Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

3 minutes ago, Halvard said:

Slažem se, koliko god da mi je jedna draga, a druga... antipatična, ipak je ovo takmičenje, a tu je jasno ko se bolje pokazao. Pogotovo što Milica bukvalno sama drži tim u poslednje vreme jer su svi u katastrofalnom padu forme, osim Stevana koji se izgleda čuvao za kraj.

 

Što se mene tiče, najbolje da ispadne Maša, apsolutno ništa nije pokazala u poslednjih mesec dana, ni u kom smislu. 

Meni se ne vrti Survivor oko Nađe tako da sam van histerije koja dominira u populaciji 10-15 god. Milica je za nju izmislila borbenost i takmičarski mentalitet i to je činjenica, to što je nipodaštava sekta nazivajući je babom - njima na čast.

 

Za Stevana sam pitala pre par dana, koliko je mogao izgubiti na masi? i on i Toma su drastično hitriji sada nego na početku, to im se baš vidi na poligonima. Maša je baš slaba, slažem se, nikako da se vrati u period pre povrede i jbg.

Link to comment

Ja bih baš volio da bude i Milica u duelu, pa neka pokaže da li zaslužuje ili ne. Stvarno su sa ovim sistemom uništili poentu ove emisije. Čuj fair play u survivoru, ajde molim te.:cool:

 

Sporadično sam nekada pratio izvornu verziju emisije, to je klanje i spletkarenje od momenta ujedinjenja, takvi preokreti. I nisam nešto primijetio da se u finalima cijenio taj famozni fair play i uspješnost u igrama.

Link to comment
14 minutes ago, Valkyrie said:

Meni se ne vrti Survivor oko Nađe tako da sam van histerije koja dominira u populaciji 10-15 god. Milica je za nju izmislila borbenost i takmičarski mentalitet i to je činjenica, to što je nipodaštava sekta nazivajući je babom - njima na čast.

 

Za Stevana sam pitala pre par dana, koliko je mogao izgubiti na masi? i on i Toma su drastično hitriji sada nego na početku, to im se baš vidi na poligonima. Maša je baš slaba, slažem se, nikako da se vrati u period pre povrede i jbg.

Niiko vrv ne misli da je Nađa i blizu Miličine borbenosti i generalno spremnosti ali to ipak nije jedino bitno.

Kao i u životu, tako i u survivoru, ne može samo jedna oblast da odluči.

Stefan i Milica su se pokazali kao, hm, ne baš najbolji ljudi, a tu je ponašanje prema Nađi bilo samo lakmus. Vrlo je moguće da će neko od njih dvoje pobediti na kraju i to će svakako da bude zasluženo, ali u javnosti će se suočiti sa ne baš prijatnim reakcijama, ali jbg ušli su u rialiti i tu je sud javnosti  neizbežan a i legitiman u tim okolnostima čini mi se.

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, dùda said:

Niiko vrv ne misli da je Nađa i blizu Miličine borbenosti i generalno spremnosti ali to ipak nije jedino bitno.

Kao i u životu, tako i u survivoru, ne može samo jedna oblast da odluči.

Stefan i Milica su se pokazali kao, hm, ne baš najbolji ljudi, a tu je ponašanje prema Nađi bilo samo lakmus. Vrlo je moguće da će neko od njih dvoje pobediti na kraju i to će svakako da bude zasluženo, ali u javnosti će se suočiti sa ne baš prijatnim reakcijama, ali jbg ušli su u rialiti i tu je sud javnosti  neizbežan a i legitiman u tim okolnostima čini mi se.

Ponavljam: ne mislim da ceo šou treba da se bavi samo Nađom i njenim šikaniranjem i "šikaniranjem". 

Ona je itekako bila proračunat igrač i deo klana koji se obračunao i sa Niggorom i sa Ivonom, Ramizom (posebno gadna epizoda) i Jovanom. E, al' kad nju drugi nominuju - kme, kme. 

Što se Stefana tiče - ja zaista ne znam šta je on njoj tako strašno priređivao, osim što joj (iz pozicije nekog ko izgara na terenu za dobrobit svih njih) zameri kad se ponaša zalađeno. Dečko ima pravo da mu se ona ne sviđa, i glasao je za nju od početka Survivora, prosto mu nije legla i šta je tu loše? Moramo da budemo svesni da niko nije tamo otišao da tetoši Nađu i troši svoje živce i energiju na bavljenje njom. Svi imaju svoje probleme i demone tamo, što bi im Nađa bila br 1.

 

 

Za celu ovu melodramu je zapravo kriv Kristian :lolol: 

  • Haha 1
Link to comment
11 minutes ago, Halvard said:

 

  Hide contents

Milica, jasno se videlo na originalnoj slici.

 

Spoiler

Na onoj slici se vidi i plava kosa i tattoo na desnoj butini. Vidi se i Vlada u kadru. 

 

Link to comment

@Valkyrie

Stefan je da prostiš srao samo Nađi. Koliko sam ja pratila, prema ostalima je bio sasvim ok i kad izgube. Ali celo vreme Nađu tretira (i ostali uglavnom) kao tupavu tinejdžerku. Ok, nije najbolji takmičar ali nije vala ni najgori.

Već sam rekla negde, oni su od Nađe napravili zvezdu. Ne kod mene, ali kod ovih, kako si lepo primetila, od 10-15 godina :D, ali i oni su ta javnost.

 

 

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, dùda said:

@Valkyrie

Stefan je da prostiš srao samo Nađi. Koliko sam ja pratila, prema ostalima je bio sasvim ok i kad izgube. Ali celo vreme Nađu tretira (i ostali uglavnom) kao tupavu tinejdžerku. Ok, nije najbolji takmičar ali nije vala ni najgori.

Već sam rekla negde, oni su od Nađe napravili zvezdu. Ne kod mene, ali kod ovih, kako si lepo primetila, od 10-15 godina :D, ali i oni su ta javnost.

Bold 1 - kad se trudila i gubila zbog loše sreće - ništa joj ne kaže, naprotiv. Od prvog dana joj zamera nezalaganje i slab doprinos u kampu (al' evo, počela je da kuva kamenje i lišće i da pravi kulinarski show, haha) samo što to nismo imali previše prilike da vidimo jer su iz kamp-života prikazivani samo brižljivo selektovani isečci i neretko tizeri izvučeni iz konteksta. S ovim u vezi je i Bold 2 - na prvu reakciju javnosti po pitanju Nađe (a to je bilo kad je nominovana protiv Kristiana, i to jer je Mina imala ogrlicu), produkcija je rešila da gradi priču oko malog Moćnog Miša kojeg zli crveni nominuju a on se bori i vraća i izbacuje redom plave muškarce. Tad je krenuo hype kojem su podlegli mnogi bolećivi.

 

Baš me zanima da li će po okončanju svega, postati poznate neke dodatne okolnosti i događaji. Evo vidimo da je Sumejji dozvoljeno na Savetu da preti odmazdom bukvalno, kakav je to način ne znam pošto je Mini strogo prećeno da ne sme da se obraća svom timu. A ispade Sumi sad zna za neke druge dogovore i planove, kao saznalo se svašta u vili. Videćemo. 

Ove nedelje navijam za Rubija, mnogo je smešan. 

Link to comment

nije se ni Stevica ubio od zalaganja pa nikom ništa  

 

slažem se, ko zna koje je pravo stanje stvari, mnogo toga produkcija namešta ali ne može se sve ni sakriti , na primer, da je Rubi jako gotivan lik :D 

i ja sve više navijam za njega

  • Wub 1
Link to comment

Znamo da je pukla ljubav između Mine i Milice, u intervjuu za Novu je nahvalila Stevana, Branka i Vladu, plus dodala da se u neke ljude razočarala. Izgleda da se u tom veću tračarilo sve u 16. 

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, dùda said:

 na primer, da je Rubi jako gotivan lik :D 

i ja sve više navijam za njega

Lajkovao mi nešto pa sam na sedmom nebu, ali kad mu vidim ono 1990 za godinu rođenja sramota me bude :lolol:

Šalim se, nevezano što je lutka, nego je spontan i duhovit, i deluje baš neopterećen nekom agendom i kompleksima. Dosta se i sprda na svoj račun od kako je na mrežama. 

 

@Halvard Stevan je najiskreniji i na terenu najkorektniji lik u crvenom plemenu a to su prepoznali i plavi. Definitivno nisu samo tračarili u vili nego su i dobili feedbacks od nekoga svog pa menjaju stavove. 

Edited by Valkyrie
Link to comment

Produkcija je definitivno tu odigrala veliku ulogu, recimo ona Brankova izjava da je "pleme izgubilo strpljenje za Nađine nesigurnosti" je predstavljena kao njegov stav i tu je on ispao negativac i Twitter je hteo da ga razapne, a zapravo je verovatnije da je on tu samo iznosio svoje viđenje situacije što ne znači nužno da se sa tim i slaže.

E sad, ne bi produkcija mogla da napravi priču da baš nikakvog materijala nije bilo. Činjenica jeste da nju konstantno tretiraju kao da ide u obdanište. Jedna Maša koja je čitave tri godine starija i ima "višegodišnju inteligenciju čitanja ljudi", molim da ta izjava ne ostane neprimećena :D i koja misli da je I svetski rat bio 1940. godine govori kako je ova mnogo mlada i neiskusna. Znamo i da je Milica iz nekog razloga imala poriv da je prevaspitava, sasvim je legitimno da Nađa to odbije. Znamo i da su je gaslightovali da je najslabija u igrama iako to nije bilo tačno itd.

 

Nije ona nikakva svetica i velikomučenica, samo je osoba prema kojoj se u nekim situacijama neki ljudi nisu poneli OK. Verovatno je bilo i više takvih primera u plemenu i da se to dešavalo i drugima, ali eto, produkciji je baš dobro leglo da forsira ovu konkretnu priču.

Za Nađu mislim da je učešće u Survivoru nekakav coming of age i nadam se da je sazrela, naučila nešto i posložila neke stvari u svojoj glavi. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...