Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Plavi dostojanstveno slave, histerija na vrhuncu, a onda se sete da treba biti uzvišen i u pobedi i porazu. 

 

Mnogo gadan poraz crvenih danas. 

  • +1 1
Link to comment
27 minutes ago, Valkyrie said:

vidim da ih je nešto Nevena iznervirala.

  Reveal hidden contents

tw kaže Nika ima ogrlicu

 

 

Navodno je gurnula Milicu u štafetnoj trci. Nije, naravno :fantom:

 

Moji ukućani će me se odreći zbog navijanja za N&N, ali šta ću kad je :heart: jače.

Link to comment

Nijedna, naravno, ali došlo je ozbiljnog incidenta kad sam proslavljao Nikinu pobedu nad Mikačom :isuse:

 

N(ađa) mi je naravno još u :heart:, ali realno je dead woman walking tamo sad, pa je praktično i ne računam. 

Edited by Halvard
  • Haha 2
Link to comment

nemoj da spavaš napolju, ne zameraj se veleizdajništvom.

pitalo Nevenu koga vidi kao favorita za pobedu u plavom plemenu - mrtva ladna kaže Tena ili Sumeja. hidden agenda alert.

Link to comment

BTW, čini mi se da je prvi deo olajavanja bio posvećen Nađi. koja u tom trenutku nije bila tu ("ona meni da kaže da pazim na glavu", "koga si bre menjala, menjala si Minu"), a da su posle prešli na Nevenu. 

Link to comment

vratila sam sad, o Neveni pričaju sve vreme. 

ne otvaraj ako želiš da spavaš mirno

Spoiler

 

 

Edited by Valkyrie
Link to comment

Pa ne bi Neveni bio prvi put da se na terenu ponasa nesportski. Setimo se onog rukometa.

 

 

Edited by Milošica
  • Hvala 1
Link to comment

Ne sećam se šta je tada bilo, ali mora da je nešto učinila nažao Jovy Tomy :fantom:

 

Plavi su inače definitivno bili oštećeni večeras jer je u prvoj igri Tomijeva domina prva pala, jasno se videlo, tako da na kraju jeste pravedan ishod. 

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...