prema njoj poneo korektno da bi zaštitila Mašu koja je tretira kao da je debil... Pa stvarno no comment. 

Pa to je i Vlada pitao, sto ja u prvoj rundi?

I objasnjenje je vrlo "tim plavih" :rolleyes:: da mu doda jos jedan glas da bude sigurna da on ide, da je Masi dala bilo bi 3:3 i isli bi oboje i Masa bi verovatno ispala...

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, lostfanforever said:

Pa to je i Vlada pitao, sto ja u prvoj rundi?

I objasnjenje je vrlo "tim plavih" :rolleyes:: da mu doda jos jedan glas da bude sigurna da on ide, da je Masi dala bilo bi 3:3 i isli bi oboje i Masa bi verovatno ispala...

 

Išli bi prvo na javno glasanje

  • +1 1
Link to comment

Ispostavlja se da je Stevan dobar covek i da su dosta nesrecno ili tendeciozno prikazivali njegove izjave

 

a sto Tenica place ? Pustio sam unazad ali od 3/4, mrsko mi gledati od pocetka

Link to comment

Kao nedvoslismenom navijaču crvenih:

Nađa želim ti ekspresno nogirianje, zaista

 

a imao sam simpatije za tvoje ostajanje pre ovog preskanja Stevana - dabogda ispala na sledećem duelu onako baš očigledno da nemaš šanse kao što ti je organizorar dodelio uslove kao prema Hrvoju (gde je bilo nacrtano da kao lakša prođeš duel)

Edited by J-♣
  • Hvala 1
Link to comment

Jedino mi pada na pamet da je baš baš jako htela da izbaci Stefana i da je mislila da bi mu Vladimir bio najteži protivnik.

Opet, da je jedan od favorita, to bi bio pravi Survivor potez, ovako je samo ispala jadna i povodljiva.

 

I eto tako, više nemam kod crvenih nikog za kog bih navijao. A od plavih mi je OK bilo ko da pobedi. :D 

Link to comment
7 minutes ago, dùda said:

Kad se prelazi na individualne igre ?

 

Izgleda da će biti bar još jedno plemensko veće, ako ne i dva. Jebeno bi mogli da objasne proceduru nedelju dana pred kraj.

Edited by Halvard
Link to comment
4 minutes ago, Lezilebovich said:

a sto Tenica place ? Pustio sam unazad ali od 3/4, mrsko mi gledati od pocetka

 

Jer Sumejja baca kletve na nju zbog "izdaje" na prošlom plemenskom

  • Hvala 1
Link to comment
Just now, Halvard said:

 

Izgleda da će biti bar još jedno plemensko veće, ako ne i dva. Jebeni bi mogli da objasne proceduru nedelju dana pred kraj.

Pitam zato što smo videli svih 5 plavih u individualnim igrama, a od crvenih smo sigurni u Milicu, Stevana i Stefana.

 

Ja od sada navijam za Niku i Rubija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...