Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

najbolji takmičar i najstabilnija osoba u plavom plemenu definitivno.

ali nije najbolji kao čovek, tu su mi Rubi i Nika ispred njega, njima manjka beskrupuloznost za koju sam sigurna da G poseduje samo je vešto drži pod kontrolom dok god ne bude neophodno da je manifestuje.

 

disclaimer: za mene je to plus u Survivoru, ime mu samo kaže. zato G i treba da bude plavi pobednik.

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, Halvard said:

Nevena je napravila ogromnu grešku u koracima kad je kao pridošlica zaštitu tražila u ženskom klanu umesto da se približi Goranu. Tena i Sumeja je nikad ne bi prihvatile do kraja jer one vode tu MI SMO PRVE DOŠLE priču, a Gorana boli uvo ko je kad došao, bitno mu je da se osvajaju bodovi. Mislim da je i sama brzo shvatila koliko se zeznula, ali već je bilo kasno. 

Sinoć je imala vrhunsku priliku da jednim udarcem izbaci obe direktne konkurentkinje, jednu eliminiše, drugu psihički sjebe; ali naravno da nije to iskoristila jer jer tako em stiče neprijatelja u plemenu em kako sad da javno menja svoju odluku, što će ljudi reći?! 

Fali njoj ta doza proračunosti da bi bila pobednik. I nije ona suštinski™ mnogo drugačija od Nađe, i nju jebe nesigurnost, samo što je naučila da to bolje maskira. Zato se i jesu našle.

 

 

Meni je Nevena ipak donekle ostala nejasna:

1. Daje glas Niki uz komentar da bez nje ne bi bilo smeha u plemenu ali da kad se sve zbroji mora nju. Po meni potpuno tacno i iskreno, ali pitanje sta to u stvari znaci:

- zato sto je to najbezbolnije , sto neko rece  tzv "alibi " glas

- jer joj je to direktna konkurencija koju hoce van (sto su spomenule Milica i Masa)

- sto je sa Nikom manje povezana, a prakticno je u klanu sa Tenom i Sumejom ( u prosloj epizodi njih dve je navela kao "favorite za pobedu" :blink:?)

 

 

2. Druga osoba koju salje direkt u duel je opet Nika ali sad vec ovde mislim da je apsolutno lazan komentar dala " da nije nju planirala za drugi glas" vec eto ne moze Tenu na Sumeju.

Koga je planirala za direkt duel?

Jedino ako je htela neko musko pa su joj pokvarili plan?

 

Ostala mi je nedorecena i nejasna...

Link to comment

Nevena bi sigurno glasala za Tomislava da je mogla za muškarce, njih dvoje se nešto ne vole od početka. 

 

Glas za Niku je najbezbolnije rešenje jer ova to neće shvatiti lično. Po svemu što smo videli iz kampa (što doduše ne mora da bude i tačno), mnogo je bliža s Nikom nego sa Tenom i Sumejom, tako da verujem da to nije rekla u smislu da su to njeni favoriti, već da ih tako doživljava jer se drže zajedno i guraju jedna drugu. Zato i nije htela da im se zamera glasanjem za njih. Kao što ranije rekoh, da je pametnije igrala, radila bi na tome da makar jedna od njih bude ranije eliminisana, jer dok su sve tri originalne tu, ona je pridošlica i prva na listi za odstrel.

Što se drugog glasa tiče, tu uopšte nije bilo dileme. Sve i da je mislila nekog drugog umesto Nike, ne bi to uradila jer nije tip koji javno menja odluku. Štaviše, da je sinoć bila na Teninom mestu, ne bih se začudio da je popustila pred "šta će selo reći" mentalitetom i sebe poslala u duel. 

Link to comment

Nađa nije bila ovako smotana na početku, ne znam koji joj je. Ovo ni Mina ne bi uradila.

Vladimir je takođe u padu forme u poslednje vreme.

 

Tenu na doping kontrolu :dry:

Link to comment

Nije sramota izgubiti od Nevene i Nike ali Nađa je izgledala kao da je živo zabole za igru. Ne bih se bunio da se u petak preseli u veliko veće.

 

Tena je... čudna.

Dijalog:

Tenina mama: Jako si lijepa

Tena: Hvala 

:mellow:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...