Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

3 minutes ago, dùda said:

ahahaha, rokica neće da se pati :lolol: :smiley_hail:

realno, može mu se

kad dođe do ispadanja, on se izmigolji,

 

ali uvek  ;)

Link to comment

ali kad čujem ono "nisu mame ...." imam obavezno transfer blama 

zar niko ne može da im kaže koliko je gadno to mizogino sranje koje skandiraju

Link to comment
4 minutes ago, dùda said:

ali kad čujem ono "nisu mame ...." imam obavezno transfer blama 

zar niko ne može da im kaže koliko je gadno to mizogino sranje koje skandiraju

Zašto je "Nisu mame pičke rodile" mizogeno?

 

Inače, jeste jadno, naravno, da ne bude nesporazuma...

Link to comment

koliko plavi loše gube... bukvalno svaki put, sjebani, plače neko, kme kme

 

Stefan i Milica su dva terminatora koji APSOLUTNO zaslužuju finale pa nek se ljuti ko hoće. Stefan posebno, i realno, da upadnem u neki jendek ili klisuru, radije bih da me on spasava nego bilo ko drugi.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Zašto je "Nisu mame pičke rodile" mizogeno?

zato što je termin "pička" upotrebljen kao sinonim za nešto najnegativnije 

 

ok,ok,  znam ja i razumem da je to kod nas klasika, to je u ovoj sintagmi karakterna osobina, ali to u suštini jeste mizogino 

mi smo primitivno društvo, šta da se radi

Link to comment
Just now, dùda said:

zato što je termin "pička" upotrebljen kao sinonim za nešto najnegativnije 

 

ok,ok,  znam ja i razumem da je to kod nas klasika, to je u ovoj sintagmi karakterna osobina, ali to u suštini jeste mizogino 

mi smo primitivno društvo, šta da se radi

Ok, razumem, ima smisla, nikad o tome nisam razmišljao na takav način...

Link to comment

Milica je riknulal, trese se cela. Moguće da ju je vukao taj poziv, majka je to.

ja bih ipak radije da su dobili bar nešto da jedu, pocrkaše više.

Link to comment
Just now, Valkyrie said:

Milica je riknulal, trese se cela. Moguće da ju je vukao taj poziv, majka je to.

ma sigurno je to, videla se volja neverovatna 

ja sam do sada takvu rešenost viđala samo kod Novaka i to ni kod njega ne uvek, ali kada se to pojavi, zastrašujuće je 

kako je ona u jednoj igri prošla kroz one buriće, to je bilo rekorderski totalno

  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, radisa said:

Ok, razumem, ima smisla, nikad o tome nisam razmišljao na takav način...

kako nisi kad znaš da je kod nas nazivanje ženskim polnim organima u cilju uvrede a ako hoćeš da daš kompliment onda se “imaju muda”?
ali to je toliko uvreženo da ne mislim da crveni uopšte razmišljaju tako, čak taj njihov poklič više smara što se deru tri puta nego da se oglase jednom i aj ćao.

 

 

@dùda to je pobednički mentalitet i njega ili imaš ili nemaš.

 

ona se skršila kao konj, ustala i nastavila dalje. ima 40 godina, ponoviću, “fanovi” na Ig i Tw je nazivaju babom.

 

 

 

samo da kažem da mi se nimalo nije svidelo Vladino nesportsko ponašanje danas, pa makar i ako je slučajno. on bukvalno kao da je gađao Tomislava, mogao je da ga ozbiljno povredi jer je zapeo kao sivonja da baca a čovek ne može da prođe.

 

 

dadoše im da se posluže nečim.

Edited by Valkyrie
  • +1 2
Link to comment
14 minutes ago, Valkyrie said:

Stefan i Milica su dva terminatora koji APSOLUTNO zaslužuju finale pa nek se ljuti ko hoće. Stefan posebno, i realno, da upadnem u neki jendek ili klisuru, radije bih da me on spasava nego bilo ko drugi.

 

Pa što jes', jes' (najbolji je SPS), njima objektivno jeste mesto u finalu, koliko god mi antipatični bili oboje. Ono što svakako znam da ja glasati neću. :D 

Da može za Neve, eh... Sad se samo nadam da će se ona probiti do finala, ako to bude Tena, neka ide sve u PM. 

Link to comment
5 minutes ago, Valkyrie said:

 

@dùda to je pobednički mentalitet i njega ili imaš ili nemaš.

naravno, ali i kod takvih likova ima dana i dana 

ja kad sam je videla kako je krenula, znala sam da sigurno dobiva 

Link to comment
4 minutes ago, Valkyrie said:

samo da kažem da mi se nimalo nije svidelo Vladino nesportsko ponašanje danas, pa makar i ako je slučajno. on bukvalno kao da je gađao Tomislava, mogao je da ga ozbiljno povredi jer je zapeo kao sivonja da baca a čovek ne može da prođe.

 

Sa njim se dešava nešto, i juče i danas je bio čudno van elementa u svakom smislu. Mislim da oseća da suštinski™ nije deo "velike petorke" i da će sledeći biti na redu ako Nađa ikad ispadne, pa da polako popušta pod pritiskom. 

 

Na teškim sam mukama za koga da navijam sutra, možda je i bolje da crveni izgube i da se konačno završi drama sa Nađom, ako plavi izgube, kako su nenormalni opet može Nevena da najebe, a to ne sme da se desi :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...