Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

18 minutes ago, Halvard said:

Za Nađu mislim da je učešće u Survivoru nekakav coming of age i nadam se da je sazrela, naučila nešto i posložila neke stvari u svojoj glavi. 

 

On 17.5.2022. at 23:19, Valkyrie said:

Nađa je pustila loptice da ne bi nikog morala da označi, a posle je napisala Brankovo ime?
 

aj polako više, jebo njen coming of age reality

 

Ne izdržah ali neću više :lolol:

 

Je li sutra samo borba za lični, plemenski i duel + ispadanje? I onda od ponedeljka idu individualne igre? 

  • Haha 1
Link to comment
5 hours ago, Halvard said:

Maša koja je čitave tri godine starija i ima "višegodišnju inteligenciju čitanja ljudi",

Hvala što si ovo izdvojio.

Zbilja treba da ostane zabeleženo kao jedan od jačih bisera survivora :lolol:

Link to comment

Ali pokazala je air quotes dok je to izgovarala, prosto nije našla bolje reči. :lolol: 

To što je starija samo tri godine ne znači da su mentalno na istom nivou, Maša def jeste zrelija od Nađe. 

Bonus hint: Tena

 

 

Btw, Sumeja tvrdi da je dobila priliku da ispravi svoju grešku i da je uticala na ishod finala. 

Spoiler

Kladimo li se ili šta? Ja bih rekla da je prelomila na stranu Gorana kao pobednika

 

Link to comment

Sumeja je jedna zlobnica neverovatna. Sveti se Teni što je stavila sebe ispred njenog veličanstva. Pa jbt, nemam reči za tu iskrivljenu logiku, do mere da čak mislim da moraš biti malo poremećen da bi tako razmišljao. Ono, koja sam ja sebi veličina,nema me usvijet, svi ostali, kao i njihovi bedni životi i planovi su nebitni spram mene, tj svaka žrtva na mom oltaru se podrazumeva. Devojka izgleda bukvalno tako razmišlja. Bolest. A jbt i Nevena, pala mi je u očima značajno, kad je tu aspidu mogla da vidi kao favorita.

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Mislim da ne moramo da krijemo, ipak to nisu pravi spoileri, samo nagađamo.

Da, to sam i ja odmah pomislio, da joj je greška bila to što je nominovala Gorana i da je ispravila poslavši ga u finale.

E sad, ako je Goran ušao u finale zahvaljujući velikom veću, to znači da je drugi finalista to izborio na terenu. Teško mi je da zamislim da je Tomislav to uspeo, tako da.... Nevena? 

spacer.png

 

 

A inače je skandal što par nedelja pred kraj još uvek zapravo nemamo pojma koja je procedura, kako tačno izgleda to finale i glasa li publika i što Nova to krije kao Coca Cola svoj recept. Maltene bi Pink odradio bolji posao. :dry:

Link to comment
9 hours ago, Valkyrie said:

 

 

 

 

Je li sutra samo borba za lični, plemenski i duel + ispadanje? I onda od ponedeljka idu individualne igre? 

sve to je danas

Link to comment

I individualne igre kreću već danas?? 

Čoveče, sad ima da skrkaju sve odjednom. Tačno će biti kao što Goran reče, da izdrže još jednu sedmicu pa kućama.

 

@Halvard ne mora da znači, vidiš da nemamo pojma o pravilima, ni oni ništa ne znaju.

Inače, setih se, kad su uveli "veliko veće" rekli su da oni ćute i posmatraju. Pošto ih ne gledaju u kampu, veoma je izvesno da im u vili puštaju raw materijal, snimke zabačenih kamera koje hvataju domunđavanja i još svašta nešto što je takmičarima lako moglo promaći dok su i sami učestvovali. 

Da je ovo Veliki brat, lepo snimiš Stanka kako jede papirić u wc-u i sve na izvol'te, ovako moramo da nagađamo šta je ko kome reko, opsovo, vikao sram te bilo itd. 

Edited by Valkyrie
Link to comment

Koja je kvota na to da Masa ispada veceras?

 

Nekako mi je indikativno da su je toliko intervjuisali juce i to o glupostima, cisto da nam je jos malo prikazu pre nego sto bude :grozan:

... ili su to bile samo izuzetno tupave izjave pa je delovalo duze nego sto je zaista i bilo :D

  • +1 1
Link to comment
34 minutes ago, Valkyrie said:

 

@Halvard ne mora da znači, vidiš da nemamo pojma o pravilima, ni oni ništa ne znaju.

 

 

Mislim da je Bojan rekao da jednog finalistu bira veće, a drugi se sam izbori za to na terenu. E sad je problem što nemamo pojma kako to finale izgleda, da li se bore međusobno ili publika glasa, šta, kako. Mada je moguće da su u hodu promenili i ovo pravilo o finalistima, ništa me ne bi čudilo. O amaterizmu produkcije dovoljno govori i to što su morali da menjaju ona imena Mao i Azua jer se već koriste u nekoj drugoj verziji. :isuse:

 

I meni je palo na pamet da im u veću puštaju događanja iz kampa, ne znam otkud bi Sumeja drugačije mogla da sazna za "dogovore" kad Mina i Branko nemaju veze sa događanjima u plavom plemenu, jedino da je Rokica nešto izlupetao pa ova iskonstruisala priču.

 

Ne vidim kako u večerašnju epizodu od sat vremena (od kojih 20 otpada na reklamu za Femisan) mogu da spakuju i borbu za lični i plemenski savet i duel i redovna ćaskanja u kampu, pa plus još i individualne igre. 

Edited by Halvard
Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

I individualne igre kreću već danas??

 

Ma ne, četvrtkom i petkom su kraće epizode. "Vatra u Survivoru znači život, a tvoj život se sada gasi" i to je to.

 

1 hour ago, Valkyrie said:

ne mora da znači, vidiš da nemamo pojma o pravilima, ni oni ništa ne znaju.

Inače, setih se, kad su uveli "veliko veće" rekli su da oni ćute i posmatraju. Pošto ih ne gledaju u kampu, veoma je izvesno da im u vili puštaju raw materijal, snimke zabačenih kamera koje hvataju domunđavanja i još svašta nešto što je takmičarima lako moglo promaći dok su i sami učestvovali. 

Da je ovo Veliki brat, lepo snimiš Stanka kako jede papirić u wc-u i sve na izvol'te, ovako moramo da nagađamo šta je ko kome reko, opsovo, vikao sram te bilo itd. 

 

Pa vi gledajte Zadrugu :nobles:

Edited by msv
Link to comment
59 minutes ago, Halvard said:

Ne vidim kako u večerašnju epizodu od sat vremena (od kojih 20 otpada na reklamu za Femisan) mogu da spakuju i borbu za lični i plemenski savet i duel i redovna ćaskanja u kampu, pa plus još i individualne igre. 

Po rasporedu ova večeras traje (sa reklamom za Femisan) sat i 25 minuta. Biće dovoljno vremena. 🙂

  • Hvala 1
Link to comment

Ali sad bi ubedljivo najjača fora bila da posle ove silne euforije zbog Nađinog ličnog imuniteta na kraju zaista i ubace prvu individualnu igru i Nađa ispadne. Twitter bi implodirao. :rolf:

Nije da priželjkujem takav scenario ali bilo bi urnebesno. 

  • +1 1
Link to comment

“Nema veze, Nađa, ti si naša pobednica, ajde sad kulinarski show, i Kristian u njemu dabome, udaj se za njega, želimo reality vašeg zajedničkog života”

 

twitter dajdžest ^
 

u individualnim se verovatno takmiče po polovima a kad se prorede onda unisex igre?

  • Haha 2
Link to comment
3 minutes ago, Valkyrie said:

“Nema veze, Nađa, ti si naša pobednica, ajde sad kulinarski show, i Kristian u njemu dabome, udaj se za njega, želimo reality vašeg zajedničkog života”

 

twitter dajdžest ^

 

Sponzor Rauch Happy day sokovi :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...