Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

2 minutes ago, Halvard said:

Malčice :blush:

sad je tvoj trenutak, Goran napokon otvoreno rekao da ima devojku tako da će Nensi malo da odmori od naskakivanja i okrene se ... tebi?

  • Wub 1
Link to comment
14 minutes ago, Valkyrie said:

 

@dùda

samo da kažem da mi se nimalo nije svidelo Vladino nesportsko ponašanje danas, pa makar i ako je slučajno. on bukvalno kao da je gađao Tomislava, mogao je da ga ozbiljno povredi jer je zapeo kao sivonja da baca a čovek ne može da prođe.

ja nisam to videla (ne zato što se nije dogodilo već što ne gledam pažljivo) ali sam se čudila prolaženju između stolova. zašto tu,kad može lepo okolo, da ne kažem da je mnogo sigurnije obzirom kakvo je gađanje danas bilo 

tako da ne vidim tu neki problem

Link to comment
4 minutes ago, Valkyrie said:

sad je tvoj trenutak, Goran napokon otvoreno rekao da ima devojku tako da će Nensi malo da odmori od naskakivanja i okrene se ... tebi?

 

Beše i Roko podigao ruku kad su pitali ko je zauzet? Tako da je i Lezilebovichu otvoren put ka Teni, i eto, dvostruki dobitak večeras :kecman:

 

Mislim da Bojan nije dovoljno puta ponovio večeras da Roko ne igra iako su lekari rekli da može, trebalo je još malo da insistira na tome čisto da utvrdimo gradivo. 

Link to comment
22 minutes ago, Halvard said:

Na teškim sam mukama za koga da navijam sutra, možda je i bolje da crveni izgube i da se konačno završi drama sa Nađom, ako plavi izgube, kako su nenormalni opet može Nevena da najebe, a to ne sme da se desi :fantom:

 

Crveni da izgube, a Nađa da osvoji lični :D

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, Halvard said:

Beše i Roko podigao ruku kad su pitali ko je zauzet? Tako da je i Lezilebovichu otvoren put ka Teni, i eto, dvostruki dobitak večeras :kecman:

Mislim da Edipovac nije skapirao šta misle pod “zauzet” :lolol:

 

Toma je single, Jovy opet na aparatyy. Kako joj se usraše crveni u tanjir kad su je šutnuli, plakyyyyy :lolol:

Milošice izvini ali to je i za tvoje dobro

  • Haha 1
Link to comment
42 minutes ago, msv said:

 

Crveni da izgube, a Nađa da osvoji lični :D

 

E, to bi bio show :D

 

Najcrnji scenario, koji mi nažalost uopšte ne deluje nemoguće: plavi gube, izglasavaju Rokicu i Nevenu, ovaj ludak nekako dobija duel. 

Link to comment
2 hours ago, dùda said:

ja nisam to videla (ne zato što se nije dogodilo već što ne gledam pažljivo) ali sam se čudila prolaženju između stolova. zašto tu,kad može lepo okolo, da ne kažem da je mnogo sigurnije obzirom kakvo je gađanje danas bilo 

tako da ne vidim tu neki problem

 

 

  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment

Nađa, dušo, niste vi bili raskinuli, u naše vreme to se zvalo "YOU WERE ON A BREAK!!!"

Bože, ove generacije verovatno nisu ni gledale Prijatelje. :cry:

  • Haha 1
Link to comment

Kaže Nađa da dečko ne veruje u pauzu. Ne znam koje si ti godište ali toga već u moje vreme nije bilo, bar nije primenjivao niko ko drži do sebe kad mu se to predloži. 

 

Sva sreća pa nisu pauzirali nego raskinuli te je mogla da se mirne duše gnjezdi oko onog prvog starijeg brata na početku Survivora. 

Link to comment

Posle poraza plavih nisam dalje ni gledao, to patetisanje sa telefonskim pozivima je tu mač. Nego, da li sam ja dobro razumeo da će iz svakog plemena biti po jedan pobednik? Odnosno, da nagradu dobijaju po 1 plavi i 1 crveni a ne da će u finalu biti jedan-na-jedan crveni vs plavi.

Mojih velikih 5 su: Nika, Nevena, Goran, Tena i Nađa. Ova poslednja zaslužila više nego bilo ko iz crvenih.

Edited by Spirit
  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Valkyrie said:

Kaže Nađa da dečko ne veruje u pauzu. Ne znam koje si ti godište ali toga već u moje vreme nije bilo, bar nije primenjivao niko ko drži do sebe kad mu se to predloži. 

 

Sva sreća pa nisu pauzirali nego raskinuli te je mogla da se mirne duše gnjezdi oko onog prvog starijeg brata na početku Survivora. 

 

Nije toga bilo ni u moje vreme (nešto malo sam mlađi, ako sam dobro razumeo), ali me je tako neodoljivo podsetilo na tu priču. :D 

 

1 hour ago, Spirit said:

 Nego, da li sam ja dobro razumeo da će iz svakog plemena biti po jedan pobednik? Odnosno, da nagradu dobijaju po 1 plavi i 1 crveni a ne da će u finalu biti jedan-na-jedan crveni vs plavi.

 

Da, tako je. Mislim da nikome nije do kraja jasno kako to planiraju da izvedu. 

Link to comment
4 hours ago, nisam ja said:

ovi telefonski razgovori su krindž samo takav. 

 

ja bih poslao poruky. :cry:

 

steva: kako su svi jerytrenitate? 

 

Stevan se i prošli put raspitivao da li taj Aca (to mu valjda brat?) trenira i generalno zvučao kao da su se poslednji put čuli juče. 

 

Razgovori su bili između meh i krindž, nisu plavi bog zna šta propustili. Ali eto, drago mi je da se Maša čula s dečkom, videlo se koliko joj znači. I što je Nađa raščistila na čemu je. 

Vladin razgovor je bio simpatičan, Stefan baš i nije morao da nam ponovo pokaže koliki je džiber. Micin razgovor je bio antiklimaks, valjda od nje stalno očekujem neka ludila pa je na kraju bilo čudno koliko je bilo normalno. :D 

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...