Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

1 minute ago, msv said:

Adžun obrisao post sa slikama iz budućnosti :lolol:

One noge nisu mogle da budu Vladine jer su deblje i depilirane ako se dobro sećam.

ne noge iz prvog plana, to je Milica, nebito uostalom.

Link to comment
4 minutes ago, lostfanforever said:

Ali kojih plavih? Ko tu vuce konce?

 

Niku otpisujem, Tena mi deluje totalno pogubljeno nakon ovakve Sumejine reakcije iako je verovatno ona...

Uz Nevenu?:huh:

 

Ne bih je uopšte otpisivao Tenu, ona je pokazala da zna kako da igra igru. Neveni definitivno ogdovara da Stefan ispadne, a iako je Goran rekao da su cure uticale na Nađu, uopšte se ne bih kladio u to da ni on u prolazu nije uputio koji bratski savet. 

  • -1 1
Link to comment
Just now, Valkyrie said:

Nevena nije naivna ni malo i čudi me da je svojim cry me a river ponašanjem zavarala mnoge kako je divna.

@lostfanforever

 

Molim lepo, to što nije naivna ne znači da nije i divna. :happy:

  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, Valkyrie said:

ne noge iz prvog plana, to je Milica, nebito uostalom.

 

Jeste Milica, samo ona ima krst na nozi. Mislim na poslednju sliku, takmičarka na tribinama.

Link to comment
2 minutes ago, Halvard said:

 

Ne bih je uopšte otpisivao Tenu, ona je pokazala da zna kako da igra igru. Neveni definitivno ogdovara da Stefan ispadne, a iako je Goran rekao da su cure uticale na Nađu, uopšte se ne bih kladio u to da ni on u prolazu nije uputio koji bratski savet. 

Nema šanse da joj je Goran pričao bilo šta, on je vrlo rezervisan, čak pre da je Rubi trtljao. 

 

žao mi Tene jbt

Edited by Valkyrie
Link to comment

Meni skroz očekivano da je Nada udarila na Stefana. Da je nominovana Maša verovatno bi poslala Milicu u duel, kapiram da su to dva imena koja je imala u glavi

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, dùda said:

Ja se ne čudim što je poslala Stefana u duel . Mene čudi što je glasala za Vladu u prvom krugu.

mesecima slušamo kako je zlostavljaju Milica i Stefan + Stevan i ona od svih njih glasa za Vladu uz neka trula objašnjenja.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Valkyrie said:

 

Milica iskreno - njih više volim :lolol:

 

Realno, najnormalniji komentar. :D 

 

1 minute ago, dùda said:

Ja se ne čudim što je poslala Stefana u duel . Mene čudi što je glasala za Vladu u prvom krugu.

 

Ovo. Slanje Stefana u duel je sasvim legitiman potez. Ali glasanje za Vladimira koji se jedini tamo prema njoj poneo korektno da bi zaštitila Mašu koja je tretira kao da je debil... Pa stvarno no comment. 

  • +1 2
Link to comment
9 minutes ago, Valkyrie said:

Nevena nije naivna ni malo i čudi me da je svojim cry me a river ponašanjem zavarala mnoge kako je divna.

@lostfanforever

ma kod nje mi je mix toga da je u neku ruku ispastala u startu i bivala nominivana redovno a jaka na poligonima

+ nisam imala utisak da se 100 posto integrisala a kamoli da vuxe neke konce

plakanje manje vise...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...