Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Opasno mi nekad deluju i Masa i Nadja. I Stefan naravno. Masa je veceras bas delovala aktivno iz senke :D

 

Pojma nemamo kakvi su ovi ljudi zapravo :D

Edited by Milošica
Link to comment

Nika je carica univerzuma i to je jednostavno tako. Ono "A šta da radim?" na kraju duela kad su Sumejine ploče popadale je neprocenjivo :D 

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
11 hours ago, Halvard said:
  Reveal hidden contents

Plavi večeras moraju da glasaju za žene, zar ne?

U tom slučaju, predviđam sledeći scenario: Sumeja izglasana, Nevena plače i nominuje Niku. 

 

 

Eto, ko zna, zna :fantom:

  • +1 2
Link to comment
14 minutes ago, Halvard said:

Eto, ko zna, zna :fantom:

Ti si insajder, lako je tebi. 

 

Pravda je spora ali dostižna, to pod 1.

 

Pod 2! Plavo pleme je pičkasto preko svake mere, koje je samo KRASNO kad pobeđuje, ide da ždere, pije, đuska, a čim krene nešto po zlu - tragedija svetskih razmera. Pa samo Nevena je prosula više suza i lažnih suza nego celo crveno pleme ukupno za ceo Survivor. Sumeja isijava pasivnom agresijom i ničim izazvanim samopouzdanjem, totalno bez pokrića.

 

In other news, Tena pametna. Lisica ali pametna, dok je Nađa htela da sebe baci pod voz umesto Branka :isuse:

Edited by Valkyrie
  • +1 1
Link to comment

Tena ima mentalitet pobednika Survivora, jako je napredovala u igrama u odnosu na početak, najviše od svih, vidi se radi na sebi. Očigledno je socijalno jaka, dobra je sa svima, ali sebe drži na prvom mestu, kako i treba. Zanimljivo je sad kako će veliko veće doživeti ovu "izdaju" Sumeje, ako ona sad krene da rovari tamo, što me uopšte ne bi čudilo, svašta je moguće.

Nevenu sjebava tapija pridošlice, zbog toga mora da se svaki put cima za lični imunitet i sad se dodatno izlaže ovoliko. Da je pametnije igrala, radila bi na razbijanju veze Sumeje i Tene dosta ranije. Glasanje za Niku je klasično alibi glasanje jer zna da ova nije zlopamtilo i realno doživljava takmičenje. 

  • +1 4
Link to comment

Ali zašto Nevena svaki put izgine za lični imunitet, i onda kenja kako joj ta uloga ne prija i kako bi najradije sebe napisala. Pa onda pusti da glasaju tebe, wtf, samo sere ko foka ili plače. 

 

O tome koliko je Tena socijalni mag, govori i to da je imala 1/3 šanse da bude u duelu a ona nije dobila

ni

jedan

jedini

glas.

 

Nikača nije u stanju da se naljuti, a ima pravo. Šta su se najeli i nauživali zahvaljujući njoj a da na kraju dođe do toga da se maltene izvinjava jednom parazitu što ju je izbacila..

  • +1 3
Link to comment

Baš bezveze situacija za Niku, bila je u duelu u kom nije trebalo da bude, pobedila potpuno fer i onda maltene mora da se izvinjava što se tako odigralo. 

 

Ali Sumeja je neverovatna, ide u duel svakako, ali ne, ako ja tonem, hajde da povučem i svoju "najbolju prijateljicu" za sobom. :isuse: Opasna je manipulatorka, nadam se da će ostatak plemena shvatiti to kad ohlade glave i da će zaboraviti ovu grčku tragediju. 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, Halvard said:

Sumeja je neverovatna, ide u duel svakako, ali ne, ako ja tonem, hajde da povučem i svoju "najbolju prijateljicu" za sobom.

zato što je Tena slabija od nje u balans igrama a sa Nikom se ne zna, Sumeja je htela da Teninim učešćem poveća šansu za svoje preživljavanje. Kao da zoveš ortaka neplivača da zajedno s tobom prelazi baru punu krokodila.

 

vrhunac je što nije propustila da naglasi kako ona to nikad ne bi učinila ergo bolji je čovek od Tene koja misli samo na sebe i crkla akobogda.

  • +1 3
Link to comment

Sumeja je zlo... A posebno mi je ošlo večeras ne k... kukanje o tome da režija mrzi žene... I priče da su muški sami hteli ići... Đubre je to veliko...

Link to comment

da, to sam i zaboravila da prokomentarišem!
premisa: muškarci su kukali i odustajali, mi žene se borile i krvarile i sad eto moramo da budemo kažnjene zbog toga.

totalno se previđa da dva jedina muškarca koji se bore sve vreme i to desetkovani, dvojica protiv 4-5 crvenih, bili bi kažnjeni 1000% da je režija dala odrešene ruke. to se ne pika, šta jebo ga ti.

Edited by Valkyrie
Link to comment

Kukao je samo Roko, ali bože moj, on je maskota i dobar je sa curkama™.. Viktor nije kukao, ali se šlepao i pritom glumio starijeg brata..

Kristijan i Hrvoje naravno nisu hteli napolje ali im je dokurčilo pa su puštanjem Nađe namerno zagorčali svojima, kad su oni već njima šuknuli..

Same su žene ovo zakuvale, pa sad neka kusaju..


Sent from Tapatalk


 

Edited by zoki
Link to comment

Nevena je napravila ogromnu grešku u koracima kad je kao pridošlica zaštitu tražila u ženskom klanu umesto da se približi Goranu. Tena i Sumeja je nikad ne bi prihvatile do kraja jer one vode tu MI SMO PRVE DOŠLE priču, a Gorana boli uvo ko je kad došao, bitno mu je da se osvajaju bodovi. Mislim da je i sama brzo shvatila koliko se zeznula, ali već je bilo kasno. 

Sinoć je imala vrhunsku priliku da jednim udarcem izbaci obe direktne konkurentkinje, jednu eliminiše, drugu psihički sjebe; ali naravno da nije to iskoristila jer jer tako em stiče neprijatelja u plemenu em kako sad da javno menja svoju odluku, što će ljudi reći?! 

Fali njoj ta doza proračunosti da bi bila pobednik. I nije ona suštinski™ mnogo drugačija od Nađe, i nju jebe nesigurnost, samo što je naučila da to bolje maskira. Zato se i jesu našle.

 

Nika je kao što sam 100 puta pomenuo mega carica i zaista bih voleo da ona pobedi, ali ona je solo igrač i zaista ne vidim da ima neku long run strategiju već ide kako je voda nosi, što će je na kraju verovatno koštati. 

Tena zasad najbolje igra igru, iako mi i dalje uopšte nije simpatična. 

 

  • +1 4
Link to comment
19 minutes ago, Halvard said:

Nevena je napravila ogromnu grešku u koracima kad je kao pridošlica zaštitu tražila u ženskom klanu umesto da se približi Goranu. Tena i Sumeja je nikad ne bi prihvatile do kraja jer one vode tu MI SMO PRVE DOŠLE priču, a Gorana boli uvo ko je kad došao, bitno mu je da se osvajaju bodovi. Mislim da je i sama brzo shvatila koliko se zeznula, ali već je bilo kasno. 

Sinoć je imala vrhunsku priliku da jednim udarcem izbaci obe direktne konkurentkinje, jednu eliminiše, drugu psihički sjebe; ali naravno da nije to iskoristila jer jer tako em stiče neprijatelja u plemenu em kako sad da javno menja svoju odluku, što će ljudi reći?! 

Fali njoj ta doza proračunosti da bi bila pobednik. I nije ona suštinski™ mnogo drugačija od Nađe, i nju jebe nesigurnost, samo što je naučila da to bolje maskira. Zato se i jesu našle.

 

Nika je kao što sam 100 puta pomenuo mega carica i zaista bih voleo da ona pobedi, ali ona je solo igrač i zaista ne vidim da ima neku long run strategiju već ide kako je voda nosi, što će je na kraju verovatno koštati. 

Tena zasad najbolje igra igru, iako mi i dalje uopšte nije simpatična. 

 

Sa njihove strane uzima Goran... Mislim da je on tamo mentalno najstabilniji, a, inače, meni je on najbolji lik u celom ovom show...

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...