Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Nika i Rubi imaju smisla za humor, zabavna su njihova peckanja sa familijom. Goran ozbiljan po običaju, Tena je kućni goth kid a Nevena toliko plačljiva da nervira i rođenu majku. Još ono tetinče, plače i ona, kaže Tomislav “vidi, iste su” :lolol:

 

 

Teni kapa dole za autentičnost i mozak. Veoma nesvakidašnja pojava i jedinstvena devojka svakako. Simpatično to bilo nekome ili ne.

Link to comment

Ja tek sad provaljujem ono Nađino kuvanje na kraju. :isuse: 

Ona se očigledno kvalitetno naduvala, to objašnjava i ona izdanja na poligonu.

Link to comment
31 minutes ago, Halvard said:

Ja tek sad provaljujem ono Nađino kuvanje na kraju. :isuse: 

Ona se očigledno kvalitetno naduvala, to objašnjava i ona izdanja na poligonu.

 

2 hours ago, Valkyrie said:

ne, ne, dečko, tako se ne prave aeroplani :lolol:

 

Link to comment

Glupi Turci spoilovali :isuse:

 

Spoiler

Prikazali su fotke sa individualnih igara. Plavo pleme je čitavo tu, dakle crveni večeras gube. Ispadaju Nađa, Vladimir ili Maša.

 

Link to comment

Sumejica je zakuvala nešto. Oooh, the suspense!

 

https://dnevnik.hr/showbuzz/celebrity/sumejja-sejto-intervju-nakon-napustanja-showa-survivor---725913.html

 

Quote

Uskoro ćete vidjeti što smatram svojom jedinom greškom koju sam u uspjela ispraviti i drago mi je da sam imala priliku za to jer se na kraju se isplatilo", govori.

 

Quote

"Bit ću realna jer ono što se desilo na mom izbacivanju me natjeralo da budem realna, da se nije tako izdogađalo vjerojatno bih bila pristrana. Ipak kako kažu, sve se desi s razlogom, pa tako postoji i razlog zašto ću na kraju svega biti realna i doprinijeti tome da imamo fer i poštenu borbu u finalu i da najbolji pobjedi", ističe, ali svejedno ima favorite.

"U plavom timu je to Nika jer je jaka, borbena, neiskvarena, snažna, uvijek pozitivna i iskrena. Nika je u jednoj riječi car. Od crvenih mi je favorit Stevan. Kako bi se kod nas reklo, on je ljudina, iskren, snažan i za svoju ekipu je uvijek bio taj glas razuma. Staložen je, smiren i naravno neiskvaren", otkrila nam je

 

Tena:

spacer.png

Link to comment
Spoiler

Ovo što se vidi, deluje da se plavi bore jedni protiv drugih, da li to znači da se prešlo na individualne igre ?

 

Spoiler

glupa :isuse:, izvinjavam se, nisam videla da se već pisalo o tome da su individualne igre

 

Edited by dùda
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...