Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Ok, sada je za crvene sve jasno.

Ide Nađa pa Branko .

Kako li će se onda raskantavati VP? 

Kakva su pravila ? Koliko ih uopšte ide u finale ? 

 

Sa plavima ništa nije jasno, možda ipak Nevena prva.

Edited by dùda
Link to comment
Quote

pa kad im se poslednja prikljucila, svi su duze od nje tamo..:fantom:

stvarno? ne znam, ne pratim.

Edited by Valkyrie
  • Haha 2
Link to comment

A drago mi je zbog ludog Rokice, mog sapatnika po crivima, svakako je njega zabavnije gledati nego Minu. 

Mini ovo realno jeste win-win opcija, do finala svakako ne bi došla, ovako ostaje tu do kraja i još će imati neku funkciju. Ona da se zahvali Ivoni što joj je na samom startu omogućila da privuče pažnju na sebe, da se to nije desilo, verovatno bi otpala među prvima.

Ali kad je neko baksuz, to je neverovatno. Bukvalno ju je jedan sekund delio od pobede. Heh.

 

Nađa i nažalost Nevena su sledeće, to je sada više nego izvesno. Nadam se da će Nika ostati ono N na kraju. Sumeja u finalu je sumrak civilizacije. ali šta da se radi.

Link to comment

a hoće li smeti da glasa crveno pleme za žensko? sad je 4:3 odnos za muškarce, ako izglasaju Nađu bilo bi 4:2 a valjda je još na snazi pravilo da ne sme % jednog pola da spadne na 50 unutar tima.

Link to comment

Onda bi i jednog i drugog pola trebalo da ima vise od ovog drugog, a to je nemoguce.

Edited by Milošica
Link to comment
7 hours ago, Valkyrie said:

a hoće li smeti da glasa crveno pleme za žensko? sad je 4:3 odnos za muškarce, ako izglasaju Nađu bilo bi 4:2 a valjda je još na snazi pravilo da ne sme % jednog pola da spadne na 50 unutar tima.

 

Kapiram da će tako i biti. Sledeća je Nađa, onda moraju za muškarce pa ispada Branko (mada bi on ispao i bez toga pravila) i veličanstvena petorka :puke: ulazi u finale. 

Kod plavih sledeća je Nevena (jer je poslednja došla!) i Rokica/Tomislav. 

Link to comment

gledala neki intervju ivonin 

jbt, devojka deluje 100x normalnije od molekularne biološkinje, glumice, a o olimpijskoj šampionki da ne pričam.

 

donekle mi i žao mici-zlici 

njoj je ta nagrada možda i najpotrebnija, ipak joj je 40 i samohrana je roditeljka. naravno da to ne opravdava njeno ponašanje, ali javnost nekada ume da reaguje preterano, ipak mi sve gledamo tačno na način na koji to produkcija želi. 

 

svi smo u suštini predmet manipulacije, i oni  u unutra i mi napolju

  • +1 2
Link to comment

Mene uopšte ne čudi kako se Milica ponaša s obzirom da dobro znam kako se ponela prema svojim dojučerašnjim saigračicama iz reprezentacije, u koje spada i njena rođena sestra. Iskreno, očekivao sam i gore od nje.

 

Crveni su mi se poprilično smučili, mesecima se drvi o tome kako se gleda isključivo učinak na terenu i da sve treba da ide svojim redom, a nominuju se Nađa, Ramiz, Jovana, od kojih niko u tom trenutku nije bio najslabiji, e da bi se sad promenila priča i gledamo kakav je ko čovek; i to sve da bi se Stevica dovukao do finala. 

Plavi makar nemaju nikakvu vidljivu logiku u svojim rezonovanjima, pa je nekako lakše progutati, a uvek im je tu i džoker Rokica za svaki slučaj. 

 

 

Link to comment

Vratili su se! Nadam se da će prijatno da se iznenade čašćenjem na mrežama!a678e3e9accc2ecfa72307f2b38deb1b.jpg

Poslato sa Casio digitrona pomoću Tapatoka

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...