Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Ali zanimljivo je kako dinamika odnosa u plemenima odgovara određenim tipovima ličnosti. Rokicu bi crveni napenalili već na prvom plemenskom, kod plavih je maskota i omiljeni lik. Stefan bi kod plavih bio trn u oku, a Goran kod crvenih beli medved kog niko ne bi ni pomislio da nominuje. 

  • +1 2
Link to comment

Da preciziram.

Kladila bih se u kuću da bi pre Neve prošla neki ozbiljan kasting za recimo lice nekog prefinjenog brenda, nego ta Petra.

  • +1 1
Link to comment

@Halvard nemoj da izvlačim tvoje postove o Nensi kad je bila ponosni član anti-Gogi klana :lolol: & :mad: mada kapiram da ti je u ljubavnom interesu da se na tome insistira.

 

@dùda Nevenu gledaš dva meseca in motion u prirodnom izdanju i naravno da ti je prirasla za srce. to sigurno ne znači da je ova devojka bezveze i “neprefinjena”, wtf.

baci pogled na Nevenin IG, ima i ona uglačane fotke, ne brini.

 

kad sam kod Ig, moram da zapratim Loca, on je stvarno bolid. okačio neki grafit o

koji kaže (doslovce) JEBEMESE :lolol: that pretty much sums it up

  • Haha 1
Link to comment

Nisam ni gledala ig ali vidim moraću ako želim da budem u trendu :D 

 

Ma naravno da je Petra lepa cura, nego meni ove ne-klasične lepote draže.

Nevena mi isto zrači (a i liči) kao Džulijen Mur.

  • +1 2
Link to comment

Kad smo kod toga, meni je sad nespojiva ova Nika koju gledamo svaki dan sa Nikom sa IG koja svaki božji dan samo reklamira svoje dupe :mellow:

  • Haha 1
Link to comment

@Valkyrie, potpuno si u pravu 

na fotkama na ig je suvi prosek :D 

 

def su šminkeri u dominikani carevi sa kakvim rafinmanom su je doterali 

taj luk nebo-zemlja u odnosu na ig

  • Haha 1
Link to comment

Meni zlo više od mog prirodnog looka tako da mi dođe da platim pro makeup drugi put u životu. Prvi put za venčanje, jurila me šminkerka po stanu da mi stavi maskaru, od veštačkih trepavica odustala kad je videla da mora da me drži za glavu. 

Sound on na post: ide neka Jovy muzika, da naglasim koja sam slepica :sad:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...