Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

19 minutes ago, nikolatb said:

Ne bih rekao da krije. Ljepša je uživo. :D :s_dj:

Kako ne krije ?

Pa vidi joj fotke na ig.

Naravno da u survivoru ne krije kad nije u mogućnosti.

 

ali, jedna je Džulijan Mur. da bi se tako izgledalo, mora u glavi nešto da se ima.

Neve deluje da je ok lik, ali verovatno daleko od integriteta koji bi ponosno nosio vlastitu personu kao jedinstveno biće na ovom svetu. Nego, ajmo svi na ig, ajmo puder, ajmo ajlajner, ajmo kilo senke, ajmo adaktarke :dry:

Link to comment

Vrv će izglasati Roka, a onda će možda nominovati Rubija ili Nevenu. 

 

Jadni Roko, kakvi su to bolovi koji ga teraju na plakanje :cry:

Link to comment

ja zaista očekujem da on skrati svima muke i da se ni ne bori nego da preda duel.

samo ako je potpuni mentol nastaviće ovu agoniju, pre svega sebi a onda i timu koji dušu ispušta s njim na grbači.

Link to comment
4 minutes ago, Michael Krueger said:

Ja bih nominovao Sumeju, a posle nje Tomislava. Loš je takmičar... 

slabiji od Gorana ali i dalje bolji od Roka. ili plavE misle da Goranu skrše kičmu tako što će samo on da im igra?
 

Tomislav nije nijednom pauzirao, nije bio povređen ni “povređen”, jedno vreme su samo on i G bili protiv svih crvenih muškaraca. nije mi normalno da ga Nika nominuje jer “Roko će sigurno da pusti protiv žene”.

 

 

Nevena opet plače :wacko:

Edited by Valkyrie
Link to comment

Ispalo racionalno za sve, Roko u stacionar pa da mu nestanu bolovi, a ostalima neometano spavanje -  bar od Roka neometano :sad:

 

žao mi Roka, bio zabavan, al' dobro, tu je u onom veću.

 

 

(ladno organizatori izborom igre koja nekome ne odgovara mogu da biraju koga da nogiraju ili zadrže)

  • +1 1
Link to comment
Just now, Valkyrie said:

slabiji od Gorana ali i dalje bolji od Roka. ili plavi misle da Goranu skrše kičmu tako što će samo on da im igra?
 

Tomislav nije nijednom pauzirao, nije bio povređen ni “povređen”, jedno vreme su samo on i G bili protiv svih crvenih muškaraca. nije mi normalno da ga Nika nominuje jer “Roko će sigurno da pusti protiv žene”.

 

 

Nevena opet plače :wacko:

 

Ma Roka ni ne računam...

Link to comment
2 minutes ago, J-♣ said:

 

(ladno organizatori izborom igre koja nekome ne odgovara mogu da biraju koga da nogiraju ili zadrže)

apsolutno

igra kao stvorena za Rubija

  • Wub 1
Link to comment
2 minutes ago, msv said:

Ode Roko :sad:

i dobacuje Tomislavu koji se vraća do plemena 5 metara dalje “aj pozdravi tamo sve” :lolol: :lolol:

  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...